چندی پیش در حال ترندهای بازاریابی محتوایی ۲۰۱۷ بودم که به شاخه جدیدی به نام BOT Marketing مواجه شدم. در واقع ربات های بازاریابی، امکاناتی هستند که می توانند شاخه هایی از کسب وکار را به صورت خودکار ردیابی کنند و به عنوان یک کارمند در خدمت شما باشند. برای اینکه اطلاعات کافی در این باره پیدا کنید لینک زیر می تواند به شما کمک شایانی کند.

بیشتر بخوانید: شاخه جدید بازاریابی محتوا یا ربات مارکتینگ یا bot marketing

اما شما هر شاخه جدیدی که وارد پروسه بازاریابی خود می کنید، نیاز دارید تا وضعیت آن را بررسی کنید و آنالیز کنید تا بتوانید با نتایجی که می گیرید، پروسه بازاریابی تان را بهبود ببخشید. در این باره امروز به معرفی یک ربات آنالیز گر می پردازیم که می تواند به شما در این وادی کمک های شایانی کند.

معرفی ربات آنالیزگر botan.io

ربات ها به خودی خود کار شما را آسان می کنند اما اطلاع از وضعیت آن ها چنان که باید آسان نیست. اما botan.io ابزاری است که به شما کمک می کند به راحتی بتوانید وضعیت کسب و کارتان را توسط ربات مورد بررسی قرار دهید. زمانی که از botan.io استفاده کنید با گزارشات اینچنینی مواجه خواهید شد:

 @Botaniobot

در مرحله دوم از Yandex website استفاده کنید. ثبت نام در این سرویس رایگان است. کافی است که در Botaniobot گزینه وب را انتخاب و لینک مورد نظر را دنبال کنید:

ربات آنالیزگر

 

چگونه اکانت botan را تکمیل کنیم؟

برای شروع ابتدا به ربات @Botaniobot بروید.

در ادامه روی Add bot command کلیک کنید تا وارد مرحله بعدی شوید:

Add bot command

در ادامه باید برای زبان خود، کتابخانه مورد نظر را دانلود کنید.

در ادامه باید کد های دریافتی را در قسمت دستورات هر رباتی که می خواهید برای آن آنالیز گر ایجاد کنید تنظیم کنید. نمونه ای از این تنظیمات در یکی از ربات ها به صورت زیر بوده است:

 tracking library call

برای اینکه بتوانید زبان ها را ریست کنید یا در مورد زبان ها و تغییرات آن ها دستورالعمل های کافی را دریافت کنید می توانید از ربات GitHub استفاده کنید.

نظر شما در مورد این ابزار کاربردی چیست؟ دیدگاه خود را با بای مارکتینگ در میان بگذارید و این مطلب را روی شبکه های اجتماعی نشر دهید.

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.