چک کردن موقعیت سایت در گوگل برای کلمات کلیدی مختلف، اگر به طور منظم صورت بگیرد، یک استراتژی خوب برای سنجش میزان پیشرفت شما است. از این رو به کمک ابزاری که امروز به شما معرفی می کنیم، می توانید به راحتی، و در کمتر از چند دقیقه، از موقعیت سایت خود در گوگل و سایر موتورهای جستجو مطلع شوید.

موقعیت یاب سایت در گوگل یک ابزار کاملا رایگان است

به کمک ابزاری که به شما معرفی کرده ایم، می توانید بدون محدودیت در تعداد کلمات کلیدی، سایت خود را برای هر کلمه ای بسنجید.

این ابزار مانند بسیاری از ابزارهای دیگر، منعی برای دامنه های ir ندارد. پس با خیال راحت می توانید از آن استفاده کنید. .

۲ ابزار زیر، لوازم حیاتی پیشرفت سایت شما است:

میزان DA مناسب برای سئو سایت چقدر است؟

چک کردن میزان DA سایت به صورت آنلاین

چک کردن موقعیت و رنک سایت در گوگل

ابزار آنلاین موقعیت یابی کلمات کلیدی سایت

.

مزیت چک کردن رنک سایت در گوگل چیست؟

نظارت بر وضعیت سایت در گوگل در واقع به شما کمک می کند که در استراتژی ها و اعمال ان ها در کار، دقت بیشتری داشته باشید و تصمیمات درست تری بگیرید.

به شما کمک می کند تا تمرکز بهتری روی چیزی هایی داشته باشید که بیشتر به سودتان است.

با این کار شما مجموعه ای از کلمات کلیدی هدف خود را انتخاب می کنید و برای پیشرفت استراتژی های خود را بر مبنای آن ها می چینید و بدین صورت می توانید سریع تر موفق شوید.

بررسی موقعیت کلمات کلیدی در گوگل به طور منظم به شما کمک می کند تا محتویات مناسب و کلمات کلیدی مناسب را برای هدف خود انتخاب کنید. شما می توانید رفتار کاربر خود را با استفاده از ابزارهایی مانند تجزیه و تحلیل گوگل و statcounter مورد بررسی و نظارت قرار دهید و آن چه را که آن ها به دنبال آن هستند را پیدا کنید و طبق استراتژی ها، و آن چه که یافته اید، شیوه بهتری برای جذب آنان به سایت در پیش گیرید. زمانی که شما کلمات کلیدی خاصی داشته باشید، نرخ تبدیل بالاتر از حالتی خواهد بود که بدون برنامه به سئوی سایت خود بپردازید.

زمانی که بر روی سایت خود و کلمات کلیدی کار می کنید لازم است هر چند مدت یک بار، حداقل هر هفته یک بار نتایج تلاش خود را آنالیز کنید و این ابزار بهترین چیزی است که برای شما ارائه شده است.

مهم ترین چیزی که در سئو نمود پیدا می کند، موقعیت کلمات کلیدی در موتورهای جستجو مخصوصا گوگل است. بنابراین اگر شما آنالیز نکنید و موقعیت سنجی نداشته باشید نمی توانید موفق شوید و پروژه سئوی خود را پیش ببرید.

با این ابزار می توانید بفهمید که برای چه کلمات کلیدی نیاز به تلاش بیشتر دارید و برای کدام یک باید عملیات تثبیت را انجام دهید.

با شناخت موقعیت می توانید برای کسب موقعیت بالاتر تلاش کنید که این به معنی افزایش ترافیک و به تناسب آن افزایش درآمد است..

برخی الگوریتم های حیوانی گوگل به طور عجیبی به سایت ها حمله می کنند! اما اگر بتوانید موقعیت شناسی به موقع انجام دهید می توانید در مقابل اشتباهاتی که در سایت تان رخ می دهد سریع تر متوجه شده و در صدد رفع آن بر آیید.

وضعیت رنک کلمات کلیدی در گوگل

با بررسی موقعیت ها در موتورهای جستجو می توانید به سادگی، چیزهایی را برای کاربران خود رقم بزنید که به سود آن ها است و گوگل این تلاش را درک کرده و به ان امتیاز می دهد. پس چک کردن رنک کلمات کلیدی در گوگل کمک می کند که با کاربر همسو تر باشید.

چک کردن رنک کلمات کلیدی در گوگل و امیتازها

استفاده از این ابزار کاملا رایگان است و شما می توانید بدون هیچ گونه محدودیتی از آن استفاده کنید.

از مزیت های دیگر آن این است که می توانید رتبه و موقعیت سایت خود را در کشورهای مختلف بررسی کنید. هر چند این ابزار از ایران پشتیبان نمی کند اما از آن جا که زبان فارسی یک زبان اختصاصی است نیازی به مشخص کردن مکان و کشور ندارد..

رابط کاربری این ابزار بسیار ساده است و شما می توانید به راحتی از آن استفاده کنید. سرویس های پولی در این باره وجود دارد که برای چک کردن موقعیت سایت در گوگل پیشنهاد می شود که البته آن ها نیز علاوه بر هزینه زحمت استفاده را بر شما تحمیل می کنند.

این برنامه توسط خود گوگل بیش از ۱۰ سال است که ارائه شده و می توانید بدون هیچ نگرانی از اشتباهات آن، از نتایج رنک کلمات کلیدی در گوگل برای سایت خاص، استفاده کنید.

روش نمایش نتایج رنک کلمات کلیدی در گوگل برای سایت

برای استفاده از این ابزار کافی است وارد سایت مورد نظر شوید.

وضعیت رنک کلمات کلیدی در گوگل

همانطور که ملاحظه می کنید، ابتدا باید آدرس سایت خود را بنویسید و بعد کلمات کلیدی را انتخاب کنید. در ادامه اگر موقعیت کشور برایتان اهمیت دارد، از لیست کشور مورد نظر خود را انتخاب کنید و عبارت امنیتی را وارد کنید و SUBMIT  را بزنید تا نتیجه ارائه شود.

وضعیت رنک کلمات کلیدی در گوگل

همانطور که مشاهده می کنید موقعیت ۸ برای کلمه کلیدی مورد نظر ما، ارائه شده است. مکان ۸ یعنی سایت بای مارکتینگ برای این کلمه کلیدی در صفحه اول، و در لاین ۸ قرار گرفته است.

نظر شما در رابطه با این ابزار چیست؟ سوالات خود را از بای مارکتینگ بپرسید.

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.