در میان مقالاتی که تا کنون در بای مارکتینگ منتشر شده است، شماری از آن ها از استقبال حداکثری برخوردار بوده اند که در این باره تصمیم گرفتم، برخی از آن ها را در اختیارتان قرار دهم. وقتی این مقالات را بررسی می کردم متوجه شدم که دارای بار ارزشمندی هستند از این رو آن ها را با اندکی توضیح در اختیارتان قرار خواهم داد:

برندینگ

۹. برندسازی مندی از آقای اندی

در این مقاله به بررسی روش برندسازی فردی یکی از خوانندگان تازه ورود به عرصه موسیقی از اندی پرداخته ایم. المان های بکار برده شده در این مقاله می تواند به وضوح این نوع برندسازی را به شما بیاموزد..

چگونه آقای ” مَندی ” از برند ” اندی ” برای شهرت استفاده می کند!

۸. انزجار برند و تجربه واقعی من!

در این مقاله، به رویدادی که برای خودم رخ داد و طی آن به طور واقعا ملموس واژه انزجار از برند را درک کردم، پرداخته ام..

وقتی انزجار از برند فلان انگیزه نوشتن این مطلب می شود

 ۷. احتقار برند و ۱۰ ریال پول ناقابل!

در این مقاله به موضوع ارزش قائل شدن برای مشتری و ماهیت برند پرداخته می شود. وقتی که کسب و کار از هزینه ۱۰ تا تک تومانی خساست می ورزد! باید انتظار چنین مطالبی داشت..

احتقار و افتضاح برند بخاطر ۱۰۰ ریال

۶. تغییر نام برند و علت های اصولی آن

در این مقاله به بررسی تغییرات برند وب سایت گیزمج پرداختیم که در آن از توضیحات مدیر استراتژی این سایت استفاده کرده ایم تا بتواند آموزنده ای کاملا عملی برای شما باشد..

به افتخار NEW Atlas نام و برند جدید وب سایت Gizmag

۵. تخریب برند هواپیمایی luton

در این مقاله به بررسی علت تخریب بسیاری از برند ها در قالب یک مثال واقعی پرداخته ایم. در واقع شبکه های اجتماعی، را باید بر اساس کاربران آن شناخت و فعالیت ها را بر اساس پیش بینی اقدامات و ریکشن آن ها برنامه ریزی کرد..

اشتباه دردسر ساز بازاریاب هواپیمایی Luton و تخریب برند

۴. برای محبوبیت برند چه کارهایی باید کنید!

در این مقاله به اقداماتی اشاره شده که به شما کمک می کند، بتوانید برندتان را سریع تر محبوب کنید و این محبوبیت را ماندگار کنید..

میخواهم برندم را محبوب کنم. لطفا راه حل بدهید!؟

۳. روش نوشتن پست مهمان برای برندینگ

در این مقاله به شما آموزش داده شده که چگونه با استفاده از یک پست مهمان در برندسازی خود موفق عمل کنید و از این فرصت برای افزایش شهرت و آگاهی برند خود استفاده کنید..

از سیر تا پیاز نوشتن پست مهمان با رویکرد برندسازی و فروش

۲. برندسازی بدون اشتباه!

در این مقاله به شما یاد داده ایم که برند سازی تان را از روش های اصولی پی گیری کنید و اشتباهات پر تکرار دیگر برندها را تکرار نکنید. 

درست ترین و اصولی ترین روش برندسازی

۱. شما بگویید!

بنظر شما کدامیک از مقالات برند سازی روی کسب و کارتان بیشترین تاثیر را تا کنون داشته ؟ آیا شیوه های یاد شده را تا کنون در کار خود استفاده کرده اید؟ نظر خود را در این باره با بای مارکتینگ در میان بگذارید.

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.