• راز فروش حداکثری بازاریاب های بد عُنُق را فهمیدم
  راز فروش حداکثری بازاریاب های بد عُنُق را فهمیدم نظرات (۰)

  مدتی است که در گیر پروژه ای جدید شده ام که به زودی از آن به عنوان یک تجربه موفق یاد خواهم کرد اما در این مدت کمتر توانسته ام به بای مارکتینگ برسم. حدودا چند ساعتی قبل بود که در حال مطالعه کردن پیرامون کسب و ..

 • آموزش سئو کردن پست های عکس دار با نمره عالی
  آموزش سئو کردن پست های عکس دار با نمره عالی مدت زمان : `۷ نظرات (۰)

  وقتی که به عنوان یک تولید کننده محتوای سئو شده اقدام به نوشتن یک مطلب می کنم، تمایل دارم تا کمتر از نمره عالی، و سبز رنگ برای سئوی پست مورد نظر نگیرم. البته خیلی چیزهای دیگر در نوشتن یک پست سئو شده دخیل هستن ..

 • اگر تقویم محتوایم را زودتر راه می انداختم به نفعم بود
  اگر تقویم محتوایم را زودتر راه می انداختم به نفعم بود مدت زمان : `۶ نظرات (۱)

  چند سالی است که در حوزه محتوا و تولید محتوا و در ادامه آن بازاریابی محتوا کار می کنم. همیشه در مشاوره بازاریابی محتوا به عنوان اولین ویژگی، به اهمیت تقویم محتوا اشاره می کنم. به طوری که افراد سریع به دنبال ی ..

 • نحوه کار کردن با وردپرس برای تولید محتوا
  نحوه کار کردن با وردپرس برای تولید محتوا مدت زمان : `۵ نظرات (۰)

  این جا یکی از قدم هایی است که باید برای تولید محتوا برداری. شاید وقتی که می خواستی برای تولید محتوا به شرکت یا وب سایت خاصی پیشنهاد بدهی از تو پرسیده اند که: تا به حال با کدام CMS ها کار کرده ای؟ اگر چنین ..

 • بهینه سازی محتوای قدیمی با کمک وبمستر گوگل و چند ابزار دیگر
  بهینه سازی محتوای قدیمی با کمک وبمستر گوگل و چند ابزار دیگر مدت زمان : `۱۰ نظرات (۰)

  یکی از مهم ترین کارهایی که هر تولید کننده محتوا و یا سئوکار لازم است بداند، این است که هر چقدر هم که محتوای خوب و با کیفیتی ایجاد کند بعد از گذشت چند سال هر چند آن محتوا، ارزشمند باشد، پاسخگوی برخی نیازهای کارب ..

 • تولید محتوا یعنی چی؟ ۳ سوال مهم برای شروع تولید محتوا
  تولید محتوا یعنی چی؟ ۳ سوال مهم برای شروع تولید محتوا مدت زمان : `۷ نظرات (۰)

  سوالی که دیروز طی یک تلفن خیلی ناگهانی در ساعت 14 بعد از ظهر، درست موقعی که برق رفت، از من پرسیده شد این بود که سلام خانم بای مارکتینگ! تولید محتوا یعنی چی؟ معلوم بود پرسشگر فرد حرفه ای در کسب و کار خود و ..

 • افزایش ترافیک سایت با کار کردن روی یک گزارش ساده از گوگل آنالیتیکس
  افزایش ترافیک سایت با کار کردن روی یک گزارش ساده از گوگل آنالیتیکس مدت زمان : `۴ نظرات (۰)

  اگر تا به حال از قابلیت گوگل آنالیتیکس روی سایتت استفاده نکرده ای، حتما همین حالا، برای ثبت نام در آن اقدام کن چرا که پر از گزارش های جذابی است که می توانی از آن برای بهتر شدن سایتت استفاده کنی. یکی از چیزها ..

 • نکات سئو عکس برای فرمت jpeg و PNG و GIF
  نکات سئو عکس برای فرمت jpeg و PNG و GIF مدت زمان : `۴ نظرات (۰)

  فرمت ها هم چیزهایی شده اند که گاهی حسابی ذهن من را به خود درگیر می کنند. توی یک سری تحقیقاتی که قبلا داشتم به این نتیجه رسیدم که: اما این روزها به هر دلیلی که شده لازم است که از فرمت های مختلف تصویری برای مح ..

 • اندازه معمولی متن رپورتاژ آگهی چند کلمه است؟
  اندازه معمولی متن رپورتاژ آگهی چند کلمه است؟ مدت زمان : `۴ نظرات (۲)

  چیزی که معمولا وقتی یک فرد تبلیغ دهنده، با آن همیشه درگیر است این است که، متن رپورتاژ من چقدر باید باشد؟ پاسخ این سوال به چیزهای متفاوتی بستگی دارد. قبل از این که نوشتن رپورتاژ و متن آگهی خود را به ما بسپارید، ..