این سایت از سال ۲۰۰۱ کار خود را آغاز کرد و به سرعت به یک برند مشهور تبدیل شد.  این کسب وکار به طور گسترده ای مورد استقبال افراد قرار گرفت و توانست پای خود را از کسب وکار آنلاین فراتر بگذارد و  خرده فروشی های متعددی در سرتاسر جهان داشته باشد.

نمایش اطلاعات در مورد موجودی انبار و محصولات

Johnny Cupcakes در صفحه محصولات پر فروش خود، از اطلاعات مرتبط با محصول و موجودی انبار استفاده کرده است. از طرفی می توان گفت که علت افزایش فروش در برخی محصولات که فروش معمولی داشته اند، ارائه اطلاعات تکمیلی بوده است.

کار جالبی که این سایت انجام داده است، به کارگیری اطلاعات به همراه تصاویر محصول است.

برای اینکه بتوانند سطح موجودی و انبار را منعکس کنند از پیمانه های اندازه گیری استفاده کرده اند که به طور کامل نشان دهنده برند آنهاست.

یکی از موارد بسیار خوبی که در مورد  اضافه کردن اطلاعات و موجودی انبار به  صفحه محصول وجود دارد این است که زمانی که سطح موجودی کاهش پیدا می کند شما می توانید محصول مورد نظر را با قیمت کمتری خریداری کنید. اینکار باعث شده است بازدید کنندگان به سرعت تصمیم به خرید بگیرند زیرا می دانند که این محصول ممکن است هرچه زودتر به فروش برسد.

بازاریابی اینترنتی

سازگاری با شبکه های اجتماعی

چیزی که این سایت انجام داده است این است که  علاوه بر قرار دادن دکمه های اشتراک استاندارد و معمولی از هشتک های مرتبط با محصول نیز استفاده کرده است. این یک روش بسیار هوشمندانه است زیرا می تواند به شما کمک کند محصولات خود را در پلتفرم های مختلفی تبلیغ کنید.

سایت Johnny Cupcakes از این هشتک ها برای یافتن مشتریانی استفاده می کند که تصاویر خود را به همراه تی شرت های خریداری شده از آن در شبکه های  اجتماعی به اشتراک گذاشته اند.

همچنین از این گزینه برای نمایش این افراد در رسانه های اجتماعی استفاده می شود.

نمودار سایز تی شرت

یکی از مهم ترین چیزهایی که برای فروشگاه لباس و اکسسوری باید مد نظر قرار گیرد، استفاده از نمودار اندازه در آن است. همه ما به خوبی می دانیم که  خرید لباس به صورت آنلاین بسیار دشوار است زیرا ممکن است اندازه مناسبی ارائه نشود. بنابراین وقتی مشتری، یک الگوی ثابت برای اندازه گیری هایش داشته باشد، بهتر می تواند به خرید لباس اعتماد کند. کافیست یک بار فرد مورد نظر، لباس دلخواهش را با سایز مناسبش از طریق شما خرید کند مطمئن باشید به راحتی از شما دل نمی کند!

وقتی مشتری، یک الگوی ثابت برای اندازه گیری هایش داشته باشد، بهتر می تواند به خرید لباس اعتماد کند.

وقتی روش موفقیت برخی وب سایت ها را می خوانم متوجه می شوم که واقعا چقدر موفقیت به ما نزدیک است و چه ترفند های ساده ای برای این کار وجود دارد! همین حالا دست به کار شوید و این سه کار را برای سایت خود برنامه ریزی کنید و در اولین فرصت آن ها را اجرا کنید. برای مطالعه نمونه ای دیگر از این گونه وب سایت های موفق مطلب زیر را بخوانید:

۳ امتیاز برای پر فروش بودن برخی محصولات سایت Best Made Company

نظر شما در مورد این تکنیک ها چیست؟ آنچه در تجربه به آن رسیده اید آن را با بای مارکتینگ در میان بگذارید و این مطلب را روی شبکه های اجتماعی نشر دهید.

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.