اگر یکی از اعضای شبکه اجتماعی اینستاگرام باشید قطعا دیده اید که کاربران زیادی در این شبکه فعالیت دارند که به فروش محصولات آرایشی و بهداشتی مشغولیت دارند.

این خوب است که مردم دانسته اند که می توانند از اینستاگرام به عنوان یک کانال فروش استفاده کنند اما فروشنده هایی که صرفا، از اینستاگرام استفاده می کنند و هیچ مقر ثابت و معتبر و انحصاری برای خود در دنیای آنلاین ندارند در واقع دارند تلاش خود را صرف یک محدوده خاص می کنند که خود معایبی نیز دارد.

دقت کنید، که فروش در اینستاگرام باید ادامه پیدا کند، اما اینستاگرام به عنوان تنها کانال فروش به شمار نمی آید.

طی سه سالی که در حال بررسی کسب و کارها در اینستاگرام هستم متوجه شده ام که وجود کانال فروش انحصاری در اینستاگرام، یا تلگرام و هر جای دیگر، می تواند تا حدی مشتری پران هم باشد.

 فروش لاک ناخن در اینستاگرام

به پاره ای از کامنت هایی که در زیر برخی پیج ها دیده ام دقت کنید:

آدرس سایتی که در صفحه معرفی کرده اید، باز نشد، از کجا اعتماد کنیم؟

امکان پرداخت آنلاین ندارید؟

از کجا بدونم به دستم میرسه؟

از کجا بدونم کدوم محصول فروش بیشتری داشته ؟.

این گونه سوالات پاره ای از سوالاتی است که ممکن است شما هم با آن برخورد کرده باشید یا حتی هنگام خرید محصولی به طور آنلاین برای تان پیش آمده باشد. اما فروش انحصاری در اینستاگرام دارای معایب زیر است:

 فروش لاک ناخن در اینستاگرام

عدم اعتماد ۱۰۰ درصدی کاربران برای خرید لاک ناخن

کاربران برای خرید آنلاین نیاز به اعتماد کردن دارند، بنابراین شما لازم است که پایگاهی داشته باشید که از طریق آن بتوانید اطلاعات رسمی و معتبر خود را به اشتراک بگذارید.

زمانی که کسب و کار آنلاین راه اندازی می کنید کاربران به دنبال این هستند تا نماد اعتماد الکترونیک را در سایتتان ببینند و بعد پرداخت ها را انجام دهند. وقتی که شما بدون داشتن یک سایت حتی، اقدام به فروش می کنید، مطمئن باشید که نمی توانید اعتماد سازی ۱۰۰ درصدی داشته باشید.

 فروش لاک ناخن در اینستاگرام

بی میل شدن به خرید برای پرداخت غیر لحظه ای

افراد وقتی که در سایت شما یک پنل پرداخت حاضر داشته باشند، سریع تر نسبت به خرید لاک ناخن و هر محصولی اقدام می کنند اما چه بسا، موکول کردن پرداخت برای ساعات بعدی، آن ها را به سایت رقبا بکشاند، و از طرفی رغبتی که توسط شما برای خرید لاک ناخن کسب کرده اند را در سایت های دیگری، به پول تبدیل کنند و اورده ی این تلاش شما برای سایت های رقیب باشد.

 فروش لاک ناخن در اینستاگرام

محدودیت در جذب مشتری

وقتی شما در اینستاگرام فعال هستید، تنها در یک بخش کوچک از اینترنت فعالیت دارید که شمار خاصی مشتری در آن هستند، بنابراین وقتی شما یک وب سایت داشته باشید، می توانید شمار زیادی از کاربرانی که از طریق گوگل به دنبال محصول و لاک ناخن هستند را به سمت خود بکشید و افزایش فروش داشته باشید.

 فروش لاک ناخن در اینستاگرام

اینستاگرام خود را نگهدارید

با اینکه شما در اینستاگرام فعال هستید، و باید کانال سایت خود را نیز راه اندازی کنید اما نباید فراموش کنید که یک بخش مهم بازاریابی شما در اینستاگرام واقع است بنابراین باید آن را حفظ کنید و در امر بازاریابی، که مشتری شناسی، و تبلیغ و فروش است در این شبکه فعال باشید.

 فروش لاک ناخن در اینستاگرام

پس آن چه که در مورد فروش آنلاین لاک ناخن در این مقاله گفته شد باید بدانید که، اینستاگرام برای فروش شما لازم است، و نقش مکمل دارد اما بدون یک سایت معتبر برای فروش، نمی توان مطمئن بود که فروش ۱۰۰ درصدی داشته باشید.

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.