• اندازه معمولی متن رپورتاژ آگهی چند کلمه است؟
  اندازه معمولی متن رپورتاژ آگهی چند کلمه است؟ مدت زمان : `۴ نظرات (۲)

  چیزی که معمولا وقتی یک فرد تبلیغ دهنده، با آن همیشه درگیر است این است که، متن رپورتاژ من چقدر باید باشد؟ پاسخ این سوال به چیزهای متفاوتی بستگی دارد. قبل از این که نوشتن رپورتاژ و متن آگهی خود را به ما بسپارید، ..

 • چگونه از الکسا برای بهبود سئو استفاده کنیم؟
  چگونه از الکسا برای بهبود سئو استفاده کنیم؟ نظرات (۰)

  وب سایت الکسا در واقع یک ابزار ساده برای نمایش یک سری اطلاعات است که به تو کمک می کند بتوانی پیشرفت خود را کم و بیش با آن بررسی کنی.   استفاده از الکسا به صورت رایگان به طور کلی الکسا از دو حالت پولی ..

 • وردپرس عاشق وبلاگ نویس ها
  وردپرس عاشق وبلاگ نویس ها مدت زمان : `۱۰ نظرات (۰)

  شاید هنوز شروع به وبلاگ نویسی، نکرده باشی و با برخی اصطلاحات آشنا نباشی. در این مطلب می خواهم یک اصطلاح و کمی پیرامون آن حرف بزنم. CMS یا سیستم مدیریت محتوا چیست؟ گاهی شاید از زبان مدیران سایت با این دو و ..

 • پادکست سایزبندی محتوا در بازاریابی محتوا
  پادکست سایزبندی محتوا در بازاریابی محتوا مدت زمان : `۸ نظرات (۰)

  وقتی در حال چیدن استراتژی محتوا هستم معمولا به هر چیزی دقت داشته ام، جز اینکه، محتوا هم سایز بندی دارد در حقیقت در عمل به کار برده ام اما به طور واضح به آن دقت نکرده ام. در این آموزش من می خواهم در مور ..

 • فیلم آموزش ارسال پست اینستاگرام از طریق مرورگر کروم
  فیلم آموزش ارسال پست اینستاگرام از طریق مرورگر کروم مدت زمان : `۷ نظرات (۲)

  تا حالا هر چه که در مورد ارسال پست اینستاگرام خوانده ام، در مورد ارسال از طریق موبایل و البته ارسال به کمک نرم افزارهای تحت وب بوده است. اما شاید باور نکنی امروز خیلی خوشحال شدم که یک روش ساده به کمک مرورگر ..

 • تفاوت کانال، گروه و سوپر گروه و PV در تلگرام
  تفاوت کانال، گروه و سوپر گروه و PV در تلگرام مدت زمان : `۳:۱۵ نظرات (۰)

  تلگرام حسابی همه ما را به خودش مشغول کرده که البته هیچ تقصیری ندارد بس که خوب است. خوبیه این تلگرام آبی رنگ این هست که هم یک فرد خاص، هم یک فرد عادی، هم یک فرد تقریبا کم سواد و حتی یک مدیر برجسته از آن همزما ..

 • آموزش ثبت نام در تلگرام
  آموزش ثبت نام در تلگرام مدت زمان : `۱ نظرات (۰)

  خوشبختانه تلگرام خیلی سریع به مرورگر، دسکتاپ و پلتفرم های مختلف موبایلی راه پیدا کرد. امروز آموزش ثبت نام در اینستاگرام را یاد می دهم اما دقت داشته باش که این شیوه دقیقا همان کارهایی را به تو یاد می دهد که برای ..

 • چطور لیست ایمیل ام را افزایش بدهم؟
  چطور لیست ایمیل ام را افزایش بدهم؟ مدت زمان : `۹:۲۰ نظرات (۰)

  لیست ایمیل در حقیقت نیمی از دارایی یک بازاریاب یا کسب و کار هست. خیلی از سایت ها برنامه هایی برای جذب ایمیل برای ایمیل مارکتینگ دارند. شیوه های متفاوتی در این باره بیان شده که من در این مقاله که حدود دو سه سال ..

 • چرا هر بیزینس یک تلگرام نیاز دارد؟
  چرا هر بیزینس یک تلگرام نیاز دارد؟ مدت زمان : `۲ نظرات (۰)

  شوک آور ترین خبر از  تلگرام، برای من در دو حالت رخ داد. یک بار در حال بررسی استیت ها بودم که گزارش استفاده کنندگان از تلگرام را نشان می داد. در آمار ایرانی ها رتبه اول استفاده از تلگرام را داشتند و بعد هم نا ..