شاید شما نیز در طرح بازاریابی خود، بخشی را به رپورتاژ آگهی اختصاص داده باشید اما این سوال برایتان پیش امده باشد که:

رپورتاژ آگهی خود را در چه سایت هایی نشر دهیم؟

حقیقت امر این است که شما به هر سایتی که پول دهید و از او بخواهید که رپورتاژ شما را نشر دهد، عموما این کار را می کند ( مگر اینکه با سیاست های داخلی شرکت مقابل متناقض باشد ). اما آنچه شما را به هدف می رساند این است که، رپورتاژ خود را در سایت های هدف نشر دهید، نه اینکه آن را به هر سایتی که دوست داشتید ارائه دهید.

ویژگی سایت های مفید برای ارائه رپورتاژ آگهی

حالا فرض می کنیم که شما رپورتاژ آگهی خود را نوشته اید و منتظرید که آن را در سایت یا سایت هایی که برای تان سودمندند نشر دهید. برای این منظور، به موارد زیر بسیار توجه کنید:

نشر رپورتاژ آگهی در سایت با رنک بالا

باید به رنک سایت دقت کنید. البته رنک سایت به صورت مرسومی که در گذشته بود، دیگر مطرح نیست اما شما می توانید با نگاهی وسیع به طیف سایت های مشابه متوجه شوید که کدام یک از سایت ها رنک بهتری دارند. گاهی با یک جستجوی ساده در گوگل می توانید به کیفیت سایت ها پی ببرید. این رنک و قدرت سایت می تواند در افزایش رتبه شما در گوگل موثر باشد.

رپورتاژ آگهی

نشر رپورتاژ آگهی در سایت با ترافیک و بازدید بالا

شما قصد دارید که سایت خود را در معرض دید افرادی قرار دهید که به کسب و کار شما سود برسانند. بنابراین باید علاوه بر رنک به این نیز توجه داشته باشید که سایت مربوطه ترافیک بالایی نیز داشته باشد. برای بررسی میزان ترافیک سایت ها می توانید به کامنت های ارسال شده روی مطالب، شمار ویزیت های هر مطلب و حتی آمار کلی آن توجه کنید.

نشر رپورتاژ آگهی در سایت های خوش پتانسیل برای نشر رپورتاژ

اکثر سایت هایی که مردم برای انتشار رپورتاژ آگهی به آن ها اعتماد می کنند، دارای بخش خاصی به نام رپورتاژ آگهی هستند. با مراجعه به این بخش می توانید بررسی کنید که تا کنون چند رپورتاژ به سایت ها ارائه شده است. می توانید با ارائه دهندگان رپورتاژ ها تماس بگیرید و از کیفیت رپورتاژ ها و تاثیر گذاری آن بر کسب و کار خود سوال کنید. همچنین می توانید به کامنت هایی که زیر رپورتاژ ها نوشته شده توجه کنید تا ببینید که مخاطبین سایت مورد نظر چقدر به رپورتاژ ها اهمیت می دهند

نشر رپورتاژ آگهی در سایت های متناسب با صنعت خود

اینکه شما در چه صنعتی مشغول به کار هستید، بسیار اهمیت دارد چرا که باید سایتی را برای نشر رپورتاژ آگهی استفاده کنید که در صنعت شما حضور دارد و بعضا مکمل صنعت شما است. چرا که بازدید کنندگان از این سایت ها به احتمال زیاد همان مشتری های شما هستند. در صورتی که مطلب تبلیغاتی خود را در این سایت ها نشر دهید، دقیقا در جامعه هدف خود قرار گرفته اید و باید انتظار نتایج عالی باشید.۹

نکته های اضافی:

در نشر رپورتاژ اگهی بهتر است که از سایت هایی استفاده کنید که در قبال هزینه های مناسب، و معقول، محدودیتی در شمار لینک ها، و عکس ها و حتی متن برای شما قائل نشوند. بهتر است که از سایت هایی که در کسب و کار و صنعت تان دخیل هستند استفاده کنید.

پیش از اینکه در مورد قیمت ها صحبت کنید، از صاحب سایت ناشر بپرسید که آیا لینک های داخلی فالو قرار داده می شوند یا نه؟ همچنین در مورد بهینه سازی متن نوشته شده نیز با آن ها صحبت کنید.

در این باره آیا تا کنون تجربه ای داشته اید؟ دیدگاه های خود را با ما در میان بگذارید و این مطلب را روی شبکه های اجتماعی نشر دهید.

 

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.