از زمانی که تکنولوژی AMP  روی کار آمده، بررسی کرده ایم و متوجه شده ایم که حدود ۳۱ میلیون دامین یا بهتر بگوییم ۳۱ میلیون سایت از این تکنولوژی برخوردار شده اند.

این تکنولوژی در حقیقت به افزایش سرعت در فضای مجازی می انجامد.

به گزارش بای مارکتینگ سرعت یکی از المان های مهم برای افزایش درآمد تجارت الکترونیک و کسب و کارهای آنلاین و وب سایت های فروشگاهی است.

طبق تحقیقاتی که بر روی پلتفرم های پشتیبانی کننده از AMP داریم، متوجه شدیم که این قابلیت نسبت به سال گذشته، تا ۳ برابر به افزایش درآمد ها کمک کرده است.

AMP

در این سیستم از قابلیت و تکنولوژی Fast Fetch استفاده می شود که به کمک گوگل، و وجود این قابلیت، صفحاتی که حاوی تبلیغات هستند در اندازه ۲.۷ ثانیه، لود می شوند.

همانطور که می دانید مشتری نهایت حد انتظاری که می تواند برای باز گشایی یک سایت یا صفحه داشته باشد به زحمت به ۳ ثانیه می رسد. .

این تکنولوژی به گونه ای است که نیاز به استفاده مستقیم و بدون واسطه از آن نیست، بلکه شما می توانید به کمک ناشران ثانویه که از آن بهره مند هستند، از آن استفاده کنید و بدون هیچ گونه افت کیفیت و افت سرعت، تمام مزایای آن را در اختیار گیرید.

البته گوگل قول داده که روی این قابلیت کار کند و هر چه بیشتر به کیفیت خدمات آن کمک کند و وضعیت درآمدها را بیشتر و بیشتر کند. در عین حال باید منتظر توسعه دهندگان باشیم و ببینیم که واقعا قصد دارند روی چه فاکتورهای دیگری کار کنند تا این قابلیت پیشرفت داشته باشد و بتواند دستی بر سر  و روی دنیای مجازی و تجارت الکترونیک بکشد.

به نظر شما این موضوع و این قابلیت چقدر برای ایرانی ها اهمیت دارد؟ و چگونه می توان آن را بهبود بخشید؟ دیدگاه های خود را با ما در میان بگذارید و این مطلب را روی شبکه های اجتماعی نشر دهید

متن انگلیسی خبری که خواندید
برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.