احتمال دارد که شما تمام کار را از جانب خودتان به نحو احسن به انجام دهید تا به نرخ  جهش (Bounce) معمول و یا پایینی از نتایج جستجوی ارگانیک برسید ولی در عین حال از ترافیک رجوعی تان نرخ جهش بالایی داشته باشید. احتمال دارد که وبسایت رجوع دهنده به شما بازدید کنندگان فاقد صلاحیت ارسال کرده باشد و یا اینکه تکست ها مرتبط و مطالب لینک ها گمراه کننده باشد.

برخی اوقات این امر نتیجه کپی رایتی عجولانه و بی دقت می باشد. نویسنده یا ناشری که وبسایت شما لینک شده است از طرف اشتباهی از کپی به شما لینک شده است و یا حتی قصدی برای لینک شدن به شما نداشته است.

bounce-rate

جستجو را از نویسنده مقاله آغاز کنید و سپس اگر نویسنده توانایی آپدیت پست ها پس از انتشار را نداشت به سمت سردبیر و یا وبمستر بروید. موضوع را مطرح کرده و کاملا مودبانه از آن ها بخواهید که لینک به وبسایت شما را حذف کرده و یا مطلب را  آپدیت کنند، حال هرکدام مناسب حالتان بود. نکته حرفه ای : می توانید با این آموزش فوق العاده از سوی Joshua Daniels به راحتی اطلاعات ارتباطی آن ها را به دست آورید.

متاسفانه احتمال دارد که وبسایت رجوع دهنده قصد داشته باشد کار شما را با برخی از تاکتیک های مخفی سئو خراب کند، حال چه عمدی چه غیر عمدی. به عنوان مثال،  امکان دارد آن ها مطلب “چگونه یک توله سگ خریداری کنیم؟” شما را به متنی با نوشته “چگونه سریعا پول دار شویم؟!” لینک کرده باشند! همچنان می توانید با آن ها ارتباط برقرار کرده و مودبانه از آن ها بخواهید که لینک را حذف کنند  اما در صورتی که نیاز بود می توانید فایل رد کردن یا disavow تان را در کنسول جستجو آپدیت کنیم. رد کردن لینک نرخ جهش تان را کاهش نمی دهد اما به گوگول اطلاع می دهد که هنگام تعیین کیفیت و بازدید سایت تان بک لینک های آن وبسایت مزاحم را به حساب نیاورد.

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.