۳۵ کارآفرین موفق مفهوم توازن زندگی و کار را از زبان خودشان بیان می کند

توازن بین کار و زندگی چیزیست که همه ما به دنبال آن هستیم و برخی اوقات اینطور به نظر می رسد که رسیدن به آن یکی از سخت ترین رمز های زندگی است.

بای مارکتینگ: هیچگونه فرمول دقیقی برای تعیین میزان زمانی که می بایست به شغل، دوستان و خانواده تان اختصاص دهید وجود ندارد.

برای ۳۵ کار آفرین این موضوع همیشه هدف شان نبوده است بلکه برخی اوقات خیلی از آن ها اعتراف می کنند که دست یافتن به این توازن غیر ممکن است.

راه اندازی یک شرکت می تواند همه چیز بر باشد اما مهم نیست که موسسان موفق چه پیش زمینه ای داشتند یا در چه صنعتی مشغول هستند آن ها همه آن ها قبول دارند که می بایست میان مشاغل کاری زمانی برای انجام کار هایی که دوست دارید داشته باشید.

کار آفرینی

مطمئن شوید که نسبت به تعهداتان حس مثبتی دارید

نام: جان زیمر

شرکت: Lyft

فلسفه توازن زندگی و کار:

این ترکیبی از یافتن کاریست که شما به آن علاقه دارید تا بتوانید نسبت به تعهد زمانی که به آن می دهید حس خوبی داشته باشید و همچنین زمان و فضای فیزیکی و ذهنی برای بودن با افراد مهم زندگی تان را نیز داشته باشید.

 John Zimmer

به سادگی فقط کاری که دوست دارید را انجام دهید

نام: لوییس وان آن

شرکت: Doulingo

فلسفه توازن زندگی و کار:

 من معنی این حرف را نمی فهمم. من از کار خسته نمی شوم چون کار تفریح من است. من این کار را می کنم چون دوستش دارم و این مشکل بزرگی برای من نیست.

لوییس وان آن

با افرادی کار کنید که از سپری کردن زمان با آن ها لذت می برید

نام: آرون لوین

شرکت: Box

فلسفه توازن زندگی و کار:  

به نظر من کار آن قدر برایم جذاب است که برایم مثل زندگی است، کار چیزیست که از انجام آن لذت می برم. هر روز که سرکار حاضر می شوم با بهترین دوستانم کار می کنم. این چیزی نیست که بخواهم با چیز دیگری آن را بسنجم.

  آرون لوین

بحث توازن نیست جای گیری است.

نام: بریت مورین

شرکت: Brit + Co

فلسفه توازن زندگی و کار:

من به ورای توازن کار و زندگی فکر می کنم، بحث جای گیری زندگی و کار در هم است. برای من این بدین معنیست که باید بهترین زمان را برای سپری کردن با همسرم و فرزندانم را پیدا کنم و کارم را هم انجام دهم بدون اینکه تصور کنم یکی از آن ها را به خطر می اندازم. برخی اوقات این بدین معنیست که برای رسیدن به پادکست ها باید بدوم و برخی اوقات یعنی باید ساعت ۵ بعد از ظهر کار را تعطیل کنم که به حمام کردن برسم. سخت ترین بخش این توازن، مخصوصا به عنوان مادر دو فرزند پیدا کردن زمان برای بودن با دوستان است. این چیزیست که امیدوارم سال بعد بتوانم بر روی آن تمرکز کنم.

 بحث توازن نیست جای گیری است.

زمان و برنامه تان را تحت کنترل داشته باشید.

نام: امبر ونز

شرکت: RewardStyle

فلسفه توازن زندگی و کار:

مثل زندگی به صورت عمدی است. اینطور است که من کنترل زمان خودم را در اختیار دارم. به نظرم این موضوع برمیگردد به اینکه کار ها را برنامه ریزی کنم و در آخر هفته حس کنم که خودم واقعا اتفاقاتی که افتاد و جاهایی که زمانم را سپری کردم را تحت کنترل داشتم.

  امبر ونز

به دنبال حضور های پایه در زندگی تان باشید

نام: باستیان لمان

شرکت: Postmates

فلسفه توازن زندگی و کار:

تنها وقتی می توانید در بهترین شرایط باشید که یک چیز برای اینکه شما را پایه و ثابت نگه دارد داشته باشید. این می تواند دوست، همکار و یا یک سرگرمی و هرچیزی غیر از کارتان باشد. اینکه یک فرد بتواند توازن برقرار کند خیلی مهم است.

باستیان لمان

هرجا که هستید حضور داشته باشید.

نام: کری دور

شرکت: Pure Barre

فلسفه توازن زندگی و کار:

به نظر من توازن کار و زندگی به آن صورت که جامعه آن را توصیف می کند وجود ندارد. من خیلی دوست دارم که نحوه تعریف آن را تغییر دهم زیرا این تعریف بار و انتظار غیر واقعی بر روی زن ها تحمیل می کند. من می خواهم این تعریف را دوباره تعریف کنم. من به کیفیت زمان و نه میزان زمان باور دارد از این رو کاملا کنار فرزندانم، همسرم و دوستانم درست همانند زمانی که مشغول به کار هستم حضور دارم. لازم است ما قبول کنیم که معمولا روزی وجود ندارد که بتوانیم در همه زمینه ها نمره ۲۰ بگیریم. باید به جای سعی کردن در اینکه روزمان را به طور بی نقصی دسته بندی کنیم مسئله را به صورت کل ببینیم. در غیر این صورت فاجعه قریب است.

کری دور

پیدا کردن لذت شما را به نهایت بهره وری می رساند

نام: دیوید بلادو

شرکت: BloomThat

فلسفه توازن زندگی و کار:

از نظر من این موضوع به معنی داشتن زمان کافی خارج از کار روزمره است که بتوان در آن مرکزیت و لذت پیدا کرد. اگر این کار آشپزیست یا صرف کردن زمان با همسرتان و یا اسکی کردن در آخر هفته، بدین معنیست که شما می توانید زمانی که برای کا کردن نیست را به آن اختصاص دهید. وقتی کار آفرین هستید فراموش کردن این موضوع آسان است و شما سخت تر کار می کنید اما بهره ای ندارید. این افزودن با کسر کردن است. اگر بتوانید زمانی برای آرامش پیدا کنید می توانید در زمانی که صرف کار کردن می کنید بهره ور تر باشد.

دیوید بلادو

هر روز برای خندیدن زمان بگذارید.

نام: گوین آرمسترانگ

شرکت: Lucky Iron Fish

فلسفه توازن زندگی و کار:

 برای من این ایده آل است که یک روز (برای خودم) خواهم داشت. به نظرم مهم است که برای خودتان زمان بگذارید زیرا انسان خیلی راحت به خستگی مفرط می رسد. من همیشه نهایت تلاشم را می کنم که برای دوستانم زمان بگذارم حتی اگر در مکان های متفاوت از هم هستیم. آن ها من را ثابت و عاقل نگه می دارند. این کار ممکن است سخت باشد اما من سعی می کنم که در درگیر بودن با آن ها و زمان گذشتن برای آن ها بهتر عمل کنم. این کار به سادگی ارسال عکس های احمقانه و جوک صرفا برای خندیدن است. به نظرم هر روز خندیدن مهم است.

گوین آرمسترانگ

بر روی چیز هایی که به آن ها علاقه دارید تمرکز کنید

نام: جاش ریوز

شرکت: Gusto

فلسفه توازن زندگی و کار:

 توازن کار و زندگی شبیه بازی مجموع صفر نشان می دهد اما اینطور نیست. اگر کار بهتر باشد، زندگی بد نمی شود و اگر زندگی بهتر باشد کار بد نمی شود. کار می تواند و می بایست بخشی از زندگی باشد. زندگی و کار با هم به عنوان بخشی از حیات این است که مطمئن شوم زمانم را صرف کار هایی می کنم که می خواهم و دوستشان دارم. مطمئن شوم کاری را می کنم که برایم مهم است و مطمئن شوم که نحوه سپری کردن زمانم با آن چه برایم مهم است سازگار است.

جاش ریوز

زبان سپری شده خارج از محل کار با ارزش است پس این عناصر را به درون دفتر بیاورید.

نام: جولیا هارتز

شرکت: Eventbrite

فلسفه توازن زندگی و کار:

پیدا کردن توازن یک چالش حال حاضر است که توجه و تعهد همیشگی می خواهد. زندگی من بسیار خطی است، علاقه من در Eventbrite و عشق من در خانواده ام است. سرشت کسب و کار این روزه این است که خطوط “کار” و “زندگی” کمی نامشخص تر هستند. زمان سپری شده در خارج از دفتر و یا با خانواده مقدس است و از این رو ما نهایت سعی مان را می کنیم که بسیاری از چیز هایی که بیرون اتفاق می افتند را به درون دفتر بیاوریم.

همه روز ها نباید کاملا متوازن باشند

نام: رندی زاکربرگ

شرکت: Zucherberg Media

 فلسفه توازن زندگی و کار:

برای من این یک هدف بلند مدت است. بسیاری از افراد بر خودشان فشار زیادی میاورند که آن را تبدیل به هدفی کوتاه مدت و روزانه  کنند. من دوست دارم که به خودم این اجازه را بدهم که بعضی روز ها نا متعادل باشم.

رندی زاکربرگ

بهترین نسخه از خودتان باشید.

نام: کریس وانستراث

شرکت: GitHub

فلسفه توازن زندگی و کار:

شما می توانید نسخه بهتر خودتان که می خواهید هم در محل کار و هم خانه باشید و شما نباید اجازه دهید که یکی از شرایط بر دیگری اثر منفی بگذارد.

تعیین کمیت برای آن سخت است اما فکر کنم همه می دانند که افرادی که خوشنود هستند و آن توازن را دارند بهتر کار می کنند. اگر شما حس می کنید که یکی از فعالیت ها از سوی دیگری تاثیر منفی می گیرند بدین معنیست که این توازن وجود ندارد.

کریس وانستراث

کیفیت نه کمیت

نام: تیم چن

شرکت: Nerdwallet

فلسفه توازن زندگی و کار:

دو نوع عملیات وجود دارد: بسیار تحلیلی و حالت رویاپردازی. به نظرمن توازن درست ترکیب این دو می باشد. کار یک هدف اجتماعی است و این دو به خوبی یکدیگر را تغذیه می کنند.

کریس وانستراث

با برنامه ریزی از زمان آرامشتان محافظت کنید

نام: الیور خراز

شرکت: Zocdoc

فلسفه توازن زندگی و کار:

شیوه من برای حل این محافظت از آخر هفته هایم تا حد ممکن است و اینکه تا حد ممکن کار هایم را در طول هفته انجام دهم.

الیور خراز

عنصر انعطاف پذیری را داشته باشید

نام: دانیلا یاکوبوسکی

شرکت: BaubleBar

فلسفه توازن زندگی و کار:

بحث به این می رسد که درکی از اینکه باید به چه چیزی برسید، داشته زمانبندی برای آن و انعطاف پذیری برای ایجاد مسیر رسیدن به آن داشته باشید. توازن کار و زندگی برای ما به این معناست که وقتی من یک قرار شام مهم با دوستانم دارم می توانم کمی زودتر از حالت معمول از کار مرخص شوم و انعطاف پذیری برای این کار را دارم. من می دانم چه کاری باید انجام شود، من می دانم که انجامش می دهم و می توانم سرعت و شیوه آن را تنظیم کنم. به نظر من برای استارت آپ ها این انعطاف پذیری عنصر خوبی محسوب می شود. من همچنین فکر می کنم که این کار فهمیدن این است که چه کاری برای شما مهم است و چگونه باید در زندگی تان فضا ایجاد کنید.

دانیلا یاکوبوسکی

موانع بی اساس نسازیم.

نام: مریل استابز

شرکت: Food52

فلسفه توازن زندگی و کار:

همه اش به معنی داشتن بینش است. بدین معنی نیست که بین این دو دیوار بکشید، این کار خلاف واقعیت است. این به این معنیست که سعی کنم در لحظه زندگی کنم و در هر کاری که می کنم درگیر باشم و اجازه ندهم مسائل وارد کار شوند و بهره وری من و یا لذت من از آن لحظه را کاهش دهند.

 مریل استابز

به صورت مداوم بازبینی انجام دهید تا توازنی که برای شما مناسب است را پیدا کنید.

نام: جنی ریپز

شرکت: Owl’s Brew

فلسفه توازن زندگی و کار:

این بدین معنیست که مداوم الویت بندی و تصمیم گیری کنید. اغلب این تصمیمات می بایست من را به موق به خانه برسانند تا بتوانم کودکانم را بخوابانم. اما همچنین بدین معنیست که ارزیابی کنم که باید کجا باشم و بدانم که چندین چیز وجود دارد که برای من مهم هستند، از جمله خانواده، ازدواج و شغلم.

جنی ریپز

در طولانی مدت این خانواده است که مهم است

نام: اورن فرانک

شرکت: Talkspace

فلسفه توازن زندگی و کار:

 به نظرم این مفهوم اشتباه برداشت شده است. به نظرم کار کار است و زندگی زندگی. و فکر می کنم که هر کس که بحثی جدی با خود داشته است که آیا می بایست زمان بیشتری صرف کار کردن یا بودن با خانواده سپری کنند اشتباه بزرگی را مرتکب شده است. امیدواریم که آن ها پیشمان شده و جبران کنند.

اورن فرانک

تمام بحث در مورد انتخاب است و هر روز متفاوت است

نام: هیدی زاک

شرکت: ThirdLove

فلسفه توازن زندگی و کار:

به نظر من چنین چیزی وجود ندارد. همه روزه شما چیزی را برای الویت بندی انتخاب می کنید، مخصوصا وقتی که مادر هستید. برخی اوقات و تا دیروقت سرکار می مانم و یا زودتر تعطیل می کنم تا به پیش دبستانی دخترم بروم. هر از گاهی کمی زمان برای خودم می گذارم. شما همیشه در حال انتخاب و گزینش هستید و به این امید که طی هفته ها و یا ماه ها توزان ایجاد شود.

 هیدی زاک

این را به انتخاب بین زندگی و کار تغییر دهید

نام: آنجی هیکس

شرکت: Angie’s List

فلسفه توازن زندگی و کار:

 من به توازن میان کار و زندگی اعتقاد ندارم. من به انتخاب میان کار و زندگی اعتقاد دارم، کسی ابر انسان نیست، شما نمی توانید همه کار را انجام دهید. بحث بر سر انتخاب های درست در زمان های درست است. من سالیان پیش یک تعهد کردم، من زمان شام پیش خانواده ام هستم. ممکن است غذای خوبی نداشته باشیم، ممکن است کاری نکنیم اما مهم این است که با هم هستیم.

یک نفر زمانی به من گفت مهم نیست رئیس شما چه قدر به شما اهمیت می دهد، مهم نیست آن ها که هستند ،آن ها هرگز وقتی که شما در کنسرت ارکستر کودکتان هستید از شما چیزی نمی خواهند. شما باید یادتان بماند که آن تصمیم ها را بگیرید و مطمئن شوید که آن چیز ها برای شما الویت باشند.

آنجی هیکس

زمان کافی را بدست بیاورید

نام: کارا گولدین

شرکت: Hint

فلسفه توازن زندگی و کار:

زمان گذاشتن برای فعالیت فیزیکی و ورزش و همچنین زمان کافی برای خانواده و دوستانتان بگذارید. از آن جایی که همسر من هم در Hint به عنوان مدیر عامل فعالیت می کند، فضای شغلی و خانه ما به شدت با یکدیگر یکپارچه شده اند که برای ما خوب است زیرا ما کارمان را دوست داریم و این بخش بزرگی از زندگی ماست.

من مادر چهار فرزندم و به زبان کافی با کودکانم که حول کار نمی گردد اهمیت می دهم. من همچنین سفر را دوست دارم، از این رو یکی از راه های مورد علاقه من برای اینکه مطمئن شوم خانواده ام زمان کافی با یکدیگر دارند سفر های خانوادگی می باشد.

 کارا گولدین

دستاورد هایتان را چارت کنید

نام: الکس فریدمن

شرکت: Lola

فلسفه توازن زندگی و کار:

این بدین معنیست که من حس کنم در کنترل زندگی شخصی و حرفه ای ام هستم. این را می توان با گفتن اینکه می خواهم در یک هفته دیگر انجام دهم و رسیدن به آن بدست آورد. البته زمان هایی وجود دارد که توازن ها از بین می رود و من زمان زیادی صرف یکی از آن ها خواهم کرد. در طول زمان، اگر بتوانم مسیر را درست کنم و جوانب زندگی ام را به توازن برسم حالم خوب است.

Lol

این دو را از هم جدا نکیند

نام: بروس پون تیپ

شرکت: G Adventures

فلسفه توازن زندگی و کار:

به نظر من این وجود ندارد. به نظر من شما نمی توانید زندگی و کار را از هم جدا کنید. به نظر من این راه افتضاحی برای زندگی است. به نظر من بسیار مهم است که همه چیز در فضای مشترک وجود داشته باشد. من می بایست به وسیله آن چه در بیرون از محل کار انجام می دهم تحت تاثیر قرار بگیرم تا بتوانم کارم را به بهترین شکل انجام دهد و آن چیز ها نیز می بایست با یکدیگر ترکیب شوند.

اگر حس می کنید آن چیز ها نمی توانند در یک فضا حضور پیدا کنند به نظر من باید یکی از آن ها عوض کنید تا با هم سازگار باشند.

بروس پون تیپ

از هیچ چیز پشیمان نباشید

نام: چیه هوانگ

شرکت: Boxed

فلسفه توازن زندگی و کار:

این بدین معنیست که شما در هیچ کدام از آن پشیمانی نداشته باشید. شما به این نقطه رسیده اید که دیگر نگرانی ای بابت اینکه می بایست در مورد خانواده یا شغل تان چه می کردید ندارید.

من کامل نیستم و برخی اوقات پشیمانی دارم اما نهایتا این است که برای من مهم است: رسیدن به جایی که دیگر پشیمانی نداشته باشم.

چیه هوانگ

بر خودتان نظارت کنید

نام: جف چاپین

شرکت: Casper

فلسفه توازن زندگی و کار:

من برای اینکه آیا دارم در این زمینه کار خوبی انجام می دهم یا نه علامت خوبی دارم. اگر هنگام خوابیدن به کارم فکر نمیکنم یعنی کارم را درست انجام می دهم و در توازن کار و زندگی قرار دارم. این یعنی بتوان کار را در برخی اوقات کنار گذاشت.

جف چاپین

زمان کنار بگذارید، مخصوصا اگر با خانواده کار می کنید

نام: ویکی فولوپ

شرکت: Brooklinen

فلسفه توازن زندگی و کار:

برای من توازن زندگی و کار یعنی سپری کردن زمان با خانواده و دوستان، گذراندن زمان بر روی مبل، رفتن به نمایشگاه و یا فروشگاه و یا همچنین چیزی. همچنین، گذشتن از کار در برخی از اوقات. همسر من به همراه من شرکت را اداره می کند. ما زمانی که کار نمی کنیم قرار می گذاریم و کار های دو نفره می کنیم مثل تماشای فیلم یا قدم زدن و آشپزی با یک دیگر.

ویکی فولوپ

بدانید هرگز نمی توانید ۵۰/۵۰ شوید

نام: نیراو تولیا

شرکت: Nextdoor

فلسفه توازن زندگی و کار:

 من طرفدار پروپاقرص تبدیل کردن توازن زندگی و کار به هم ترازی زندگی و کار هستم. من به اینکه درصد جادویی ۵۰ درصد کار و ۵۰ درصد زندگی وجود دارد اعتقادی ندارم. به نظر من این یک دوگانگی اشتباه است. به نظر من دنیا به شما اجازه ایجاد این توازن دقیق بین کار و زندگی را نمی دهد. برخی اوقات کار تمام وقت شما را می گیرد و برخی اوقات مهم ترین چیز ها در زندگی شما همین چیز ها هستند. به نظر من هم ترازی این دو به صورتی که حس می کنید نهایتا گول نمی خورید که به دیگر خیانت کنید راه درست است.

نیراو تولیا

اطمینان داشته باشید که شما و کارمندان شما کار را انجام می دهند

نام: جنیفر هایمن

شرکت: Rent the Runway

فلسفه توازن زندگی و کار:

 صادقانه من هرگز با توازن زندگی و کار دست و پنجه نرم نکردم. من تمام و کمال عاشق کارم در Rent the Runway هستم. این علاقه من است و بودن در کنار تیمم به من انرژی می دهد. من همچنین عاشق بودن در خانه با همسرم و دخترم هستم. من با انعطاف پذیری به زندگی ام می اندیشم. ما در Rent the Runway یک فرهنگ درست کردیم که به همکارانمان و تصمیمات آن ها در خصوص گذرندان زمانشان اعتماد داریم. این بدین معنیست که اگر من بخواهم دخترم را در وسط روز به کلاس موسیقی ببرم این کار را می کنم. اگر من حین ساعت دهی روز یکشنبه قرار کاری داشته باشم، این کار را می کنم. اگر برای چند روز سفر کاری داشتم و به خانه نیامده ام برای روز کاری بعدی دیر تر سرکار حاضر می شوم. این استراتژی شامل کار در شرکتی می شود که به کارمندانش اعتماد دارد که صرف نظر اینکه که کجا هستند کارشان را به بهترین نحو انجام می دهند.

جنیفر هایمن

مطمئن شوید که کارتان شما را نمو می دهد.

نام: کریستین باربریچ

شرکت: Refinary29

فلسفه توازن زندگی و کار:

من با کار کردن برای ساعات زیاد مشکلی ندارم مخصوصا اگر حس کنم که کار کردن از آن طرف من را تغذیه می کند. من فکر می کنم چیزی که بیشتر مردم می خواهند این است که حس کنند کار کردن چیزی به زندگی آن ها می افزاید و فقط از آن ها نمی گیرد. وقتی که شغلی شما را از این عقاید اساسی در زندگی تان دور می کند اینجاست که نا برابری تشکیل می شود. پیدا کردن شغلی که همیشه از لحاظ خلاقیتی یا حرفه ای تحریک کننده است برای بسیاری از مردم سخت است اما به نظر من شما می بایست بتوانید جوانب کاری را پیدا کنید که واقعا آن نوع حمایت و رضایت را برایتان فراهم می کند. اگر واقعا چنین چیزی وجود ندارد آن شرایط ناسالمی برای ماندن است.

مطمئن شوید که کارتان شما را نمو می دهد.

مردم را وارد فرآیند تان کنید

نام: سارا کاوس

شرکت: S’well

فلسفه توازن زندگی و کار:

من به گونه ای قید ایده توازن را زده ام.  بخش توازن بیشتر به سمت شغل روانه است. برای من،  این کار یعنی اطمینان حاصل کنم که افرادی که برایم بیشترین اهمیت را دارند بفهمند که این چیزیست که من در حال حاضر انجام می دهم. من آن ها را به بالا و پایین ها و لذت و سختی های روز هایم به عنوان یک کار آفرین دعوت می کنم.

 سارا کاوس

برای علایق تان زمان بگذارید

نام: پایال کاداکیا

شرکت: ClassPass

فلسفه توازن زندگی و کار:

من به توازن کار و زندگی به عنوان توانایی زمان تراشیدن برای علایق و شغل با هم نگاه می کنم. علاق شما ممکن است خانواده شما را شامل باشد اما همچنین ممکن است علاقه شما به تئاتر یا موسیقی و یا برای خود من رقص را شامل باشد. به عنوان انسان های بالغ درگیر شدن در وظایف روزمره آن قدر آسان است که ما از آن کار هایی که روحمان را تغذیه می کنند غافل می شویم.

پایال کاداکیا

در اوایل شغلم منم این چنین حسی داشتم. بین علاقه من به رقص و علاقه ام به موفق شدن در شغلم تنش وجود داشت. من حس می کردم که باید بین یکی از آن ها انتخاب کنم. با جستجو برای آن توازن برای خودم و دیگران من را به تشکیل ClassPass تشویق کرد. در پی جستجو برای رسیدن به علاقه ام به رقص و کار آفرینی، من شرکتی را خلق کردم که به دیگران کمک می کند در زندگی پر مشغله ای که دارند برای نمو علایق شان زمان پیدا کنند.

اختصاص دهید و سپس برای خودتان لذت ببرید

نام: باربارا کورکوران

شرکت: Forefront Venture Partners

فلسفه توازن زندگی و کار:

چنین چیزی وجود ندارد. به نظر من بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که زمانی را اختصاص دهید به کار و زمانی را اختصاص دهید به دیگر بخش زندگی تان نظیر کودکانتان، خانواده تان، دوستان و لذت هایتان.

باربارا کورکوران

مطمئن شوید که ارزش هایتان در طول زمان ثابت هستند

نام: تریستان والکر

شرکت: Walker & Company

فلسفه توازن زندگی و کار:

من به این فکر نمی کنم، من فقط به چیزی که برایم مهم است فکر می کنم. من دوست دارم بگویم که تنها ۳ چیز برای من مهم هستند: ایمانم، خانواده ام و کارم. این تمام زمانی است که من واقعا می بایست به خرج دهم. من فکر می کنم که خارق العاده ترین چیز در مورد همه این ها این است که ایمانم، خانواده ام و کارم همگی ارزش های مشابه ای دارند. از این رو توازن زندگی و کار تا حدودی برایم بی معنی است زیرا هیچگونه جدایی ای میان این سه چیز برای من وجود ندارد.

  تریستان والکر

شبکه ای قدرتمند بسازید

نام: ملانی پرکینز

شرکت: Canva

فلسفه توازن زندگی و کار:

ما آن چیزی هستیم که مکررا انجام می دهیم و ثابت بودن و استقامت و سخت کوشی من را از یک دختر ۱۴ ساله که روسری های دست ساز می فروخت به یک دختر ۱۰ ساله که Fusion Books  را راه اندازی کرد و اکنون که Canva را دارم رسانده است. من خیلی احساس خوشبختی می کنم که چنین شبکه پشتیبانی در کنارم دارم و سعی می کنم تا جایی که می توانم زمان برای روابط شخصی بگذارم.

 تریستان والکر

 این نکته ها همه حاصل زندگی و کار افرادی است که ما آن ها را به عنوان افراد موفق قبول داریم. شما در زندگی کاری خود کدام یک از موارد زیر را بیشتر تجربه کرده و قبول دارید؟

منبع کمکی

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.