• اگر تقویم محتوایم را زودتر راه می انداختم به نفعم بود
  اگر تقویم محتوایم را زودتر راه می انداختم به نفعم بود مدت زمان : `۶ نظرات (۱)

  چند سالی است که در حوزه محتوا و تولید محتوا و در ادامه آن بازاریابی محتوا کار می کنم. همیشه در مشاوره بازاریابی محتوا به عنوان اولین ویژگی، به اهمیت تقویم محتوا اشاره می کنم. به طوری که افراد سریع به دنبال ی ..

 • نحوه کار کردن با وردپرس برای تولید محتوا
  نحوه کار کردن با وردپرس برای تولید محتوا مدت زمان : `۵ نظرات (۰)

  این جا یکی از قدم هایی است که باید برای تولید محتوا برداری. شاید وقتی که می خواستی برای تولید محتوا به شرکت یا وب سایت خاصی پیشنهاد بدهی از تو پرسیده اند که: تا به حال با کدام CMS ها کار کرده ای؟ اگر چنین ..

 • بهینه سازی محتوای قدیمی با کمک وبمستر گوگل و چند ابزار دیگر
  بهینه سازی محتوای قدیمی با کمک وبمستر گوگل و چند ابزار دیگر مدت زمان : `۱۰ نظرات (۰)

  یکی از مهم ترین کارهایی که هر تولید کننده محتوا و یا سئوکار لازم است بداند، این است که هر چقدر هم که محتوای خوب و با کیفیتی ایجاد کند بعد از گذشت چند سال هر چند آن محتوا، ارزشمند باشد، پاسخگوی برخی نیازهای کارب ..

 • تولید محتوا یعنی چی؟ ۳ سوال مهم برای شروع تولید محتوا
  تولید محتوا یعنی چی؟ ۳ سوال مهم برای شروع تولید محتوا مدت زمان : `۷ نظرات (۰)

  سوالی که دیروز طی یک تلفن خیلی ناگهانی در ساعت 14 بعد از ظهر، درست موقعی که برق رفت، از من پرسیده شد این بود که سلام خانم بای مارکتینگ! تولید محتوا یعنی چی؟ معلوم بود پرسشگر فرد حرفه ای در کسب و کار خود و ..

 • اندازه معمولی متن رپورتاژ آگهی چند کلمه است؟
  اندازه معمولی متن رپورتاژ آگهی چند کلمه است؟ مدت زمان : `۴ نظرات (۲)

  چیزی که معمولا وقتی یک فرد تبلیغ دهنده، با آن همیشه درگیر است این است که، متن رپورتاژ من چقدر باید باشد؟ پاسخ این سوال به چیزهای متفاوتی بستگی دارد. قبل از این که نوشتن رپورتاژ و متن آگهی خود را به ما بسپارید، ..

 • ۵ ویژگی محتوای با کیفیت برای هر نوع سایت
  ۵ ویژگی محتوای با کیفیت برای هر نوع سایت مدت زمان : `۵ نظرات (۰)

  معمولا بارها این سوال را از خودم می پرسم که محتوای پر کیفیت دقیقا یعنی چی؟ از آن جا که خودم همیشه مطالبی که می نویسم را دوست دارم، نمی توانم بر حسب علاقه و انگاره های ذهن خودم مطالب را وارسی کنم. بنابراین ..

 • آموزش نوشتن پست معرفی فیلم برای امتیاز سئو و خوانایی
  آموزش نوشتن پست معرفی فیلم برای امتیاز سئو و خوانایی مدت زمان : `۶:۳۰ نظرات (۰)

  امروز در حال نوشتن یک مقاله معرفی بهترین فیلم های اکشن سال 2018 بودم که به نظرم رسید، تکنیک های لازم برای اینکه بتوانی امتیازهای عالی برای سئو و خوانایی بگیری را به تو هم یاد دهم. اگر در وبلاگت گاهی به معرفی ..

 • جنگ محتوا با نقد کردن مقالات رقبا که کلی هم کیف دارد!
  جنگ محتوا با نقد کردن مقالات رقبا که کلی هم کیف دارد! مدت زمان : `۳:۱۵ نظرات (۰)

  حالا این موضوع در دنیای اینترنت مثل توپ صدا کرده و خیلی ها در موردش حساس شده اند خب در چنین حالتی احساس لارج بودن داری! توی دلت میگویی ( ای ول چی نوشتم چی شد! ) اما خب بعد از گذشت چند روز متوجه می ش ..

 • برای پست وبلاگ کمیت مهمه یا کیفیت؟
  برای پست وبلاگ کمیت مهمه یا کیفیت؟ مدت زمان : `

  بعضی روزها که حوصله نوشتن داری ممکن است حتی 10 مطلب هم بنویسی البته وقتی پای زور وسط باشد، من روزانه تا 7 مطلب پر پیمانه هم نوشته ام و البته از این کار لذت برده ام اگر تو هم روزی روزگاری با این لذت ماورائ ..