تبلیغات فیس بوکی پول ساز نحوه ی دریافت : دریافت لینک دانلود PDF کتابچه   [۱۵,۰۰۰ تومان]     ۱ مگابایت     ۲۷ صفحه

فیس بوک جامعه ای مجازی است که تعداد کاربران فعال آن از مرز یک میلیارد نفر رد شده و این نشان می دهد که این شبکه مجازی، جامعه ای واقعی و زنده هستند. از این رو، بازاریابان در امور بازاریابی خود، به آن حسن توجه خود را نشان دادند.بیاد داشته باشید که اقشار مختلف در فیس بوک حضور دارند به طوری که بیشتر فروشندگان آنلاین بدون اینکه سایتی داشته باشند کار خود را از یک پیج در فیس بوک شروع کرده اند و هم اکنون در کارخود، مطرح شده اند.

تبلیغات در فیس بوک

تبلیغ در فیس بوک راه کار و اصول خاص خود را داراست و دانستن این تکنیک ها به شما کمک می کند تاثیرات هیجان انگیزی بر روی مخاطبین خود بگذارید.

با توجه به این مهم، تصمیم گرفتیم مقالات مستند در مورد ویژگی تبلیغات فیس بوک را از منابع معتبر استخراج کنیم تا این تکنیک ها را از دل گفته های آن ها در بیاوریم و به این مهم موفق شدیم. کتاب پیش رو ۷ تکنیک مهم از تکنیک ها و ویژگی های تبلیغات فیس بوکی ارزشمند را در اختیار شما قرار می دهد.

این کتاب در فهرست زیر در اختیار شماست :

تعداد صفحه ۲۷ صفحه 

تلفیق متن و عکس به جهت آموزش بهتر

مقدمه

گام اول: جلب توجه با جلوه های گرافیکی

گام دوم: ایجاد مفهوم صحیح در تبلیغ

گام سوم: قدرت تلفیق متن 

گام چهارم: لوگوها و آیکون ها

گام پنجم: تصویر ها و فیلتر ها

گام ششم: تصاویر چندگانه

گام هفتم: مردم برای مردم

نتیجه گیری

برچسب ها
نظرات
بازاریاب مدرن ایرانی :

بنظرم این کتاب برای افرادی مناسب است که بخواهند به گونه ای از تبلیغات درون فیس بوک استفاده کنند. یعنی برای ما ایرانی ها خیلی کاربرد ندارد. به هر حال تلاش تان ستودنی است. تشکر ویژه. حق یار

نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.