امروز قصد داریم با همراهی مدیر وب سایت glamseamless در مورد نحوه موفقیت تجارت الکترونیکی شان صحبتی داشته باشیم. البته این صحبت به صورت یک مصاحبه کوتاه به زبان فارسی برگردانده شده تا کرابران عزیز سئو مارکت نیز بتوانند از آن بهره مند شوند.

کمی در مورد کسب و کارتان برای ما بگویید ؟ چه شد که به فکر تجارت الکترونیکی افتادید؟

راستش را بخواهید من ۱۴ سالی می‌شود که برای اینکه خانم‌های عزیز احساس بهتری داشته باشند و زیبا‌تر به نظر بیایند، به آن‌ها خدمات اکستنشن مو ارائه می‌کنم. در طول این سال‌ها خیلی تجربه کسب کردم که احساس کردم باید این دانش را عمومی کنم. من چیزهایی بلدم و مردم باید این را بدانند که می توانند از دانش من استفاده کنند. به همین خاطر تصمیم گرفتم سری به دنیای مجازی بزنم و کمی فعالیتم را به طور الکترونیکی ادامه دهم.

داستان موفقیت

چه جالب! خب بعدش چطوری و از کدام شاخه وارد تجارت الکترونیک شدید ؟

من در ابتدای راه فقط وبلاگ نویسی بلد بودم! پس کارم را از نوشتن مطالب مفید و آموزشی در وبلاگم شروع کردم. خیلی جالب بود که یک روز مقاله‌ای در مورد نحوه ی اکستنشن مو نوشتم و بعد از چند روز فهمیدم که کاربرانم از این موضوع خیلی خوششان آمده و مقاله من را در شبکه‌های مختلف بارها و بارها به اشتراک گذاشته‌اند. مردم با خدمات من و فروشگاه من آشنا شده بودند و تمایل داشتند سرویس‌های ما را تست کنند. در آموزشی که نوشته بودم، سعی کردم از ویدیو هم استفاده کنم تا آموزشم تکمیل بشود که واقعا همین ویدیو تیر را به هدف زد! واقعا فکرش را نمیکردم که اینطوری بشود.

داستان موفقیت

خب حالا چطوری به افزایش فروش مجموعه‌تان کمک می‌کنید؟

ما به بازاریابی اینترنتی خیلی خیلی و چیزی بیش از خیلی اعتقاد داریم. ما سعی کردیم وبلاگمان را با توجه به کلمات و جملاتی که مشتری ساز است بهینه سازی کنیم. همچنین سعی کردیم یک سری مطالب آموزشی و مفید به طور هدفمند ایجاد کنیم تا مشتری‌ها به تمام سوالات خود دست پیدا کنند و در مورد پیشه ی ما ابهامی نداشته باشند. این مطالب یک بازوی بازاریابی دائما زنده و فعال برای ماست چرا که از قِبَلِ انتشار این چند مطلب آموزشی دائما برای ما مشتری ایجاد می‌شود. در کنار این به بسیاری از مشتری‌ها هم هدایایی می‌دهیم که احساس خوبی در نهایت داشته باشند جالب‌تر اینکه این هدایا موجب می‌شوند آن‌ها بارها و بارها به ما مراجعه کنند.

داستان موفقیت

حالا اگر بخواهید با صاحبین تجارت الکترونیکی صحبت کنید چه می‌گویید ؟ پیشنهادتان برایشان چیست؟ شاه راه موفقیت آنان را در چه می‌دانید؟

خب ماحصل کار ما این بود که فهمیدیم سئو سایت توانسته نقش بزرگی در افزایش فروش و ترافیک هدفمند ما داشته باشد. سئو را جدی بگیرید. همچنین مردم دوست دارند در مورد محصولات و خدمات بدانند پس به این خواسته احترام بگذارید و محتوای متناسب و هدفمند ایجاد کنید. در نوشتن مطالب انواع محتوا نظیر صدا و تصویر و فیلم و متن استفاده کنید. کلا ترکیبی کار کنید. بنظرم اینطوری می‌شود که به موفقیت می‌توان رسید!

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.