این سایت ریش تراش و سایر محصولات مرتبط با مردان را به فروش می رساند. Harry’s تلاش می کند محصولات با کیفیت را با یک قیمت منطقی به فروش برساند. فروشگاه آنلاین آنها کاملا شگفت انگیز است و به سه دلیل میزان فروش بالایی به خود اختصاص داده که در زیر به این سه مورد می پردازیم..

موفقیت سایت فروش لوازم مردانه

حذف بک گراند

حتما شما هم متوجه شده اید که صفحه محصولات در این سایت کاملا خاص است اما نمی دانید تغییر ایجاد شده دقیقا  چه چیزی است.  این سایت از تکنیک های عکاسی برای حذف پس زمینه یا همان بک گراند از تصاویر محصولات خود استفاده می کند. این کار زمانی که بخواهید محصولات را به صورت مجموعه  نمایش دهید بسیار عالی خواهد بود. همین امر باعث می شود صفحه ای تمیز و زیبا  برای ناوبری کاربر داشته باشید.

تلاش کنید، تصاویر محصولات تان، کاملا طبیعی، و البته بدون پس زمینه باشد..

اطلاعات دقیق در مورد شیوه حمل و نقل:

همانطور که می دانید حمل و نقل یکی از مواردی است که می تواند تاثیر زیادی بر روی فروش شما داشته باشد. مطالعات انجام شده نشان می دهد که حمل و نقل و هزینه های مرتبط با آن فاکتور اصلی در  ترک صفحه خرید است. ارائه اطلاعات مرتبط با حمل و نقل در صفحه توضیحات محصول می تواند بسیار مفید باشد و سایت هری اینکار را به خوبی انجام داده است. بنابراین باز هم تکرار می کنیم:

از ان جا که مطالعات انجام شده نشان می دهند، حمل و نقل و هزینه های مرتبط با آن، و البته وجود ابهام در آن ها، فاکتور اصلی در  ترک صفحه خرید است، پس شما باید در این باره مراقبت بیشتری در بیانیه های خود و توضیحات پیرامون این مساله داشته باشید..

 

تغییر تم و قالب بر اساس مناسبت ها:

شما می توانید صفحات خود را به گونه ای تغییر دهید که با مناسبت های موجود هماهنگ باشد. به عنوان مثال اگر در فصل عید قرار دارید از تم نوروز برای کارت خرید استفاده کنید.  اگرچه این موضوع عملکرد اضافی را به صفحه محصولات اضافه نمی کند اما می تواند تجربه کاربری را بهبود ببخشد و باعث سرگرمی کاربران شود.

به هر صورت که می توانید تجربه کاربری را بهبود بخشید تا بتوانید با ایجاد لذت برای کاربران، این احساس خوب را به خود بازگردانید..

گاهی فقط با سه ویژگی خاص و تغییر به موقع و اصولی می توان تجربه کاربری کاربران را بهبود بخشید و آنان را به استفاده از خدمات و سرویس های مان، راغب تر کنیم. در این باره شما چه پیشنهادی دارید؟ دیدگاه های خود را با ما در میان بگذارید و این مطلب را روی شبکه های اجتماعی نشر دهید.

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.