وقتی که پروسه سئو را به دقت بررسی می کنیم متوجه می شویم که لینک اهمیت فراوانی دارد به طوری که به هر دری می زنیم تا یک لینک ورودی به سایت خود ایجاد کنیم.

شاید بی درد سر ترین و رایگان ترین حالت بک لینک، قرار دادن لینک در زیر پست وبلاگ ها و وب سایت ها باشد. حالا سوال مهمی پیش می آید که به قرار زیر است:

آیا قرار دادن  لینک سایت در کامنت ها موجب مشکل برای رتبه سایت می شود؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که، هر چیزی، زیاد آن مانند سم عمل می کند. اگر دیوانه وار یک روز بنشینید و در ۵۰۰ وبلاگ، لینک خود را به طور ویروسی پخش کنید، مطمئن باشید گوگل را عصبانی خواهید کرد اما ایجاد کامنت های ارزشمند، می تواند به شما در این کار کمک کند..

سئو,پنالتی گوگل

کامنت ارزشمند چه نوع کامنتی است؟

هر چیز ارزشمند در عرصه وب، و بازاریابی، شامل کمک کردن به کاربران و حل مشکلات آن ها می شود. فرض کنید که در یک وبلاگ سوالی پرسیده شده، و شما پاسخ آن را در وب سایت خود دارید. در چنین شرایطی می توانید در زیر کامنت یا پست مورد نظر، راه حل را به فرد یاد دهید و لینک سایت خود را هم قرار دهید.

مطمئن باشید، که اگر برای کاربران ارزشمند باشید و اقدامات اصولی داشته باشید، قطعا و حتما خواهید توانست، لینک های ورودی تان را به طور طبیعی افزایش دهید.

هنگام ایجاد بک لینک از طریق کامنت ها به این موارد دقت کنید:

۱- هرگز کلمات کلیدی تان را به جای اسم تان بکار نبرید

۲- در این کار هرگز افراط نکنید

۳- هر جا که فقط فکر می کنید برای کاربران مفید بوده اید لینک قرار دهید

۴- در وبلاگ های مرتبط با سایت و موضوعیت سایت خود، لینک قرار دهید.

۵- کامنت های گمراه کننده، و بی ارزش ننویسید.

بدین صورت می توانید سریع دیدگاه های عمومی را به سمت خود جلب کنید چرا که تلاش کرده اید که ارزشی را به کاربران بیفزایید.

نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا فکر می کنید این روش برای ساختن لینک مفید باشد؟ تجربیات خود را در این باره با ما در میان بگذارید و این مطلب را روی شبکه های اجتماعی نشر دهید.

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.