موفقیت ها همیشه از فکری بزرگ نشات می‌گیرند و این هیچ وقت به شانس مربوط نمی‌شود. فروشگاه اینترنتی Cover Up فروشگاهی است که از پیش از این، در زمینه‌ی کاری خود موفق بوده است و با وجود رقبای زیاد، به جای جنگیدن مستقیم با آن‌ها تصمیم می‌گیرد که با ایجاد یک مزیت رقابتی با آنان به رقابت برخیزد. در Cover Up چیزی که نظر ما را به خود جلب کرده است خلاقیت و استفاده از فرصت‌هاست. شما نیز این داستان را بخوانید و یک شوک مثبت به کسب و کار خود بیفزایید.

کاسبی‌تان را برایمان شرح دهید و داستان‌تان را برایمان بگویید: چگونه تصمیم گرفتید که چه چیزی باید بفروشید و چگونه محصولات‌تان را تبلیغ کردید؟

ما فروشگاه اینترنتی‌مان را از قبل راه انداخته بودیم اما به مرور متوجه شدیم که بازار کاور موبایل بسیار داغ است بنابراین باید سریع دست به کار می شدیم و محصولات جدیدی طراحی می‌کردیم؛ بنابراین شروع به کار بر روی محصولی جدید کردیم و می‌خواستیم که فروشگاه آنلاین ما با حال و هوای محصول جدیدمان جور باشد، پس ما دست به کار شدیم تا فروشگاهی جدید با ظاهری جذاب  طراحی کنیم. محصولات #Woodback  های ما به صورت لیزری برش خورده‌اند و خودمان آن‌ها را با دست درست کرده‌ایم.

فروش‌های اولیه‌تان را چگونه کسب کردید؟ چه کانال‌هایی هم اکنون بیشترین ترافیک و فروش را برایتان دارند؟

ما محصولات جدیدمان را به پیروی از محصولات قدیمی‌ترمان درست کردیم اما تصمیم داشتیم تا زمان رونمایی از محصولات جدید، تقریبا آن‌ها را مخفی نگه داریم. بالاخره زمان رونمایی فرا رسید و متوجه شدیم که پیش از رونمایی، کاربران نیازهای خود را بروز کرده اند و منتظر محصولات جدید ما هستند. بنابراین با تبلیغات بسیار کمی و با کمک بازاریابی ویروسی توانستیم موفق شویم.

از پشت زمینه بیزینس برایمان بگویید. از چه ابزار‌هایی برای اداره فروشگاه‌تان استفاده می‌کنید؟  چگونه از پس حمل و نقل و تکمیل سفارشات بر‌ می‌آیید؟

ما از سیستم مدیریت سفارشات Linnworks  استفاده می‌کنیم که برایمان بسیار با ارزش است. ما همچنین از دو اپلیکیشن دیگر مانند Traffic Control که وظیفه انتقال ترافیک  از سایت قدیمی‌مان به سایت جدید را دارد و Klaviyo برای انتشار اخبار راجع به فروشگاه جدیدمان  استفاده می‌کنیم تا فروشگاه‌مان را بهینه‌تر اداره کنیم. اپلیکیشن Currency Switcher  نیز در فروش های بین المللی مخصوصا در استرالیا، به ما کمک شایانی کرده است. ما تکمیل خرید را خودمان انجام می‌دهیم.

پیشنهادات تاپ شما برای فروشگاه داران تازه کار چیست؟

مردم همیشه یکی از قوی‌ترین متحدان شما خواهند بود پس آن‌ها را هوشمندانه انتخاب کنید! به صراحت اهدافتان را معین کنید. اگر این کا را نکنید، هیچوقت نمی‌توانید اهدافتان را تیک بزنید و بفهمید که عملکردتان تا چه حد بوده است. USP‌تان را مشخص کنید و همیشه این را به خاطر داشته باشید. به مشتری‌هایتان گوش دهید، بر اساس بازخورد آن‌ها عمل کنید و همیشه سعی کنید پایتان را فراتر از انتظارات آن‌ها بگذارید.

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.