چگونه به بنر ها و محصولات جلب توجه کنیم؟ نحوه ی دریافت : دریافت لینک دانلود PDF کتابچه   [۳۰,۰۰۰ تومان]     ۱ مگابایت     ۲۲ صفحه

یکی از برجسته ترین اسناد در زمینه تحقیقات بازاریابی است که رفتار مشتریان و بازدید کنندگان سایت را پیش روی شما می نهد تا بتوانید متناسب با عملکرد آنان، فعالیت های بازاریابی خود را بهینه سازی کنید.

در مقدمه این کتاب می خوانیم:

قبل از هر چیزی باید بپرسیم که چه کسی مطالعه پیرامون ردیابی چشمی در بازاریابی اینترنتی را دوست ندارد؟ به طور کلی حتی اگر در این عرصه هم فعال نباشید دانستن نتیجه این تحقیق ارزشمند و لذت بخش است.

سیستم ردیابی نگاه مشتری در واقع سیستمی است که به مطالعه ضریب توجه و نگاه کاربران پرداخته تا بتواند به الگویی غالب و مشخص از طرز نگاه کاربران و طرز بررسی صفحات اینترنتی توسط آن‌ها برسد.

ردیابی نگاه

وقتی که این الگو توسط نرم افزار‌ها مشخص شد در واقع به عنوان یک دستور العمل و الگو برای شما بکار می‌رود که بتوانید به راحتی نرخ تبدیل خود و یا سود حاصل از فروش و نرخ کلیک افرادی که در وب سایتتان تبلیغ می‌دهند را بیشتر کنید.

در ادامه نیز با مباحث دیگری با عنوان های زیر سعی داریم این موضوع را تشریح کنیم و تکنیک ها را به شما بیاموزیم:

چرا ردیابی نگاه مشتری اهمیت دارد؟

ردیابی نگاه مشتری برای چه افرادی ضرورت دارد؟

در خصوص مسائل بصری حواستان به “بی ارزش های بولد شده” باشد.

تاثیر ویدیو در نتایج جستجو

قدرت  اشارات جهت دار

الگوی F در سراسر صفحه اعلانات کار می‌کند

 بخش بالایی  سایت آن چنان پر اهمیت نیست

خبرنامه را کوتاه و ساده به انتها برسانید

قدرت قیمت پیش فروش محصولات

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
کودک یار مهد کودک :

احتراما
آیا این تکنیک ها در مورد ردیابی دیدگاه یا چشم آیا به همین تعداد ختم می شود؟ آیا باز هم نکته ای هست ؟ جالب بودن میشه من رو مطلع کنید از بروز رسانی این کتاب؟

مدیر سایت :

سلام دوست عزیز. این مقاله در حال توسعه است و تحقیقات ادامه دارد. بروز رسانی کتاب ها برای خریداران عزیز به طور جداگانه ایمیل می شود.

نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.