اغلب افراد با موضوع تجسم خلاق به عنوان شاه راه موفقیت، آشنایی دارند. سال ها پیش وقتی در حال گوش دادن به مباحث موفقیت دکتر شاهین فرهنگ بودم، این موضوع را تنها با اعتمادی که به دکتر فرهنگ داشتم قبول کردم و شروع به اجرای آن کردم و به طرز باور نکردنی، برایم یکی یکی تجسم هایم رخ می داد.

البته دکتر فرهنگ هم معترف است که تجسم خلاق گاهی عمل گرا است. یعنی تو تفکر می کنی، و تجسم می کنی و تلاش نیز در کنارش داری! این تفکر در نتیجه تلاشت بسیار اثر گذار است و باید آن را تست کنی!

یا به قولا همان شعری که می گوید:

خرمای تنترانی – تا نخوری ندانی!.

اما در بازاریابی و فروش تلفنی چگونه از تجسم خلاق استفاده کنیم؟

تجسم خلاق مبحثی است که توصیه می کنم آن را این طریق مطالعه کنید.

اما در زمینه کسب و کار شما چند موضوع را باید در نظر بگیرید.

آن چه در ذهن تصور می کنید، در مکالمه تلفنی، می تواند شامل موارد زیر باشد:

  • تصور و تجسم حالت روحی و جسمی خودتان، هنگام موفقیت در فروش تلفنی
  • تصور و تجسم مشتری هنگام موافقت با شما
  • تجسم و تصور بیانات شما در هنگام موفقیت در فروش تلفنی
  • تجسم و تصور صحبت ها و کلام مشتری هنگام پذیرش پیشنهاد

مواردی که در بالا گفتم، تماما در زندگی کاری و شخصی و خانوادگی تان نیز نقش دارد و می توانید از آن استفاده کنید چرا که من بارها آن ها را تست کرده ام.

تجسم خلاق در بازاریابی و فروش تلفنی

اگر با موضوع تجسم خلاق آشنایی داشته باشید با ذکر این ۴ بند متوجه می شوید که چه چیزهایی مد نظر بای مارکتینگ بوده است. اما در زمینه بند ۴ کمی صحبت دارم.

اگر شما با مشتری صحبت می کنید که چهره او را دیده اید و صدای او را از پیش شنیده اید، می توانید چهره او و حتی جملاتی که دوست دارید بگوید را در ذهن خود تصور کنید و مراحل تجسم خلاق را دنبال کنید.

اگر از او چهره ای ندیده اید و قرار داد ها صرفا مجازی امضا می شوند، می توانید متن قرار داد را در پروسه تجسم خلاق خود بیاورید و نام فرد را در زیر برگه ها تجسم کنید و امضای خود را به ثبت برسانید.

اهمیت تجسم خلاق در کسب و کار

نه تنها تجسم خلاق نیروهای خارجی را به کمک تان می کشاند، بلکه تجسم خلاق در امر بازاریابی و فروش به شما کمک می کند که انگیزه بیشتری بگیرید و انرژی های خودتان را جمع و صرف کارتان کنید.

همیشه تصور پایان ماجرا موجب می شود که بتوانید به ادامه مسیر رغبت بیشتری داشته باشید و بدین صورت استوار تر باشید..

شما در این باره تا کنون تجربیاتی داشته اید؟ دیدگاه و تجربیات خود را با من در میان بگذارید و این مطلب را روی شبکه های اجتماعی نیز نشر دهید.

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.