علت اصلی ارتقای Mark Templeton از مدیریت میانی به مدیریت اصلی ceo در طول دوران کاریش همه به ارتباطات وی بر می­گردد. زمانی که یک مدیر در حال یادگیری تکنیک هاست او در زمینه ارتباطات  و بکارگیری چشم انداز و دید، خبره شده بود.

مطالعه، داستان سرایی و توانایی ذاتی قدرت نفوذ او و قوه تصور بصری به Templeton کمک کرده که تبدیل به رهبری شود که به راحتی می­تواند چشم اندازها و دیدگاه هها را برای خودش تداعی کند. .

Mark Templeton

مطالعه، داستان سرایی و توانایی ذاتی قدرت نفوذ او و قوه تصور بصری به Templeton کمک کرده که تبدیل به رهبری شود که به راحتی می­تواند چشم اندازها و دیدگاه هها را برای خودش تداعی کند. در واقع انتقال مفاهیم انتزاعی در مورد محصولات و خدمات شرکت کار راحتی نیست. Templeton می­گوید:

“هدف من بیشتر گفتن، با کلمات کمتر است” و یک سخنرانی معمولی شما را مجبور می ­کند که تمام اندیشه­ ها و تصورات خود را در یک دنباله کاربردی قرار دهید.

 یک شرط مدوام میان کارمندان در مورد مراتب یک جلسه تا زمانی که من ماژیک را بردارم و روی تخته بنویسم وجود دارد . اما Templeton می­گوید که  نهایتا به روش بصری کار خود را انجام می­دهد.

افزایش سود سالانه تا 1 میلیارد دلار، می تواند علتی چون ارتباط درست با مشتریان از طریق یک سخنرانی با اسلاید باشد! بله البته به روش Templeton !

درواقع سرمایه گذاری وی روی ارتباطات برای پرداختن به سرمایه گذارانش است. این شرکت یکی از سریع ترین شرکت های نرم افزاری است که توانسته سود سالانه خود را به بیش از ۱ میلیارد دلار برساند.

افزایش سود سالانه تا ۱ میلیارد دلار، می تواند علتی چون ارتباط درست با مشتریان از طریق یک سخنرانی با اسلاید باشد! بله البته به روش Templeton !.

چیزی که او در اوایل دریافت این بود که سخنرانی باید ساده باشد و از ارتباطات پشتیبانی کند نه اینکه فقط به عنوان یک ابزار ارتباطی به تنهایی باشد.

 

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.