یکی از مباحث مهم در زمینه موفقیت سایت و سئو چیزی است به نام بک لینک. بک لینک حقیقتا موضوعی است که می تواند به عنوان شمشیر دو لبه باشد. یعنی اگر شما، روی بک لینک کار کنید، می توانید نتیجه مثبت یا منفی بگیرید. بسیاری از افراد با استخدام بک لینک کار حرفه ای سعی دارند تا بک لینک هایی ایجاد کنند که به کار آن ها رونق دهد و از نظر سئو آنان را موفق کند اما این موضوع نیاز به استراتژی دارد.

یک معیار مهم در بک لینک گیری وجود دارد که آن DA نام دارد.  در انتخاب بک لینک معیار DA چه مقدار باید باشد؟ ما این مقدار را برای شما ارائه داده ایم.

چک کردن بک لینک در سایت

موثر بودن بک لینک از نظر توسعه سئو بسیار اهمیت دارد بنابراین ما طی مقاله ای به شما یاد دادیم که چگونه بک لینکی موثر تولید کنید؟. این آموزش به شما کمک می کند که در زمان بک لینک سازی بهترین و مهم ترین المان ها را در نظر بگیرید. اما بک لینک همانطور که ابتدای امر گفته شد روی سئو بسیار اثر گذارد است. بک لینک ها به افزایش Bounce Rate و تخریب SEO منجر می شوند اگر و تنها اگر برخی ویژگی ها و نکته ها را هنگام بک لینک سازی در نظر نگیرید. این مقاله ها می توانند به شما کمک کنند تا دید درستی در مورد پروسه ایجاد لینک به سایت ایجاد کنید.

چگونه بدانیم کدام سایت ها به ما لینک داده اند؟

این یک سوال بسیار مهم است چرا که وبمستر ها بعد از مدتی مشاهده می کنند که رتبه سایت شان پایین آمده است و در چنین حالتی، تنها راه کار این است که بدانند چه سایت هایی به آن ها لینک داده اند. هر چند شناسایی ۱۰۰ درصد این لینک ها از طریق گوگل انالیتیک راحت تر است اما، من امروز یک ابزار به شما معرفی می کنیم که خود گوگل ان را ارائه داده و در این باره عملکرد موفقی دارد.

برای ورود به این ابزار روی لینک زیر کلیک کنید ( راست کلیک کرده و آن را در تب دیگری باز کنید )

ابزار چک کردن بک لینک ها به سایت

 

پس از اینکه وارد این سایت شدید، با صفحه ای مطابق زیر روبرو خواهید شد:

چک کردن بک لینک در سایت

در کادر اول باید عنوان دامنه را بنویسید و در کادر دوم عبارت امنیتی را وارد کنید و SUBMIT را بزنید تا نتیجه ارائه شود:

چک کردن بک لینک در سایت

همانطور که مشاهده می کنید بک لینک هایی که از گوگل به سایت شما وارد شده در این بخش ابتدایی مشاهده می کنید. مهم ترین صفحات به این صورت نمایش داده می شود اما در انتهای لیست با لیست سایت ها دیگر روبرو می شوید:

چک کردن بک لینک در سایت

بدین صورت می توانید جلوی مشکلات عدیده ای که از بک لینک های بی کیفیت بر سایت شما تحمیل می شود بگیرید. وقتی بک لینک های بی کیفیت را شناسایی کنید می توانید، اقدامات لازم را انجام دهید و رتبه خوب سایت خود را باز پس گیرید.

نظرتان در رابطه با این مقاله چیست؟ دیدگاه های خود را با ما در میان بگذارید و برای بررسی سایر ابزار های سئو روی لینک زیر کلیک کنید.

کلکسیون ابزار های سئو برای سنجش میزان بهینه سازی سایت

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.