در میان سوالاتی که در مورد سئو برای فروشگاه های اینترنتی و دیگر وب سایت ها به وجود می آید، بیش از هر چیز در مورد URL ها سوال پرسیده می شود.

سئوی URL سایت ها از قوانین خاصی برخوردار است. نوع سایتی که قرار است سئو شود، نیز در سئوی لینک ها و اسلاگ ها تاثیر گذار است.

برای اینکه به این مهم دست پیدا کنید و یو ار ال هایتان را به درستی بهینه سازی کنید دو لینک زیر کمک شایانی به شما می کند:

چگونه Url سایت های فروشگاهی – تجاری را سئو کنیم؟

آموزش سئوی لینک های URL سایت شرکتی

نوشتن # در Url در SEO

یکی از المان های مشترک در سئوی یو ار ال ها، محدودیت های استفاده از کاراکتر ها است.

یک آدرس صفحه باید به خوبی سئو شود تا بتواند بیشترین کاربران را از طریق موتورهای جستجو روانه سایت کند. اما در اخرین سوالی که از بای مارکتینگ در این باره پرسیده شده توجه کنید:

با سلام

بارها در وب سایت ها در مورد قرار دادن یا قرار ندادن علامت هشتگ، یا # مقالاتی ارائه شده است. سوال من این است که آیا واقعا علامت # در سئو سایت تاثیر دارد؟ آیا این تاثیر مثبت است و یا منفی؟ چه زمانی باید از این علامت در سایت استفاده کنیم؟ محدودیت های این علامت شارپ در سئو چیست؟

با تشکر…

دوست ما به نکته ای اشاره کرده که می تواند سئوی سایت بسیاری از خوانندگان این مطلب را نجات دهد.

نکته مهمی که در سال ۲۰۱۶ به آن دست یافتیم این بود که گوگل به یو آر ال هایی که از علامت # استفاده می کنند، امتیاز مثبت یا منفی نمی دهد اما آن ها را نادیده می گیرد. بدین معنی که نباید انتظار داشته باشید که URL هایی که در آن ها از علامت  # استفاده شده، در گوگل نمایش داده شوند..

نوشتن # در Url در SEO

علت مهم این امر هم این است که ربات ها به طور کلی به سراغ URL هایی که از این عبارت برخوردارند نمی روند پس ایندکس شدنی در کار نیست.

اما این نکته را دقت داشته باشید که اگر در محتوای شما علامت # بکار برود هیچ مانعی برای ایندکس شدن به وجود نمی آید. .

با این حساب یک ترفند بسیار کاربردی این است که، اگر می خواهید برخی URL ها را به طور شخصی کار کنید و آن ها را در اختیار بازدید کنندگان سایتتان ( فقط ) قرار دهید کافیست در URL آن علامت # قرار دهید.

کاملترین راهنمای مشکلات ایندکس محتوا + راه حل ها

با این حساب، هم اکنون یک بررسی ساده روی یو ار ال ها داشته باشید. آن دسته از آدرس هایی را که در آن ها از علامت شارپ استفاده کرده اید را بهینه سازی کنید. مطمئن باشید که چند روز دیگر در گوگل ثبت خواهند شد.

از کجا بفهمم مطالب فروشگاهم ایندکس می شوند یا خیر؟

موقعی که آدرس خود را بهینه سازی کردید، لینک هایی که از آدرس قبلی در اینترنت پخش کرده اید به عنوان لینک شکسته یا خراب به شمار می آیند. تا می توانید آن ها را تغییر دهید و یا از تدابیر دیگر سئو استفاده کنید. .

آیا تا کنون در مورد استفاده از علامت شارپ در سئو و تاثیر آن چیزی می دانستید؟ نظر خود را با بای مارکتینگ در میان بگذارید. همچنین توصیه اکید ما این است که این مطلب را در صورت مفید بودن روی شبکه های اجتماعی نشر دهید.

 

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.