Featured Snippets موضوعی است که مدت هاست ذهن هر جستجو گر فعالی را به خود اختصاص داده است.

Featured Snippets در حقیقت همان ویژگی گوگل در صفحه نتایج جستجو است، وقتی که چیزی را سرچ می کنیم و گوگل سوال و جواب را در یک کادر ویژه قرار می دهد که به ما کمک می کند سوال و جواب را بهتر درک کنیم!

به گزارش بای مارکتینگ، این ویژگی معمولا توسط خود گوگل واکشی می شود اما این که چرا برخی از سایت ها، در نتایج حاصله موفق تر هستند و مشمول این ویژگی گوگل می شوند کمی سوال بر انگیز است. البته راهنمای کامل بهینه سازی نتایج گوگل برای Featured Snippets را من قبلا آماده کرده ام و برای شما ارائه داده ام، اما این موضوع رو به پیشرفت است.

بروز رسانی ویژگی Featured Snippets در نتایج جستجو در گوگل

در آخرین بروز رسانی های نتایج جستجوی گوگل، این شرکت اعلام کرده که تغییراتی در برو آوردن این ویژگی ها داشته به طوری که، برای سوال هایی که ممکن است دو پهلو باشند و یا پاسخ های متعددی داشته باشند، نتایج را به صورت موازی ارائه می کند.

گوگل اعلام کرده برای درک بهتر و دریافت پاسخ واضح تر بخش هایی از متن را برجسته می کند به طوری که این بخش های برجسته، مشمول پرسش های بسیاری باشد.

بروز رسانی ویژگی Featured Snippets در نتایج جستجو در گوگل

Featured Snippets معمولا زمانی شکل می گیرد که پای سوالات و جستجوهای پرسشی در میان باشد. گوگل سعی دارد اولین پاسخ را به صورت کاملا مختصر ارائه کند به طوری که برای دریافت اطلاعات بیشتر کاربر فقط روی لینک زیر متن باید کلیک کند. .

به نظر می رسد که این ویژگی یکی از بهترین المان ها برای افزایش رقابت سئو در نتایج جستجو ها باشد.

آیا شما هم دوست دارید که روش بهینه سازی سایت خود را برای Featured Snippets را یاد بگیرید؟ در این باره در خبرنامه ما عضو شوید و مقالات مرتبط با این خاصیت را دریافت کنید.

 منبع خبر

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.