موضوع ایمیل مارکتینگ چیزی نیست که بتوان به این زودی ها آن را کنار گذاشت و می توان گفت که هنوز قدرتی از خود به جای گذاشته است. یکی دو سال پیش وقتی در حال تحقیق در مورد ایمیل مارکتینگ بودم، به آماری برخورد کردم که طی ان اعلام شده بود که از هر ۱ دلار هزینه در ایمیل مارکتینگ ۴۰ دلار درآمد زایی می شود! چندی پیش که داشتم وضعیت ایمیل مارکتینگ را مورد بررسی قرار می دادم متوجه شدم که این آمار نه تنها کاهش نیافته بلکه ۱ دلار هم افزایش پیدا کرده است. حالا متخصصان معتقدند که با صرف ۱ دلار هزینه می توانند ۴۱ دلار درآمد داشته باشند.

ایمیل مارکتینگ

البته با وجود رقبای بزرگی که برای ایمیل مارکتینگ به وجود امده اندکی از کسب و کارها از این روال دلسرده شده اند  اما من خودم همیشه به ایمیلم سر می زنم تا اخبار سایت های مورد علاقه ام را چک کنم چون واقعا وقت جستجوی اخبار این سایت ها را ندارم. به هر حال شما نیز باید در گوشه ای از کار خود آن را بگنجانید.

توصیه ای که من دارم این است که انتظارات خود را از ایمیل هایتان تغییر دهید. اگر قبلا از هر ایمیل فروش زیادی داشتید حالا باید تلاش کنید تا تنها از طریق این ایمیل ها افراد را در تماس با خود نگه دارید و آن ها را به چنل های معروف تر و پر مخاطب تر و جذاب تر این روزها منتقل کنید. سه توصیه تکنیکی زیر را در ایمیل مارکتینگ تان بکار ببرید تا موفقیت را سریع تر درک کنید:

  1. ایمیل های خود را ریسپانسیو طراحی کنید
  2. از دکمه های CTA در آن استفاده کنید
  3. سعی کنید کاربر را به شبکه های اجتماعی تان، دعوت کنید

برای هر کدام از موارد بالا دلایل خاص خود را داریم اما اگر شما این سه مورد را به خودی خود رعایت کنید، حتی بدون اینکه علت آن را بدانید می توانید موفق شوید و به واقعیت تجربه ما نیز برسید.

شاید جالب ترین نکته این باشد که حالا که رقبا اغلب پا از ایمیل مارکتینگ پس کشیده اند، وقت مناسبی است که شما خودتان را از این طریق دوباره نشان دهید و هر از چند گاهی چشم کاربران را از طریق ایمیل شان به خودتان جلب کنید.

همیشه جایی که رقبای زیادی پا پس می کشند، شنا کردن می تواند فرصت خوبی برای معرفی شما باشد. پس این بار جدی تر ایمیل مارکتینگ را یاد بگیرید و وارد عرصه کار خود کنید و سه توصیه بای مارکتینگ را در این باره فراموش نکنید.

 

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.