در زمان های خیلی قدیم تر، از پوستر ها برای معرفی محصول و برای جذب مشتری و عبارتی برای بازاریابی مورد استفاده قرار می گرفت تا اینکه به این نتیجه رسیدند که این پوستر ها را در مکان های پر جمعیت تر، به گونه ای قرار دهند تا نظر عموم را به خود جلب کند و اینجا بود که بیلبورد های تبلیغاتی، زاده شدند.

این بیلبورد های تبلیغاتی که بخش مهمی از بازاریابی را در بر می گیرد، در مکان های پر جمعیت و پر تردد، مثل میادین، چهار راه ها، بزرگ راه ها و در نزدیکی مجتمع ها قرار داده می شوند. .

بیلبوردهای تبلیغاتی

اهمیت بیلبوردهای تبلیغاتی به قدری زیاد شده که در نوع خود توسعه پیدا کرده و به صورت بیلورد های مکانیکی، دیجیتالی و نظیر آن ارائه می شوند.

بیلبورد های به منظور فروش آنی و لحظه ای مورد استفاده قرار نمی گیرند. در حقیقت بیلبوردهای تبلیغاتی به منظور جلب توجه مردم، و ثبت حسی از آن در ذهن مردم بکار گرفته می شود تا فرد کمی در مورد آن فکر کند و بعد از اینکه بعد از گذشت مدتی، به محصولی نیاز داشت که این تبلیغ آن را در بر گرفته بود، آن چه را که دیده به یاد آورد و نسبت به آن در تصمیم خرید، واکنش نشان دهد..

به عبارت دیگر، این تبلیغات میدانی قرار داده می شوند تا فرد، آن ها را ببینتد و به ذهن بسپارد تا وقتی که می خواهد آن ها را بیاد آورد.

بیلبوردهای تبلیغاتی

به دلیل نوع بازاریابی با بیلبورد، لازم است که حتما در آن از نوشته ها و تصاویر بزرگ استفاده شود تا بتواند مشتری را جذب خود کند.

دقت کنید که از این فرصت برای افزایش آگاهی برند، نیز استفاده می شود. به طور کلی در پروسه طراحی کمپین تبلیغاتی می توانید از این شیوه نیز برای تاثیر گذاری بلند مدت استفاده کنید.

به این صورت می توانید، کاری کنید تا بتوانید به راحتی، برای تاثیر طولانی مدت بر مشتری ها، و افکار و اذهان مردم، نسبت به خرید محصولات و استفاده از خدمات خود، روی آنان تاثیر بگذارید.

دیدگاه شما در این باره چیست؟ آیا به نظر شما هنوز هم با وجود روش ها نوین تر تبلیغاتی و بازاریابی استفاده از بیلبورد می تواند مفید باشد؟ در این باره چه ترفند هایی دارید؟ نظر خود را با بای مارکتینگ در میان بگذارید و این مطلب را روی شبکه های اجتماعی نشر دهید.

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.