وبلاگ نویسی، در حقیقت بخش اعظم مدیریت بازاریابی محتوا را در بر می گیرد. در حقیقت وقتی شما، شروع به نوشتن استراتژی محتوا می کنید، باید نقطه تمرکز خود را روی وبلاگ نویسی قرار دهید.

وبلاگ پایگاه آنلاینی است که طی دسته بندی های مشخص، مجموعه ای از آموزش ها و اخبار و نظیر آن در نوع های مختلف محتوا در بر می گیرد. بدین صورت می تواند به عنوان یک روش بازاریابی ارزشمند، به صورت طولانی مدت، در معرض دید جستجوگرانی قرار گیرد که روزانه به دنبال خدمات و محصولات شما هستند..

بلاگ نویسی با انواع محتوا قوت پیدا می کند

وبلاگ نویسی

به طور خاص ما ۴۴ نوع محتوا داریم که در پروسه بازاریابی محتوا مورد استفاده قرار می گیرند که هر کدام برای هدفی خاص مورد استفاده قرار می گیرند.

بای مارکتینگ به صورت منسجم به این لیست ها خواهیم پرداخت.

گفته می شود کسب و کارهای آمریکا، برای بدست آوردن اعتماد مردم، برای خرید محصولات به صورت آنلاین از این شیوه استفاده می کنند. این شیوه چنان قوی است که گفته شده تاثیر گذاری مثبت آن، بالای ۴۰ درصد ذکر شده است.

وبلاگ نویسی

اگر وبلاگ نویسی در پروسه بازاریابی با هدف و طبق استراتژی درست محتوا انجام شود می تواند به عنوان یک منبع ترافیک مهم و همیشگی برای سایت و فروشگاه شما به شمار آید.

مزایای وبلاگ نویسی برای بیزینس ها

از جمله مزایای وبلاگ نویسی برای کسب و کار ها می توان به موارد مختلفی اشاره کرد که از جمله آن ها می توان گفت:

وبلاگ نویسی به سئوی سایت شما کمک می کند

با لینک سازی توسط سایر سایت ها می توانید کاری کنید که از نظر سئو رنک بهتری بگیرید.

در خرید آنلاین که این روزها اعتماد کم است، وبلاگ نویسی می تواند موجب شود که مردم به دانش شما اعتماد کنند و نسبت به معامله با شما راغب تر شوند.

با محتوایی که دارید، می توانید ایجاد نیاز کنید و به طور ۲۴ ساعته مشتری ها را به سمت خود بکشید.

از مزایای وبلاگ نویسی همینقدر کافی است که شما بدانید باید پیش از راه اندازی فروشگاه خود، به منظور ارتقای کار به فکر وبلاگ سایت خود باشید.

در این باره دیدگاه و تجربیات شما چیست؟ نظر خود را با ما در میان بگذارید و این مطلب را روی شبکه های اجتماعی نشر دهید.

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.