در مقاله های اخیر به شما یاد دادیم تا بدانید که علائم دیداری خرید چیست؟ تا بدانید که چه موقع باید نسبت به بستن معامله اقدام کنید.  اما برای قطعی کردن فروش مهارت هایی را لازم دارید که در وهله اول باور این است که بتوانید یک معامله را قطعی کنید به همین خاطر دانستن ۵ چیزی که قطعی کردن فروش را برایتان آسان می کند خالی از لطف نیست.

اما وقتی که با مهارت های قطعی کردن فروش آشنا شدید لازم است که با محل بستن معامله نیز آشنا شوید. اینکه شما کجا و کی اقدام به فروش محصول کنید و معامله را ببندید تا حد زیادی روی تصمیمات بعدی مشتری تاثیر می گذارد.

هرگز به خیال اینکه مشتری راضی به خرید است، قطعی کردن فروش را به محل دیگر و وقت دیگر موکول نکنید. .

مثلا اگر شما در حال زور آزمایی با یک کشاورز هستید که در زمین کشاورزی دارید به قطعی کردن فروش فکر می کنید، اگر علایم دیداری مشتری را مشاهده کردید نیازی نیست به اداره بروید تا مساله را تمام کنید! بلکه همانجا وسط همان زمین کشاورزی کار را یکسره کنید.

شما ممکن است در خیابان، یا در بازار و حتی در رختکن یک ورزشگاه باشید پس به امید اینکه می توانید معامله را ببندید لطفا همیشه یک تخته شاسی داشته باشید تا بتوانید آن چه که نیاز است بنویسید را بر روی آن قرار دهید و بنویسید. همیشه مجهز باشید تا فرصت های خوب به سمت تان بدود. .

البته مکان های بی طرف یا خنثی نیز وجود دارند که شما می توانید از طریق آن ها، فروش را قطعی کنید که البته به مذاق مشتری بیشتر خوش می آید اما در این باره هم صحبت زیاد است.

 بستن معامله

برای اینکه بتوانید در قطعی کردن به موقع موفق باشید در پی این باشید که مهارت های شناسایی موقعیت فروش و محل فروش را در خود تقویت کنید.

آیا تا کنون می دانستید که اگر در جای درست، فروش را قطعی نکنید و معامله را نبندید ممکن است مشتری مثل یک کبوتر از دست شما بپرد و به دنبال فرصت هایی باشد که از رقبایتان خرید کند؟

پس همیشه مشتری های خود را در دستان خود نگهدارید و وقتی که رضایت خود را برای خرید نشان دادند، ان ها را برای خرید پای فاکتور بکشانید.

در این باره دیدگاه ها و تجربیات خود را با ما در میان بگذارید و این مطلب را روی شبکه های اجتماعی نشر دهید.

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.