آیا می خواهید محتوایی تولید کنید که همیشه شمار کلیک آن بالا باشد؟ خب این مشخص است که پاسخ مثبت است اما مهم چگونگی این کار است. بدین صورت لازم است که به یک سری دستورالعمل ها، توجه کنید.

این اولین بخش از آموزش هدلاین های مغناطیسی است و من در این باره از ابتدایی ترین ساختار پست شروع می کنم!

پیش از اینکه شروع به نوشتن مطلب خود کنید، عنوان آن را بنویسید. فرقی ندارد که بخواهید یک مقاله بنویسید، یا یک گزارش و یا حتی یک مطلب روی سایت، بلکه مهم است که بدانید می خواهید در مورد چه بنویسید پس باید اول از هر چیز یک ایده ابتدایی داشته باشید و در ادامه عنوان را به عنوان اولین تلاش خود بنویسید!

هدلاین

علت اول: هدلاین ها به شما جهت دهی می کنند.

زمانی که شما می خواهید یک عنوان یا هدلاین خاص بنویسید باید دقت کنید که این هدلاین باید در بر دارنده یک قول به کاربران سایت باشد. کاربران هم به این دلیل روی آن کلیک خواهند کرد که بتواند برایشان ارزش آفرین باشد.  اگر یک عنوان خوب بنویسید می توانید رتبه خود را از نظر سئو ارتقا دهید چرا که یک تگ عنوان حرفه ای منجر به افزایش بازدید می شود.

پس اولین کار این است که هدلاین را حامل یک قول قوی بنویسید!.

بعد از اینکه این هدلاین را نوشتید، شروع به نوشتن ساختار و بدنه متن می کنید. این کار کمک می کند که تمرکزتان روی محتوا با نگاهی به هدلاین صورت گیرد و قولی را که قولش داده اید، در بدنه نیز پیاده کنید و متنی ارزشمند بسازید.

زمانی که ابتدا متن را می نویسید و بعد عنوان را انتخاب می کنید، تلاش دارید تا به تناسب متن یک عنوان ایجاد کنید و درست اینجاست که عناوین زرد و ژورنالیستی بیرون می آیند و مخاطبین را آزار می دهد.

وقتی متن را می نویسید، تضمینی وجود ندارد که بتوانید یک عنوان قوی نیز انتخاب کنید. پس بهتر است که ابتدا شروع به نوشتن متن کنید.

Always Write Your Headline First

علت دوم: سئو فرندلی کردن عنوان و تمرکز متن بر یک کلمه کلیدی

زمانی که شما بدانید باید عنوان را از نظر ساختاری چگونه بنویسید، تلاش دارید تا در آن از یک کلمه کلیدی استفاده کنید. یک نویسنده حرفه ای می داند که باید این کیورد را در متن نیز بگنجاند پس از این نظر هم نویسنده می داند که باید چه بنویسد تا مطلبش از اقبال بیشتری برخوردار شود.

در این باره باید تفاوت میان عنوان اولیه و تگ عنوان را هم بشناسید. به همین منظور من پیشنهاد می دهم روی لینک زیر کلیک کنید تا این تفاوت را بهتر درک کنید و عناوین طلایی بنویسید:

عنوان اولیه و تگ عنوان و اهمیت آن ها در افزایش بازدید + راهکارها

در این باره نظر شما چیست؟ آیا با نوشته های بای مارکتینگ موافق هستید؟ دیدگاه خود را در بخش نظرات بنویسید و این مطلب را روی شبکه های اجتماعی نشر دهید.

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.