وقتی حرف به آموزش می رسد، و اینکه ما مدعی هستیم که برای در صدر بودن این روزها باید کیف و دفترچه و قلم تان روی میزتان باشد، برخی از فروشندگان می گویند که!

اگر می خواستیم دفتر و دستک داشته باشیم که دانشگاه می رفتیم!

خب این بدترین مانعی است که فروشندگان برای خود می چینند. حقیقتش را بخواهید باید یاد بگیرید و بیاموزید و بکار بگیرید تا حرفی برای گفتن داشته باشید.

برایان تریسی به عنوان یک فرد مهم و مشاور در زمینه فروش در جایی از یکی از کتب هایش نوشته بود که من توصیه ام مبنی بر آموزش برای در صدر قرار گرفتن را به هزاران فروشنده تذکر داده ام و جالب اینکه حتی یک نفر هم منکر این نبوده که آموزش در افزایش فروش و بازاریابی نقشی نداشته است..

آموزش و رشد کسب و کار

برایان ۳ ترفند دارد که معتقد است که هر کس این سه ترفند را بکار بگیرید بی شک بی شک بی شک، می تواند شمار فروش خود را بالا و بالاتر ببرد. این سه ترفند به صورت زیر است:

۱- هر روز صبح حداقل یک ساعت در مورد فروش و افزایش فروش مطالعه داشته باش.

برایان می گوید کتاب و روزنامه ها را به کناری بگذارید و تلویزیون را خاموش کنید اما کتابی در زمینه توسعه کسب و کار خودتان بردارید و مطالعه کنید.

دقت کنید که اگر شما هر هفته یک کتاب بخوانید تقریبا تا انتهای یک سال، حدود ۵۰ کتاب خوانده اید! به نظر شما یک فروشنده با ۵۰ هفته مطالعه مزیت رقابتی کم ارزشی نسبت به بقیه دارد؟ .

پس دست به کار شوید و شروع کنید و کتاب هایی را که می بایست بخوانید تهیه کنید یا در بخش عضویت ویژه سایت ما عضو شوید تا همیاری در مطالعه داشته باشیم و با هم مطالعه کنیم و تجربیات من را در زمینه های مشخص شده دریافت کنید

۲- اتومبیل یا تخت خواب تان را به کلاس صوتی تبدیل کنید!.

فرض کنید ۴۰ دقیقه طول می کشد تا به محل کار برسید یا یک ساعت طول می کشد تا بخوابید! بهتر نیست از این اوقات برای یاد گیری استفاده کنید و لذت فروش را در آموزش ها بچشید؟

در کالیفرنیا تحقیقی انجام شده و طی آن دریافته اند که اوقات مرده در اتومبیل وقتی که به اموزش می پردازید، در واقع می توانید به قدر یک دوره چند ساله آموزش ببینید! تست کنید..

با این حال ساده ترین راه این است که آموزش ها را روی گوشی خود بریزید و در ماشین پلی کنید تا از این مدل آموزش و بهره بردن از وقت هم لذت ببرید و در راستای توسعه کسب و کارتان بکار گیرید.

۳- تنوع اموزشی داشته باشید و اکتیو باشید! .

زمینه کاری خود را مشخص کنید و وقتی در این زمینه همایش یا سمیناری وجود دارد در آن شرکت کنید و آموزه های تان را آپدیت کنید و از همه مهم تر با افراد موثر در زمینه کسب و کار تان مراوده داشته باشید و به تبادل نظر بپردازید!

این سه راهکار طلایی، برایان تریسی و هزاران هزار فروشنده را به جایی رسانده که شاید برایتان قابل باور نباشد.

برای چند هفته هم که شده این شیوه سه شاخه ای را دنبال کنید و تاثیرش را در کسب و کار خود پیاده کنید و به من هم بگویید که چه تاثیری در کسب و کارتان داشته است.

دیدگاه ها و توصیه های خود را در این باره با بای مارکتینگ در میان بگذارید و این مطلب را روی شبکه های اجتماعی نشر دهید.

در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.