در داستان موفقیتی که امروز می خواهم برایتان شرح دهم، یک ایده جدید برای راه اندازی کسب و کار آنلاین وجود دارد. در این طرح شما می توانید با شیوه اتحادیه Distil آشنا شوید که صرفا ایده می فروشند و با طرح و نقش های سخت و زیبا به درآمد بالایی رسیده اند.

چه شد که این کسب و کار را راه انداختید؟ از کجا توانستید این ایده را بیابید؟

ما اتحادیه  Distil را در سال ۲۰۱۱ راه اندازی کردیم تا از این طریق بتوانیم به طرح ها و ایده هایمان را به مردم بفروشیم. در واقع ما توانستیم صد ها ایده را به شرکت های طراحی بفروشیم. ما نه تنها محصول فکری مان را به تیم های بزرگ سازنده می فروختیم بلکه حتی گاهی به کاربر نهایی نیز مشورت می دادیم و طرح هایی برای آنان ایجاد می کردیم.

بعد از این بود که تصمیم گرفتیم شرکت طراحی خود را ایجاد کنیم که بدین صورت طرح های مان را به برای بازسازی و انتقال ایجاد کنیم و در معرض دید قرار دهیم.

داستان موفقیت تجارت اتحادیه طراحان Distil

تیمی که ایجاد کردید شامل چند نفر بودند و مسئولیت ها چگونه بود؟

تیم؟ جالب است بدانید که ما تنها ۲ نفر بودیم. من و دوستم که طراحی هایی را بسیار خلاقانه و البته سخت انجام می دادیم. البته این ها جنبه سرگرمی هم داشت و ما با این عقیده کار می کردیم که تمام این ها می توانند جنبه سرگرمی و البته سازنده برای زندگی مان داشته باشند. حداقل می دانستیم که با این طرح ها می شود مشکلات بسیاری برای طرفین را حل کرد.

جالب است بدانید که ما تنها ۲ نفر بودیم. من و دوستم که طراحی هایی را بسیار خلاقانه و البته سخت انجام می دادیم..

اولین فروش شما کجا رقم خورد؟

Kickstarter! ما نیمی از طرح های مان را در Kickstarter ایجاد کردیم و نیمی هم خودمان به طور مشخص و محدود در شرکت مان طراحی کردیم اما باید اعتراف کنم که طرح های اولیه ای که داشته ایم، موجب شده اند که ما بیشتر شناخته شویم و همان ها هستند که هنوز برای ما مشتری آفرین هستند.

البته ما نسخه آنلاین فروشگاه مان را هم راه اندازی کردیم که همه این ها موجب افزایش توجه ها به سیستم ما شد و فروشمان هم بالا رفت. فروشگاه آنلاین ما توسط تبلیغات کلیکی گوگل، تغذیه می شود و مشتری های زیادی را برای مان به ارمغان آورده است اما سئو سایت هم یکی از مهم ترین کارهایی بوده که در مورد آن جدیت داشته ایم و منفعت آن را به طور ملموس چشیده ایم.

بعد از اینکه روی سئو کار کردیم و از ادوردز هم بهره بردیم متوجه شدیم که گوگل از مهم ترین منابع درآمد ما به شمار آمده است..

چه ابزارهای انلاینی در این باره به شما کمک کرده اند؟

فروشگاه آنلاین ما مهم ترین ابزاری بوده که دنیای مجازی را به کسب و کار ما متصل کرده است اما ابزارهای دیگری نیز به طور کمکی در دنیای انلاین و آفلاین داریم که اگر از آن ها استفاده نمی کردیم کارمان سخت تر بود.

توصیه شما برای تاجران تازه کار در این عرصه چیست؟

در هر عرصه ای که کار می کنید، کار جدید را فراموش نکنید  و از اینکه بخواهید اقدامی جدید، یا طرحی جدید داشته باشید نترسید. کارهای جدید ایجاد کنید اما کیفیت را هم رعایت کنید و بعد همه جا را برای این داشته ی خود جار بزنید.

از اینکه بخواهید اقدامی جدید، یا طرحی جدید داشته باشید نترسید.

بدین ترتیب می توانید موفق شوید. همچنین سئو و البته آموزش بازاریابی را هم فراموش نکنید.

 

در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.