عبارت «سیگنال در برابر نویز» اغلب اوقات در بحث‌های مرتبط با بازاریابی محتوا به میان می‌آید. این جا سیگنال در واقع محتوای شماست، و نویز هم همه‌ی چیزهای دیگر است. به زبان ساده، با خیل عظیم داده‌ای که تولید می‌شود، احساسی که برای انتشار هر چه بیشتر مطالب وجود دارد (با هدف باز کردن راه از طریق انتشار تعداد زیادی مطلب روزانه) قابل انکار نیست.

مقالات و راهنماهای زیادی در سطح اینترنت وجود دارد که بیانگر این است که انتشار روزانه حداقل یک مطلب برای موفقیت در بازاریابی محتوا ضروری است. اما اگر از پس چنین روتینی بر نیایید یا نتوانید آن را حفظ کنید چه؟

ambitious publishing content a reality

چگونه از پس این مشکل بر آییم؟

رسیدن به بازاریابی محتوای موفق مشکل است. اگر می‌خواهید بیشتر از قبل مطلب منتشر کنید، باید منابع بیشتری را سرمایه گذاری کنید. اگر نمی‌توانید این کار را بکنید، کیفیت محتوایتان صدمه می‌بیند. با در نظر گرفتن این قضیه، برقراری تعادل بین کمیت و کیفیت با تکیه بر مورد دوم حیاتی است.

اگر بتوانید هفته‌ای یک پست واقعاً ممتاز منتشر کنید بهتر از این است که روزی پنج پست معمولی بنویسید. تنها چیزی که شما را از بقیه‌ی سایت‌های حوزه‌ی کاری‌تان جدا می‌کند محتوای با کیفیت است، فقط شما هستید که تصمیم می‌گیرید که پست‌ها را با چه برنامه‌ی زمانی‌ای منتشر کنید. تداوم کیفیت محتوا از این که کمیت انتشار مطالب شما در طول روز یا هفته به چه صورت می‌باشد برای کاربران مهم‌تر است. چرا که روی هم رفته چه کسی می‌تواند روزی پنج پست سطحی را به یک پست ممتاز که می‌توان از آن چیزهای زیادی آموخت، ترجیح دهد؟

خودتان را درگیر افسانه‌ی انتشار روزی یک پست نکنید، چون باعث شکست تلاش‌های شما می‌شود. همیشه به جای این که مدام به فکر ارسال پست‌های بیشتر باشید، تمرکز خود را بر روی کیفیت بگذارید.

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
رجبی :

ممنون عالی بود

نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.