گوگل به تازگی اعلام کردi که دیگر از برچسب کلیدواژه‌های خبری متا پشتیبانی نمی‌کند و ماه‌هاست که پشتیبانی از آن را متوقف کرده است.

به گزارش بای مارکتینگ تا پیش از این به صورت رسمی هیچ صبحتی درباره‌ی برچسب کلیدواژه‌های خبری متا از سوی گوگل انجام نشده بود، اما بالاخره ژوست د واک (Joost de Valk) از تیم افزونه‌ی Yoast از جان مولر (John Mueller) که یکی از مسئولان گوگل است در این باره پرسید و چنین پاسخی دریافت کرد:

 

«سلام ژوست، به نظر می‌رسد از موقعی که این برچسب را از مرکز کمک حذف کردیم، پشتیبانی از آن متوقف شده است. استفاده از این برچسب اشکالی ندارد، ولی ما دیگر در گوگل نیوز از آن استفاده نمی‌کنیم.»

اخبار سئو

با توجه به این که پشتیبانی از این برچسب ماه‌ها قبل متوقف شده ولی هیچ‌کس متوجه تغییر خاصی نگشته، به نظر می‌رسد که تعداد سایت‌هایی که از این برچسب برای مطالب خبری خود استفاده می‌کنند اندک باشد.

 

شاید به دلیل همین ضریب پذیرش پایین پشتیبانی از برچسب مذکور متوقف شده است. با این حال، گوگل دقیقاً مشخص نکرده که چرا این تصمیم را گرفته، پس ما هم نمی‌توانیم این توجیه را تایید کنیم.

 

البته اگر همچنان از این برچسب بر روی مطالب خبری خود استفاده کنید آسیبی به صفحات شما وارد نمی‌شود و گوگل فقط به سادگی برچسب مذکور را نادیده می‌گیرد.

 

پس اگر روی مطالب قبلی خود برچسب زده‌اید نگران نباشید، فقط از این به بعد لازم نیست زحمت اضافی بکشید و روی مطالب جدیدتان بیهوده برچسب بزنید.

 

منبع زبان اصلی این مطلب
برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.