سرعت لود شدن سایت ها برای کاربران کم حوصله ی امروزی بسیار اهمیت دارد. این جمله بیانگر واقعیتی است که دو پایگاه برجسته با تحقیقات خود بدان دست یافته اند. این گزارش حاصل این تحقیق است.

بر اساس نتایج حاصل ازمطالعه جدیدی که دو مرکز Akamai و Gomez.com انجام دادند مشخص شد، بیش از نیمی از کاربران اینترنتی انتظار دارند سایت اینترنتی مورد نظرشان در کمتر از ۲ ثانیه باز شود. اگر سایت مربوطه در مدت ۳ ثانیه باز نشود، کاربران سراغ دیگر سایت‌ها می‌روند.

سئو,بهینه سازی سرعت سایت,سرعت لود سایت,سرعت سایت

مرکز Radware بر اساس یک مطالعه جدید سایت‌های اینترنتی را در چهار بخش تجارت الکترونیک، اخبار و رسانه، ورزش و مسافرت بررسی کرد تا لیست سریع‌ترین سایت‌های جهان را به دست آورد. در این بین سایت‌های مربوط به بخش تجارت الکترونیک بیشترین سرعت را داشتند. این بررسی نشان داد میانگین زمان برای برقراری ارتباط (TTI) با این سایت‌ها ۱/ ۳ ثانیه بوده است. در این مطالعه مشخص شد تنها ۲۴ درصد سایت‌های اینترنتی با میانگین زمان کمتر از ۳ ثانیه باز می‌شوند.

با این اوصاف مشخص می شود که بررسی و آنالیز و بهینه سازی سرعت سایت تا چه میزان می تواند برای یک وب سایت ارزشمند باشد. این مهم در سایت های تجاری بسیار اهمیت پیدا می کند چرا که گاهی با یکی دو ثانیه تاخیر در باز شدن سایت می توان انتظار از دست دادن مشتری های زیادی داشت.

اگر در مورد میزان سئو سایت و بهینه سازی سرعت سایت انگیزه ی کافی دارید می توانید از امکانات و مشاوره های بای مارکتینگ بهره مند شوید. بدین منظور از طریق فرم تماس با ما، به راحتی با ما تماس بگیرید تا با افتخار پاسخگوی شما باشیم و در توسعه تجارت الکترونیک تان، مفید واقع شویم.

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.