سئو سایت، مقوله ای است که به بازاریابی در موتورهای جستجو ربط پیدا می کند. یعنی اگر شما بتوانید روی سئوی فروشگاه اینترنتی خود کار کنید می توانید به راحتی، کاری کنید که میزان فروش و ایجاد فرصت های فروش برای تان افزایش پیدا کند.

کار کردن در اینترنت راحت است اگر بتوانید به خوبی از ابزارهای لازم آن استفاده کنید. من در این مقاله مجموعه ای از لینک ها که برای سئوی سایت مفید و ضروری هستند را جمع آوری کرده ام و فایل PDF آن را در انتها قرار داده ام تا با دانلود آن، بتوانید به راحتی هر وقت که خواستید، به این لیست مراجعه کنید.

برای دانلود این لیست و مراجعه راحت تر به آن، ایمیل خود را وارد کنید :

سئوی صفحه تسویه حساب ضروری است!

در سئو کردن فروشگاه اینترنتی بخش مهمی را به صفحه تسویه حساب اختصاص می دهند تا بتوانید در آخرین گامی که مشتری می تواند از دست شما فرار کند، با شما همراهی کند و خرید خود را نهایی کند. از این رو در مقاله ای با این موضوع به ۹ نکته در رابطه با سئوی صفحه تسویه حساب پرداخته ام که در لینک زیر می توانید آن را بخوانید:

۹ تکنیک SEO در صفحه تسویه حساب برای افزایش نرخ تبدیل

ecommerce-checkout-optimization1-1024x576

چگونه یک توضیحات متا برای پر فروش شدن سایت بنویسم؟

این سوال مهمی است که بارها پرسیده شده تا بتوان در لحظه ای که جستجوگر از طریق موتور جستجو لینک شما را مشاهده می کند در میان رقبا روی شما بیشتر حساب کند. برای این منظور لینک خوشمزه زیر را حتما بخوانید!

ویژگی های توضیحات متا برای افزایش فروش و CTR

seo

بهینه سازی اندازه فونت های سئو پسندH1 تا H6

فونت هایی که تحت H1 تا H6 نوشته می شوند، از نظر سئو حساب جداگانه ای دارند از این رو، بسیاری از مدیران، تصمیم می گیرند که سایزهای ارائه شده در این باره را، بهینه سازی کنند تا ویوی بهتری در سایت مشاهده کند. در این باره یک آموزش مهم ارائه داده ام که می تواند مشکل شما را بدون نیاز به برنامه نویس، حل کند.

چگونه تگ های H1 تا H6 را با فونت دلخواه در سایت نمایش دهیم؟

بهینه سازی فونت

اندازه استاندارد نرخ پرش در سایت و علائم عدم سلامت سئو سایت فروشگاهی

در مقوله مدیریت سایت ها چیزی به نام نرخ پرش  BOUNCE RATE وجود دارد که از طریق آن می توانید میزان سلامت محتوا و پیج های خود را مشاهده کنید و نسبت به درست کردن آن اقدام کنید. در این باره لینک زیر را مطالعه کنید.

بهترین اندازه Bounce Rate چند درصد است؟

اندازه BOUNCE RATE

سئوی خارجی چیست و فاکتورهای مهم آن کدامند؟

سئوی خارجی بخش مهمی از سئو سایت است که اگر بدان پرداخته شود می تواند موفقیت شما در امر نمایش در صفحه نتایج جستجو را تحت تاثیر قرار دهد از این رو می توانید در این باره برای فروشگاه خود، به تناسب نوع فروشگاه مقاله زیر را مطالعه کنید:

مهم ترین فاکتورهای off page SEO یا سئوی خارجی

سئو خارجی

سئوی داخلی چیست و فاکتورهای مهم آن کدامند؟

سئو داخل سایتی، نیز بخشی از سئو است که اگر نتوانید روی آن اقدام کنید می تواند موجب افت پیشرفت شما نسبت به رقبا باشد. از این رو توصیه می کنم که این مقاله را بخوانید:

فاکتورهای مهم در سئوی داخلی سایت

از میان سئوی داخلی و سئوی خارجی روی کدام کار کنیم؟

زمانی که می خواهیم روی سئو کار کنیم خوب است بدانیم که روی کدام مقوله باید بیشتر مانور دهیم. در این باره مقاله ای جامع پیش از این در سایت منتشر شد و استقبال فراوانی به خود دید که در این باره لینک آن را در زیر قرار داده ام تا بدانید انرژی و هزینه تان را باید در کجا سرمایه گذاری کنید.

سئوی داخلی سایت با سئوی خارجی ؟ کدام یک مهمتر است؟

سئو

آیا فروشگاه اینترنتی شما نیاز به سئوی محلی دارد؟

سئوی محلی یکی از المان های سئو است که البته برای تمام وب سایت های فروشگاهی موضوعیت پیدا نمی کند اما اگر این سئو برای وب سایت هایی که در آن مقوله می گنجند به درستی انجام شود می تواند به افزایش فروش آن سایت منجر شود. در این باره حتما به لینک زیر مراجعه کنید.

کدام فروشگاه ها نیاز به سئوی محلی Local SEO دارند؟

سئوی محلی

افزایش فروش تا ۲۰۰ درصد با حل مشکل سئو در یک فروشگاه آنلاین!

سئو چنان مهم است که یک فروشگاه با حل مشکل سئوی خود طی ۳ ماه توانست تا ۲۰۰ درصد بر میزان فروش خود بیفزاید. آیا می خواهید فرآیند این کار را بدانید و مشکل سئوی سایت خود را برای افزایش فروش حل کنید؟ لینک زیر منتظر شماست:

مطالعه موردی: حل موانع سئو و دستیابی به فروش ۲۰۰ درصدی در ۳ ماه

سئو فروشگاه اینترنتی

۲۱ واقعیت در سئو فروشگاه اینترنتی که شما نمی دانید!

در مورد سئو فروشگاه های انلاین استثنائاتی وجود دارد که اگر آن ها را ندانید ممکن است به کسب و کار خود صدمه وارد کنید. مطالعه این ۲۱ روش، شاید ۵ دقیقه طول بکشد اما جلوی ضررهای زیادی را می گیرد! چرا روی لینک زیر کلیک نمی کنید؟

۲۱ واقعیت در مورد سئو و افزایش رنک فروشگاه اینترنتی

سئو

آموزش بهینه سازی و سئو URL در فروشگاه های اینترنتی

فروشگاه اینترنتی نیاز دارد تا یو ار ال های ان نیز بهینه شوند تا بهترین نتیجه حاصل شود. اگر قصد دارید یک سایت فروشگاهی جدید راه اندازی کنید، توصیه می کنم پیش از اینکه دسته بندی ها را بچینید، روی لینک زیر کلیک کرده و کلیات آموزش های لازم در این باره را دریافت کنید!

چگونه Url سایت های فروشگاهی – تجاری را سئو کنیم؟

سئو لینک

اگر سایت تجاری ۱ نفره دارید، سئو را از این سایت یاد بگیرید!

سایت ها مخصوصا سایت های تجاری که فقط یک نفر آن ها را مدیریت می کنند از نظر سئو می توانند قدرت خوبی پیدا کنند تا با رقبای برتر رقابت کنند. از این رو، یک مطالعه موردی برای موفقیت در امر سئو سایت تجاری نوشته ام که در زیر می توانید آن را مطالعه کنید:

سئو از ۰ تا ۱۰۰ برای یک وب سایت تجاری تک نفره

سئو فروشگاه

سئوی سایت گردشگری خاص است!

اگر شما دارای یک سایت گردشگری هستید و می خواهید نسبت به سایر رقبا و آژانس ها موفق تر عمل کنید می توانید این لینک را بخوانید و تک راهکار طلایی آن را به کار بگیرید تا از آن بهترین بهره را ببرید! در این باره دیدگاه خود را حتما بنویسید.

راهنمای ارتقای سئو مخصوص وب سایت های گردشگری

برای دانلود این لیست و مراجعه راحت تر به آن، ایمیل خود را وارد کنید :

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.