اکنون بلاک‌های کاربردی برای مفاهیم حقیقی و انتزاعی را مشاهده کرده‌اید و می‌دانید چگونه آن‌ها را درون یک مفهوم پیچیده جای‌دهی کنید. مفاهیم پیچیده می‌توانند با اتصال بیش از یک نوع نمودار، ساخته شوند. در سیلیکون والی (Silicon Valley)، سخنرانان زیادی وجود دارند که نیاز به بیان ساختار نرم افزاری اپلیکیشن‌های وب و دیگر مفاهیم دیداری غیر قابل محسوس دارند.

در اینجا یک طرح مفهومی از یک راه حل انبار داده مشاهده می کنید که مشتری آن را یک نمودار “Marketecture” نامیده است.

 و این نیازمند این است که روند را چگونه نمایش دهیم به طوری که نشان دهد همچون یک سیستم فعالیت می‌کند

یک سیستم مشابه با آنچه که نشان داده شد؛ روشی مناسب برای بیان کردن موضوع با جزئیات و روابطی پیچیده می‌باشد. نمودار‌های سیستمی همچنین می‌توانند نحوه کار آن‌ها و جایی که آن‌ها موجود می‌باشند را نمایش دهد. هنگامی هم که در حال ارائه این روابط پیچیده هستید، به یاد داشته باشید که شما می‌خواهید مخاطبان یک ایده را در آن واحد پردازش کنند. – بنابراین، این نوع نمودار نیازمند ساخته شدن با صرف زمان دارد.

نمودار در طراحی اسلاید

نمودار در طراحی اسلاید

این، نتایجی از ترکیب هفت دیاگرام انتزاعی در طرح‌های حقیقی می‌باشد.

نیرومند ساختن طرح نموار

صرف مدت زمان بیشتر برای تفکر بر روی یک طرح می‌تواند مفهومی صریح‌تر را برساند. این مثال را در نظر بگیرید: تصاویر چپ، مفاهیم را با ابزار دیاگرام های ساده توضیح می‌دهد. و آن‌ها صحیح هستند و فی الواقع عمل می‌کنند. برای بسیاری از افراد این گرافیک ها به اندازه کافی خوب هستند.

این ایده چندان که باید پخته نشده اما چیزی که در آن در نظر گرفته شده این است که ایده‌های شخصی در اطراف شخصیت مرکزی که مشتری است به هم آمیخته شده‌اند. مایه اصلی هدف چنان تقویت شده که  مبلغان می‌تواند به مخاطبین خاصی مرتبط شوند.

نمودار در طراحی اسلاید

نمودار در طراحی اسلاید

نظر شما در رابطه با این مقاله چیست؟ دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید و این مطلب را روی شبکه های اجتماعی نشر دهید.

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.