این سوالی است که بسیاری از افراد در حین مشاوره برای راه اندازی فروشگاه از ما می پرسند اما به راستی جواب این سوال چیست؟ شاید با خودتان بگویید که در حال حاضر مصرف لوازم آرایشی در ایران، رواج زیادی دارد و راه اندازی یک فروشگاه، برای محصولات آرایشی حسابی پول ساز است.

یکی ممکن است بگوید، فروش فرش و لوازم منزل که از مایحتاج ضروری و خوش قیمت مردم است می تواند در آمد زاد باشد. بالاخره هرکس ممکن است در این باره چیزی بگوید اما من امروز از دیدگاه دیگری، به این موضوع نگاه می کنم.

انتخاب محصول مناسب

قبل از انتخاب محصول برای فروش، خود آزمایی کنید

قبل از اینکه بخواهید محصول برای فروش انتخاب کنید، دید دوربین خود را از روی هزاران محصول بردارید و لنز آن را به سمت خود برگردانید!

شما نمی توانید به صرف اینکه هر محصولی فروش بیشتری دارد، ان را انتخاب کنید چرا که فروشندگی فروش یک محصول به تنهایی و گرفتن پول از مشتری نیست.

هر محصولی که انتخاب می کنید، نیاز به این دارد که مهارت بالایی در شناخت محصول و دغدغه های مشتری داشته باشید..

از طرفی اگر نتوانید شغلی را تحمل کنید، و مجبور به فعالیت در فروش محصولی شوید که در مورد آن آسایش خاطر ندارید، این می تواند به مشکلات بعدی و در نهایت عدم موفقیت در کسب و کار شما منجر شود.

انتخاب محصول بر اساس مهارت ها

قطعا شما فردی هستید که تا اینجا هر چقدر که روز به روز رشد کرده اید مهارت های زیادی کسب کرده اید پس بدین صورت ممکن است چندین مهارت داشته باشید. انتخاب محصول به تناسب نوع مهارتی که دارید و میزان تبحری که در این باره دارید می تواند به شما کمک کند که بهترین فروشندگی را تجربه کنید.

آموزش و افزایش مهارت برابر با فروش بیشتر

وقتی که شما به مهارتی پیرامون محصولی علاقمند باشید، علاقه بیشتری به آموزش در این باره دارید. آموزش در زمینه فروش و محصولاتی که می فروشید به شما کمک می کند که میزان فروش بیشتری داشته باشید و کسب و کار خود را توسعه دهید.

بنابراین پیش از اینکه بخواهید دست بر روی محصولات پر فروش بگذارید، به دنبال علاقمندی ها، مهارت ها وتوانایی های خود در زمینه محصولات بگردید..

در این باره دیدگاه های خود را با ما در میان بگذارید و این مطلب را روی شبکه های اجتماعی نشر دهید

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.