• آموزش سئو کردن پست های عکس دار با نمره عالی
  آموزش سئو کردن پست های عکس دار با نمره عالی مدت زمان : `۷ نظرات (۰)

  وقتی که به عنوان یک تولید کننده محتوای سئو شده اقدام به نوشتن یک مطلب می کنم، تمایل دارم تا کمتر از نمره عالی، و سبز رنگ برای سئوی پست مورد نظر نگیرم. البته خیلی چیزهای دیگر در نوشتن یک پست سئو شده دخیل هستن ..

 • افزایش ترافیک سایت با کار کردن روی یک گزارش ساده از گوگل آنالیتیکس
  افزایش ترافیک سایت با کار کردن روی یک گزارش ساده از گوگل آنالیتیکس مدت زمان : `۴ نظرات (۰)

  اگر تا به حال از قابلیت گوگل آنالیتیکس روی سایتت استفاده نکرده ای، حتما همین حالا، برای ثبت نام در آن اقدام کن چرا که پر از گزارش های جذابی است که می توانی از آن برای بهتر شدن سایتت استفاده کنی. یکی از چیزها ..

 • نکات سئو عکس برای فرمت jpeg و PNG و GIF
  نکات سئو عکس برای فرمت jpeg و PNG و GIF مدت زمان : `۴ نظرات (۰)

  فرمت ها هم چیزهایی شده اند که گاهی حسابی ذهن من را به خود درگیر می کنند. توی یک سری تحقیقاتی که قبلا داشتم به این نتیجه رسیدم که: اما این روزها به هر دلیلی که شده لازم است که از فرمت های مختلف تصویری برای مح ..

 • چگونه از الکسا برای بهبود سئو استفاده کنیم؟
  چگونه از الکسا برای بهبود سئو استفاده کنیم؟ نظرات (۰)

  وب سایت الکسا در واقع یک ابزار ساده برای نمایش یک سری اطلاعات است که به تو کمک می کند بتوانی پیشرفت خود را کم و بیش با آن بررسی کنی.   استفاده از الکسا به صورت رایگان به طور کلی الکسا از دو حالت پولی ..

 • آموزش نوشتن پست معرفی فیلم برای امتیاز سئو و خوانایی
  آموزش نوشتن پست معرفی فیلم برای امتیاز سئو و خوانایی مدت زمان : `۶:۳۰ نظرات (۰)

  امروز در حال نوشتن یک مقاله معرفی بهترین فیلم های اکشن سال 2018 بودم که به نظرم رسید، تکنیک های لازم برای اینکه بتوانی امتیازهای عالی برای سئو و خوانایی بگیری را به تو هم یاد دهم. اگر در وبلاگت گاهی به معرفی ..

 • بک لینک داخلی و بک لینک خارجی + سئو
  بک لینک داخلی و بک لینک خارجی + سئو مدت زمان : `۷:۱۰ نظرات (۰)

  لینک بیلدینگ همان آپشنی است که در سئو خیلی از آن سخن به میان آمده و بسیاری از افراد به دنبال این هستند که بتوانند آن را به درستی انجام دهند. در واقع گاهی یک لینک بیلدینگ اشتباه می تواند سایت را ناک اوت کند! ..

 • طراحی موبایلی موثر تر از طراحی ریسپانسیو در سئو
  طراحی موبایلی موثر تر از طراحی ریسپانسیو در سئو مدت زمان : `۲ نظرات (۰)

  شاید حدود 8 یا 7 سال پیش ( 2010 - 2011 ) بود که وقتی می خواستیم یک سایت را ارزش دهی کنیم با دهان خیلی پر می گفتیم سایت من ریسپانسیوه! البته نا گفته نماند که خیلی ها هم از معنی این کلمه سر در نمی آوردند! ..

 • ۵۰ کلاه سیاه و خاکستری که بر سر سایت گذاشته می شود
  ۵۰ کلاه سیاه و خاکستری که بر سر سایت گذاشته می شود مدت زمان : `۱۰ نظرات (۰)

  50 کلاه سیاه و خاکستری که بر سر سایت گذاشته می شود دقیقا قرار است به این اشاره کند که با چه تکنیک هایی ممکن است بر سر سایت شما کلاه برود آن هم از نوع سیاه و خاکستری! می دانی که داستان کلاه های رنگارنگی که بر ..

 • کارگاه آموزش کامل سئو گام به گام و رایگان
  کارگاه آموزش کامل سئو گام به گام و رایگان نظرات (۰)

  به کلاس آنلاین آموزش سئو خوش آمدی. من جدید ترین ترند ها متناسب با سال جدید را به تو یاد می دهم. می توانی سوال هایت را از من بپرسی و دوره ها را خوب یاد بگیری بخش اول: یک سری مباحث خواندنی در مورد سئو در ای ..