• ویدیوی آموزشی ۱۰ ترفند استوری اینستاگرام
  ویدیوی آموزشی ۱۰ ترفند استوری اینستاگرام مدت زمان : `۸ نظرات (۰)

  استوری در اینستاگرام یکی از دوست داشتنی ترین چیزهاست که من هم خیلی آن را دوست دارم. قبلا به آموزش ارسال استوری در اینستاگرام پرداخته ام اما حالا می خواهم در این ویدیو آموزشی، به دقت، کمک کنم تا 10 کار جالب روی ..

 • چطور در اینستاگرام لایو ویدیو ایجاد کنیم؟
  چطور در اینستاگرام لایو ویدیو ایجاد کنیم؟ مدت زمان : `۳:۴۰ نظرات (۰)

  لایو ویدیو از قابلیت های فوق العاده و پر استفاده اینستاگرام است که پیشرفت خوبی داشته به طوری که حالا علاوه بر این که می توانید لایو تک نفره بگیرید می توانید این کار را دو نفره انجام دهید. اما برای اینکه لایو ..

 • ۷ سوال پر تکرار در مورد اینستاگرام
  ۷ سوال پر تکرار در مورد اینستاگرام مدت زمان : `۴ نظرات (۰)

  وقتی پا توی اینستاگرام می گذاری انگار دلت می خواهد هی عکس ها را زیر و بالا کنی و هی فیدت را رفرش کنی. البته کاملا حق داری چرا که هر چیز جدیدی لذت بخش است و عکس ها نیز که جای خود را دارند. مخصوصا وقتی وارد پروف ..

 • فیلم آموزشی کار کردن با استوری در اینستاگرام
  فیلم آموزشی کار کردن با استوری در اینستاگرام مدت زمان : `۷:۱۰ نظرات (۰)

  استوری قابلیت فوق العاده ای از اینستاگرام است که از اسنپچت برداشته شده و حالا واتس اپ هم آن را دارد. معمولا در بخش فید و یا خانه اینستاگرام و بالای آن استوری افرادی که آن ها را فالو کرده ای می بینی اما شاید نمی ..

 • فیلم آموزشی ارسال لایک، کامنت و بوکمارک کردن در اینستاگرام
  فیلم آموزشی ارسال لایک، کامنت و بوکمارک کردن در اینستاگرام مدت زمان : `۴:۰۳ نظرات (۰)

  لایک کردن، کامنت گذاشتن و بوک مارک کردن، از جمله کارهایی است که شما در اینستاگرام بارها به آن نیاز دارید. من در این ویدیوی اموزشی این موضوع را آموزش داده ام. 1- ابتدا لایک کردن در اینستاگرام 2- کامنت گذاشتن د ..

 • فیلم آموزشی تنظیمات اینستاگرام در چند دقیقه
  فیلم آموزشی تنظیمات اینستاگرام در چند دقیقه مدت زمان : `۷ نظرات (۰)

  حالا که تصمیم گرفته ای به عنوان فردی فعال در زمینه اینستاگرام و شبکه های اجتماعی باشی، باید بدانی که چگونه می توانی تنظیمات را به بهترین نحو انجام دهید. تنظیمات در اینستاگرام به دو صورت است: 1- تنظیمات پر ..

 • ویدیوی آموزشی ۵ اصطلاح مهم اینستاگرام
  ویدیوی آموزشی ۵ اصطلاح مهم اینستاگرام مدت زمان : `۴:۳۰ نظرات (۰)

  زمانی که می خواهی یکی از فن های اینستاگرام باشی، بهترین کار این هست که از سیر تا پیاز این شبکه سر در بیاوری و معمولا ترم ها یا عبارات و واژه ها و اصطلاح هایی هستند که تا آن ها را نشناسی نمی توانی در این شبکه چن ..

 • ۳ روش ارسال عکس در تلگرام
  ۳ روش ارسال عکس در تلگرام مدت زمان : `۴ نظرات (۰)

  یکی از دلایلی که من را به سمت تلگرام سوق داد و هنوز آرزو دارم، فیل ت ر شدن آن، یک رویا باشد، این است که می توان عکس ها را به نحوه مختلف در آن ارسال کرد. بای مارکتینگ: یکی از ویژگی های مهم تلگرام سرعت و کیفیت ..

 • فیلم آموزش ارسال پست اینستاگرام از طریق مرورگر کروم
  فیلم آموزش ارسال پست اینستاگرام از طریق مرورگر کروم مدت زمان : `۷ نظرات (۲)

  تا حالا هر چه که در مورد ارسال پست اینستاگرام خوانده ام، در مورد ارسال از طریق موبایل و البته ارسال به کمک نرم افزارهای تحت وب بوده است. اما شاید باور نکنی امروز خیلی خوشحال شدم که یک روش ساده به کمک مرورگر ..