دیروز مطلبی می‌خواندم در مورد افزایش بازدید سایت که نویسنده در آان گفته بود با ۶ روش توانسته بازدید سایت خود را به ماهی ۵۶ هزار آی پی برساند  من متن این نوشته را ذخیره کردم تا آن را در اختیار شما قرار دهم  این روش‌های افزایش ترافیک سایت به صورت زیر خلاصه می‌شوند:

روش اول

اول اینکه به مطالبی بپردازید که بتوانید با آن به کاربران آموزش دهید. آنها باید بفهمند و درک کنند که متن شما ارزشمند است تا به وب سایت شما عادت کنند. بیشتر کاربران این روز‌ها به دنبال عرضه مشکلات خود در اینترنت هستند  و می‌خواهند روش حل مشکلات خود را در مقالات آنلاین ببینند پس در این باره دست به کار شوید و طرح هایی ایجاد کنید.

افزایش ترافیک

روش دوم

 روش دوم این است که اگر محصول دادید درمورد آن مطالبی تولید کنید مثلا از مزایای محصول بنویسید یا اینکه به کاربران یاد دهید که چگونه با این محصولات می‌توانند کار کنند. برخی از کاربران محصولات شما را در اختیار دارند پس از آن‌ها بخواهید که  مشکلات خود را با شما در میان بگذارند تا شما به آن‌ها پاسخ دهید چرا که سوالات آن‌ها سوالات بسیاری از افراد نیز می‌باشد

روش سوم

روش سوم بسیار ارزشمند است در این روش شما باید داستان موفقیت افرادی بنویسید که   به کاربران تان انگیزه بدهند همچنین می‌توانید از داستان باسابقه‌ترین مشتریان خود  نیز کمک بگردید مخصوصا اگر برای کاربران ایرانی می‌نویسید باید گاهی از نمونه‌های وطنی استفاده کنید. این روش کاربران را  به وب‌سایت شما معتاد می‌کند.

روش چهارم

اما یک روش دیگر وجود دارد که کاربران حرفه‌ای به دنبال آن هستند مثلا آن‌ها سوالات تخصصی دارند می‌خواهند پاسخشان را از بهترین و با تجربه‌ترین کارشناسان دریافت کنند پس گاهی کارشناسان را در سایت خودت دعوت کنید تا  به پاسخ سوالات بپردازند. پرسش و پاسخ از کارشناسان موضوع تقریبا جدیدی است که ارزشمند است.

افزایش ترافیک

روش پنجم

روش بعدی نیز این است که گاه گاهی به آن‌ها طی مقالاتی روش کارکردن با محصولی یا چیزی را آموزش دهید. این مطالب که به how to ها شهرت دارند می‌توانند بسیار ارزشمند باشند و کاربران زیادی را سال‌ها به سایت شما جذب کنند.

روش ششم

در روش آخر که بسیار ارزشمند است باید بتوانید محتوایی تولید کنید که حاوی روش های انگشت شماری برای حل مساله، مزایا و یا مواردی از این دست باشد. مثلا به عنوان همین مطلب نگاه کنید. این مطلب در دسته ی ششمین حالت است و شما باید برای ایجاد چنین مطالبی تبحر خاصی پیدا کنید.

من دوست دارم به عنوان مدیر این سایت، این روش‌ها را بیشتر در وب سایت خود بکار ببرم و قطعا نتیجه آن را هم به شما خواهم گفت. آیا شما تجربه ی دلنشینی از مدل های تولید محتوا دارید که با سئو مارکت و کاربرانش به اشتراک بگذارید؟ این مطلب را روی شبکه های اجتماعی تان نشر دهید و از فید بک های آن استفاده کنید. گاهی کاربران چیزهایی می‌گویند که واقعا جالب است. ما را از این دیدگاه‌ها دریغ نکنید.

با هدیه‌ی یک صلوات به مقام حضرت مهدی (عج) کمی از بار غم هایش بکاهیم که با کریمان کار ها دشوار نیست..

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.