شاید با مشاهده عنوان این مطلب فکرتان به سمت و سوی معادلات دیفرانسیل رفت اما بدون استفاده از آنچه که در مشتق گیری و دیفرانسیل گفته شده، می توانید این جا مشتق گیری کنید و به افزایش ترافیک سایت خود کمک کنید.

همیشه در وب سایت ها، برخی مطالب وجود دارند که میزان ترافیک زیاد تری دارند. این صفحات را می توان تنها با بررسی میزان ترافیک ها حتی از طریق سیستم مدیریت محتوا هم متوجه شد. مثلا در وب سایت ما پربازدید ترین مطالب به شرح زیر هستند:

افزایش بازدید سایت

بدین طریق متوجه می شویم که کدام مطالب بازدید بیشتری داشته اند. زمانی که می خواهید پر بازدید ترین مطالب را پیدا کنید، باید یک بازه زمانی مشخص برای این موضوع از پیش اختصاص داده باشید.

افزایش ترافیک سایت

مثلا اگر شما روزانه ۵ مطلب روی سایت خود بارگزاری می کنید، باید دقت کنید که مطالب به اندازه کافی از قبل در سایت مستقر بوده باشند و بعد به همین تناسب، میزان ترافیک ها را ارزیابی کنید.

گاهی اوقات به محض آپلود یک مطلب، طی چند روز شمار ترافیک آن از رقم مورد انتظارتان فراتر می رود، این بدین معنی است که این مطلب موفق بوده است و می تواند به عنوان یک کانون افزایش ترافیک به شمار آید. .

اما حالا با این مطالب چکار کنیم؟

به تناسب میزان بازدید معمولی مطالب دیگر و ترافیک مطالب ستاره دارتان، به این نکته ها دقت کنید:

اگر میزان ترافیک معمولی مطالب ۱۵ تا است، عموما می توان گفت مطالبی ارزشمند هستند که حداقل میزان ترافیک آن ها دوبرابر این رقم باشد. بنابراین بازدید پست ستاره دارتان باید در چنین حالتی حداقل ۳۰ باشد.

زمانی که مطالب را شناسایی کردید، ۱۰ مورد از پر بازدید ترین آن ها را انتخاب کنید و در لیستی آن ها را بنویسید.

در ادامه به این توجه کنید که مطالب فوق از چه نوع دسته ای از محتوا هستند، آیا صوتی هستند یا متنی؟ یا اینکه آیا ترکیبی از چند مدل محتوا هستند.

وقتی که توانستید الگویی مشخص در موارد بالا پیدا کنید نسبت به موضوع اصلی اقدامات زیر را انجام دهید:

تولید محتوا

مشتق گیری از محتوا چگونه است؟

در نقد مطلب فوق یک پست ایجاد کنید

در صورتی که این مطلب بروز رسانی شده است، بروز رسانی آن را در یک پست ارائه دهید و به مطلب اولیه نیز لینک دهید.

طی پست های مختلف متناسب با نوع موضوع، به نوشتن مطالبی بپردازید که به آن موضوع ربط پیدا می کند. سعی کنید با ایجاد گروهی مطالب در بازه های زمانی مشخص و معین، بین مطالب با لینک سازی درست و اصولی، ارتباطی برقرار کنید.

لینک سازی به کاربر کمک می کند که بتواند مطالب مورد نیازش را پیدا کرده و با چرخشی که شما راهش را ایجاد کرده اید، به سادگی بین مطالب بچرخد و محتوای مورد نیازش را پیدا کند. .

این لینک سازی کمک می کند مدت زمان ماندن کاربر در سایت هم بیشتر شود و بدین طریق گوگل این مدت زمان را ثبت کرده و در صورتی که به خوبی ادامه پیدا کند، به رتبه سایت کمک خواهد کرد.

مشتق گیری از محتوا بدین معنی است که اقدام به تولید محتوایی کنید که به مطالب پر بازدیدتان ربط دارد و می تواند نظر کاربران را جلب کند.

این تست را بارها انجام دهید و به آنالیز ترافیک خود بپردازید و این تجربه موفق را به همراه نتیجه اش به من گزارش دهید تا آن را به عنوان یک نمونه موردی در سایت نشر دهم.

دیدگاه ها و نظرات خود را با من در میان بگذارید و این مطلب را روی شبکه های اجتماعی تان نشر دهید.

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.