وقتی پا توی اینستاگرام می گذاری انگار دلت می خواهد هی عکس ها را زیر و بالا کنی و هی فیدت را رفرش کنی. البته کاملا حق داری چرا که هر چیز جدیدی لذت بخش است و عکس ها نیز که جای خود را دارند.

مخصوصا وقتی وارد پروفایل یکی از دوستان قدیمی ات می شوی، این صفحه از اینستاگرام میشود ورق خاطراتت و کلی حال و هوایت عوض می شود.

اما در مورد این شبکه معمولا ۷ سوال پرسیده می شود که من اینجا به آن پاسخ می دهم. راستی تو چه سوالی در باره این شبکه داری؟ از من بپرس.

ارسال عکس و فیلم به اینستاگرام با مرورگر

سوال اول: فرق فالوور و فالووینگ چیه؟

در اینستاگرام، دو ویژگی وجود دارد که در تمامی صفحات مشخص است:

follpwing و follower

یک دکمه هم روی تمامی پیج ها وجود دارد به نام follow

وقتی من از پیج تو خوشم می آید و دوست دارم از تمام پست هایی که می گذاری، مطلع شوم، روی دکمه follow کلیک می کنم و جزو فالورر های تو می شوم.

هر کس پیجی را فالو کند، به عنوان فالوور شناخته می شود.

در این حالت من فالور برای پیج تو می شوم و تو فالووینگ برای پیج من محسوب می شوی.

سوال دوم: دایرکت مسیج یعنی چی؟

در اینستاگرام قابلیتی وجود دارد که می توان از طریق آن به فرد یک پیام خصوصی ارسال کرد. این پیام را کسی جز تو و او نمی تواند ببیند.

سوال سوم: آیا می توان در اینستاگرام گروه درست کرد؟

بله. کافی است هنگام ایجاد دایرکت مسیج، چند مخاطب را انتخاب کنی.

سوال چهارم: suggestion یعنی چی؟

وقتی در اینستاگرام عضو باشی، افرادی به عنوان suggestion  نشان داده می شود. با توجه به الگوریتم های هوشمندی که این شبکه دارد، از طریق رابط ها و فالوور ها و فالووینگ ها افرادی را نمایش می دهد که احساس می کند شما هم باید او را بشناسید. بدین ترتیب، پیشنهادات suggestion  برای ارتباط بیشتر ارسال می شوند.

سوال پنجم: منشن کردن یعنی چی؟

منشن کردن در حقیقت یعنی به کسی تلنگری بزنی که متوجه شود که چیزی برای تو مهم است یا به او ربط دارد یا مورادی نظیر این. فرض کن تو و سه نفر که در دانشگاه همکلاسی بوده ای، در اینستاگرام عضو هستی، یکی از دوستان عکسی چهار نفره از تو و خودش و دو دوست دیگر روی پیجش می گذارد.

وقتی شما می خواهی به دوستت اطلاع دهی، که به این پست سر بزند کافی است سک علامت @ بگذاری و در ادامه آن یوزر نیم دوستت را بنویسی! اینطوری دوست تو در قسمت نوتیفی ها این موضوع را متوجه می شود و به پست موردنظر سر می زند.

می توان در کنار یوزر نیم دوست خود، متن های دیگری هم نوشت.

سوال ششم: پرایوت کردن یعنی چه؟

وقتی که می خواهی محیط پیج اینستاگرام کاملا خصوصی باشد، و فقط افرادی محتویات آن را ببینند که خودت به آن ها اجازه می دهی، می توان پیج را با قابلیت پرایوت، محافظت کرد که هیچ فردی که شما آن را تایید نکرده ای از محتویات پیج دیدن نکند.

سوال هفتم: وقتی کسی را بلاک می کنیم چه می شود؟

وقتی که احساس کردی دوست نداری فردی مشخص از پیج تو دیدن کند، می توانی او را بلاک کنی. با این کار، او در لیست بلاک شده ها قرار می گیرد. همچنین نمی توانی محتویات پیج او را مشاهده کنی.

اما هر وقت بخواهی می توانی او را از بلاک در بیاوری

آیا سوال مهم دیگری داری که من به ان جواب نداده باشم؟ از من بپرس و جوابت را سریع بگیر

در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.