افرادی که قصد دارند از طریق شبکه های اجتماعی نظیر فیس بوک، ترافیک خود و به دنبال آن میزان فرصت های فروش خود را افزایش دهند، اغلب از ما می پرسند که:

چگونه کاربران را از فیسبوک به سمت وب سایت روانه کنیم؟

اگر صرفا به دنبال یک جمله برای پاسخ به این سوال و ابهام هستید روی این موضوع کار کنید که:

به کاربرانتان منابعی بدهید که آن ها را به بازدید از بهترین و مهمترین بخش سایت ترغیب کند..

اما من توصیه می کنم که این مبحث را ادامه دهید.

بازاریابی در فیس بوک

اگر به دنبال فرصتی هستید که از طریق فیس بوک تعداد بازدید های خود را بیشتر کنید هرگز آدرس سایت خود را در تب هایی که در دسترس و دید کاربر نیستند قرار ندهید. برای این کار باید آدرس سایت خود را در جای جای پیج و در موقعیت های متفاوتی قرار دهید. اینگونه افراد بیشتری قادر به مشاهده آن خواهند بود.

اولین جایی که باید آدرس سایت خود را قرار دهید در تب اطلاعات یعنی info   و در بخش about  می باشد.

این بخش در سمت چپ ساید بار فیسبوک نمایش داده می شود و بسیاری از افراد قادر خواهند بود این بخش را ببینید و در نتیجه با وب سایت شما آشنا شوند.

در همین بخش برای توضیحات تنها ۸۰ کاراکتر در صفحه اصلی نمایش داده می شود ولی بقیه را باید با مشاهده لینک ادامه مطلب مشاهده نمایند بسیاری از افراد این بخش را کلیک نمی کنند بنابراین اگر آدرس سایت شما در قسمتی باشد که در قسمت ادامه مطلب قرار می گیرد بسیاری از افراد از دیدن ان محروم خواهند ماند بنابراین سعی کنید آدرس را در ابتدا قرار دهید و در ادامه به توضیح بپردازید.

بازاریابی در فیس بوک

عکس بالا معرف این بخش و نوع توضیحات و محل قرار گیری ان را نشان می دهد. همانطور که می دانید بخش more یا بیشتر برای مشاهده ادامه توضیحات بکار می رود و بهتر است که آدرس سایت را در ابتدا بنویسید.

قسمت در باره یا about یکی از مهمترین عناصری است که باید در پیج شما نمایش داده شود. در واقع با استفاده از این بخش است که می توان کاربر را با خود آشنا کنید بنابراین سعی کنید این بخش را به طور تمام و کمال پر کنید

بازاریابی در فیس بوک

از اینکه لینک ورود به سایت را در بخش های متفاوت پیج قرار داده اید مطمئن باشید چرا که بدین صورت می توانید بسیاری از کاربران را روانه وب سایت خود بکنید

به عکس پروفایل فیس بوک هم دقت کنید اندازه این عکس باید ۱۸۰ در ۵۴۰ پیکسل و حداکثر ۴ مگابایت باشد. این عکس می تواند لوگوی شما باشد و بهتر است که لوگو عکسی باشد که معرف سایت و یا فروشگاه شما باشد که بهتر همان است که لوگو را در این بخش قرار دهید.

مواردی که گفته شد، راه مرسوم ورود کاربران به وب سایت شما با تلاش یک کلیک است. البته همانطور که در ابتدا گفته شد محتوایی که تولید می کنید باید کاملا سنجیده و متناسب با این شبکه و کاربران تان باشد. در این باره دیدگاه ها و نظرات خود را با ما در میان بگذارید و این مطلب را روی فیس بوک نشر دهید.

در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.