اگر شما معمولا روز عشق دارید و بدین صورت عزیزان خود را در این روز گرامی می دارید، توصیه ما به شما این است که بعد از عزیزان تان حالا وقت آن رسیده که آن دسته از افرادی را گرامی بدارید که کسب و کارتان به آن ها کاملا ارتباط دارد. بله درست حدس زدید، حالا وقت آن رسیده که مشتریان خود را گرامی بدارید و عشق و علاقه خود را به آن ها ابزار کنید.

خواه یا نا خواه شما از صمیم دل مشتریان تان را دوست دارید چرا که زندگی مالی و به تبعیت از آن زندگی شخصی تان به آن ها وابسته است.

در این مطلب آموزشی، ۱۱ علت و استراتژی اصولی برای نشان دادن عشق و علاقه تان به مشتری ها آورده ایم. دقت کنید که این کار مزایای زیادی دارد که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

نشان دادن عشق و علاقه به مشتری

چرا باید عشق و علاقه را به مشتری ها نشان دهیم؟

طی مدت های زیادی که در حال مطالعه و تحقیق بازار بوده ایم به این نتیجه رسیده ایم که، کسب و کار هایی که در طولانی مدت عشق و ارادت و علاقه خود را به مشتری ها نشان می دهند به یک برند دوست داشتنی تبدیل می شوند.

اینکه شما یک برند دوست داشتنی باشید مزیت های زیادی دارد که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. بازگشت مشتریان به برند
 2. توصیف ارزشمند از برند شما توسط مطبوعات و مشتری ها
 3. افزایش نشر و اشتراک گذاری برند شما در شبکه های اجتماعی
 4. حفظ مشتری
 5. افزایش وفاداری مشتری
 6. افزایش بررسی ها و نظریه های مثبت به برند و محصولات شما
 7. افزایش محتوای ایجاد شده توسط کاربر
 8. ارتقا نسبت به رقبا
 9. افزایش فروش
 10. افزایش درآمد
 11. ماندگاری بیشتر

و ده ها دلایل دیگر

بیایید یکی یکی از من مدل ها را با هم بررسی کنیم.

نشان دادن عشق و علاقه به مشتری

وقتی که من صاحب یک برند دوست داشتنی ” بای مارکتینگ ” هستم، و شما محصولی از من خریداری کرده اید ( مثلا روش درآمد ۳ میلیونی با نویسندگی ”  و از این محصول راضی هستید و جواب گرفته اید ( مطمئن باشید که جواب می گیرید اگر و تنها اگر آن را اجرا کنید )، زمانی که یکی از دوستان خود را به بای مارکتینگ معرفی می کنید تا محصولات ما را مشاهده کنند و به احتمال زیاد این محصول را خریداری کند، شما در حقیقت با روش شماره ۱ ( ارجاع مشتری ) به توسعه برند بای مارکتینگ کمک کرده اید.

زمانی که من این محصول را ایجاد می کنم، دوست دارم در شبکه های اجتماعی به وفور نشر پیدا کند. شما به عنوان یک مشتری راضی از محصول برای اینکه علاقه خود به این برند و محصول را نشان دهید آن را در شبکه های اجتماعی نشر می دهد.

یک حقیقت: کاربران معمولا آنچه را که دوست دارند روی پروفایل های شبکه های اجتماعی خود نشر می دهند. .

از طرفی اگر بگویید، من از این محصول بهره مند شدم و حالا درآمد کافی دارم، و این محصول را دوست دارم در حقیقت در حال توصیف محصول هستید که شامل توصیف مثبت مشتری می شود.

اما اگر شما شاهد محصولی دیگر باشید ( مثلا این محصول یا Warm Calling ) به دلیل اینکه قبلا از محصولات من منفعتی نصیب تان شده، علاقه دارید که محصولات دیگر من را خریداری کنید. این شامل وفاداری مشتری می شود. این عالی است چرا که به معنی افزایش اعتبار من و برندم و البته افزایش درآمدم خواهد شد.

اما حالا چطوری می توان برند را دوست داشتنی کرد؟ بله تنها و تنها با نشان دادن عشق تان به مشتری ها.

اما چگونه؟

این مطلب را بخوانید تا با ۱۱ استراتژی برای نشان دادن عشق و علاقه خود به مشتری ها آشنا شوید و از ان ها فید بک مثبت بگیرید.

 

 

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.