برای اینکه در تجارت الکترونیک موفق بشوی، لازم است که سه چیز را بیاموزید. اول اینکه باید بدانی که چه محصولی بهترین فروش را خواهد داشت. در درجه دوم باید مهارت های لازم برای توسعه کسب و کار و موفقیت را یاد بگیری و در نهایت، باید بتوانی از آموخته های خود استفاده کنی و به سمت موفقیت پیش بروی.

بای مارکتینگ: اینکه تو هم اکنون در حال خواندن این مطلب هستی درست به همین معنی است که در حال یاد گرفتن هستی و به خواندن اهمیت می دهی تا از آموخته هایت، به نفع کسب و کارت استفاده کنی.

اما سال ۲۰۱۸ سال مهمی از نظر تلاش و موفقیت است. باید تلاش کرد، روش های مختلفی را در پیش گرفت و آزمون و بررسی کرد تا به نتیجه برسی.

product_ideas_2018

من در این مقاله برای اینکه بتوانی شروعی خوب داشته باشی، ۱۰ محصول جدید و پر فروش به شما معرفی می کنم که برای آن ها اثبات از طریق انالیزگرهایی دارم که مطمئنا خیالت راحت خواهد شد از اینکه این محصولات بر اساس تحقیق معین شده است.

لیست محصولات پر فروش در سال جدید

Shapewear

انتظار داریم که تا دوسال آینده این قبیل لباس ها که معمولا لباس های چند منظوره هستند، بتوانند در صدر باشند. صنعت مد این روزها به این قبیل لباس ها بیشتر توجه دارد. گفته می شود که خرده فروشی ها نیز به این محصول خوب پاسخ داده اند.

Shapewear

Shapewear ها در طرح ها و اندازه ها و رنگ های مختلف برای قشر مختلف به فروش می رسند. این لباس ها، معمولا در دسته لباس های زیر زنانه دسته بندی می شوند.

در تصویر زیر میزان علاقمندی کاربران به خرید محصول مورد نظر از سال ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۶ را مشاهده می کنی:

محصولات پر فروش

لوازم جانبی موبایل

صنعت لوازم جانبی موبایل، ده سال است که زاده شده و در حال رشد است. انتظار می رسد ارزش این صنعت تا ۴ سال آینده به ۱۰۷.۳ میلیارد دلار برسد. این صنعت در بردارنده تنوع مختلف در نوع محصولات است که برای هر کدام شمار زیادی، هوادار وجود دارد. به وضعیت گوگل انالیتیک در مورد اهمیت لوازم جانبی موبایل نگاه کن:

محصولات پر فروش

با ارائه کمپین های مختلف و قوی بازاریابی می توان به راحتی، برای دسته های مختلف محصولی، فروش خوبی را رقم بزنی و کاربرانی که تبلیغ محصولات تو را می بینند به واکنش مجبور کنی! واقعا دنیای بازاریابی آن هم از نوع اینترنتی برای من جذاب است:

لوازم جانبی موبایل

لباس ورزشی تناسب اندام

معمولا این روزها تب رفتن به باشگاه برای تناسب اندام داغ است. یکی از بهترین صنعت هایی که تو می توانی وارد آن شوی و به فروش محصولات بپردای، لوازم ورزشی و لباس های تناسب اندام است. این لباس ها شامل موارد مختلفی است که به تناسب نوع ورزش تناسب اندام، تنوع پیدا می کند.

athleisure_google_trends_copy

تو می توانی با تنوع بسیار در طرح و رنگ و اندازه، این محصول را برای فروش آنلاین آماده کنی و به موفقیت برسی.

athleisure_product_photo_leggings_copy

سرم مژه

هر چند من برای ورود به پروسه فروش آنلاین، بیش از هر چیز توجه به این دارم که صنعت لاک و ناخن می تواند صنعت جوابگویی برای طولانی مدت باشد اما در کنار آن بررسی ها حاکی از این است که بسیاری از کاربران به دنبال سرم مژه هستند و محبوبیت این محصول در سال های اخیر افزایش یافته است:

eyelash_serum_google_trends_copy

سرم مژه معمولا به منظور بلند تر جلوه دادن مژه مورد استفاده قرار می گیرد. به نظر می رسد که اگر تو بخواهی وارد صنعت محصولات آرایشی بشوی لازم است که روی سرم مژه هم تمرکز داشته باشی

eyelash_serum_product_photo_copy

شمع های شعله ور LED

در میان محصولات روشنایی این روزها حرف از LED است اما با توجه به بررسی هایی که داشته ام، فروش محصولات مبتنی بر شمع LED بیش از حد متوسط بوده است.

flame_lamps_google_trends_copy

به نظر می رسد ورود به عرصه تجارت لامپ و روشنایی و البته محصولات دکوراسیون منزل، می تواند مفید باشد و شما را به هدف خود یعنی افزایش فروش برساند:

flame_lamp_product_photo_copy

ساعت های مینیمالیستی

طبق آمار درست، سالانه ۱.۲ میلیارد ساعت در دنیا به فروش می رسد. این ساعت ها شامل ساعت های زنانه، مردانه  و ساعت هوشمند است. معمولا فروش ساعت برای ماه دسامبر به حداکثر خود می رسد که البته در ایران این ماه باید به اسفند ماه، برسد. شما می توانید با تهیه یک فروشگاه برای فروش ساعت، تلاش کنید تا با کمک سئو سایت در مدت زمان مشخص برای چنین ماه هایی، به رتبه برتر در گوگل دست پیدا کنید.

watch_-_google_trends_copy

همچنین می توانی  در طول سال مخصوصا در تابستان با فروش اکسسوری های ساعت، کسب و کار خود را مولد کنی.

screen_shot_2017-12-14_at_4-47-16_pm

و اما سه محصول دیگر

اگر شما تا کنون راضی نشده اید که این محصول ها را برای فروش تهیه کنید، می توانید روی سه محصول بعدی هم تمرکز کنید:

کوله پشتی

backpack_google_trends_copy

میزان تقاضای این محصول را در بالا مشاهده می کنی

backpack_product_photo_copy

پروژکتور های قابل حمل LED

projector_google_trends_copy

screen_shot_2017-12-14_at_4-52-04_pm

برس پاک کننده آرایش

برس پاک کننده آرایش نیز می تواند به عنوان یک طبقه مهم برای فروش محصولات آرایشی و لوازم جانبی محصولات آرایشی دسته موفقی به شمار آید.

makeup_brush_cleaner_google_trends_copy

makeup_brush_cleaner_product_photo_copy

ماسک شب

منظور از ماسک شب در حقیقت همان چشم بند شب است که به خوابی بهتر برای شما کمک می کند.

night_mask_copy

night_mask_product_photo_copy

در این باره دیدگاه های خود را با ما در میان بگذارید و این مطلب را روی شبکه های اجتماعی نشر دهید.

منبع این مطلب

 

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.