برای اینکه فالوور بیشتری در توییتر داشته باشید باید بدانید که چه نوع پست هایی در چه ساعت هایی از روز می تواند نظر کاربران را بیشتر به خود جلب کند. ما برای شما یک تمرین داریم که می تواند طی یک برنامه ۱۴ روزه یک نتیجه عالی برای تان به بار آورد.

تمرین شماره ۱ : انتشار پست مشابه یا یک پست در ساعات مختلف از روز

فرض می کنیم که شما به یک موضوع می پردازید، اما می خواهید بدانید که کاربران این شبکه بیشتر در چه زمان هایی به توییت شما ریکشن نشان می دهند! ریکشن همان عکس العمل است. برای این منظور می توانید روی تمرین زیر حساب کنید:

می توانید ۱۲ یا ۱۴ پست مشابه در مورد پستی که قرار است آن را ارزیابی کنید ایجاد کنید. این پست ها یا توییت هایی که قرار است ارسال کنید را برای ۱۲ یا ۱۴ تایم مشخص و متفاوت برنامه بندی کنید و آن ها را روی شبکه های اجتماعی نشر دهید. .

دقت کنید که به گونه ای باید این پست ها را زمان بند کنید که در بر دارنده تمام تایم های متفاوت نظیر، صبح، ظهر، عصر، شب، باشد. بدین ترتیب تایم های مختلفی به کار بگیرید و این کار را انجام دهید و بعد از دو یا سه روز نتیجه را مشاهده کنید

جذب فالوور بیشتر در توییتر

تمرین شماره ۱ : انتشار پست مشابه یا یک پست در ساعات مختلف از روز طی هفت روز هفته یا ۱۴ روز

 اگر موضوعات مختلفی دارید، شمار موضوعات را به ۷ تا ۱۴ مورد تقسیم کنید و روال بالا را برای هر موضوع به صورت روزانه دنبال کنید. مثلا موضوع شماره ۱ را به شنبه اختصاص دهید، و موضوع شماره ۲ را به یکشنبه. از طرفی یک هفته را که کامل پر کردید می توانید از نو برای هفته بعد هم برنامه ریزی کنید. بدین صورت که حالا موضوع شماره ۱ را به جای اختصاص دادن به اول هفته به انتهای هفته اختصاص دهید. .

باید این کار ها را با دقت تمام و طبق جدول برنامه ریزی کنید و در جدولی بنویسید که کدام پست ها را کی و در چه روزی ارسال کرده اید. بعد از اینکه تایم مشخص شد می توانید روی همان تایم در سکشن های بعدی، برای انواع محتوا برنامه ریزی کنید.

جذب فالوور بیشتر در توییتر

مثال: فرض می کنیم که شما متوجه شدید که برای توییتی با موضوع x شنبه ها ساعت ۱۳ بهترین ریکشن را دریافت کرده اید. بدین منظور می توانید حالا نقطه تمرکز را ساعت ۱۳ در نظر گرفته و طی روزهای مختلف انواه مختلف محتوا که به موضوع x مربوط می شود را در توییتر نشر دهید و مشاهده کنید که کدام نوع از محتوا عکس العمل بیشتری به خود جذب می کند. بدین صورت می توانید بهترین زمان و بهترین نوع محتوا برای جذب کاربر را ایجاد کنید و برنامه کار کردن در شبکه های اجتماعی تان را طبق آن دنبال کنید. .

در این باره چه پیشنهادی دارید؟ دیدگاه ها و تجربیات خود را با من در میان بگذارید و این مطلب را روی شبکه های اجتماعی تان نشر دهید.

 

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.