• تاثیر پایان آزمایش فید خبری فیسبوک بر صفحات عمومی
  تاثیر پایان آزمایش فید خبری فیسبوک بر صفحات عمومی مدت زمان : `۳:۴۰ نظرات (۰)

  فیسبوک اعلام کرد که آزمایش فید خبری این سرویس که Explore Feed نام دارد در حال اتمام است. این آزمایش به کاربران اجازه می‌داد تا از بین دو فید خبری یکی را انتخاب کنند. یکی از فیدها مخصوص خانواده و دوستان، و دیگری ..

 • حجم اطلاعات آماری ویدیوهای یوتیوبی کاهش می‌یابد
  حجم اطلاعات آماری ویدیوهای یوتیوبی کاهش می‌یابد مدت زمان : `کمتر از ۱ نظرات (۰)

  سازندگان محتواهای یوتیوبی به زودی شاهد کاهش حجم اطلاعات آماری مربوط به ویدیوهایشان خواهند بود. به گزارش بای مارکتینگ و به گفته‌ی گوگل این تغییرات اعمال می‌شود تا از حریم خصوصی بازدیدکنندگان محافظت بیشتری به عم ..

 • روش ویرایش پیام های تلگرام ( بروز رسانی )
  روش ویرایش پیام های تلگرام ( بروز رسانی ) مدت زمان : `۴:۱۰ نظرات (۰)

    برای این کار این گونه امتحان می کنیم: تصور کنید برای یکی از دوستانتان پیامی ارسال کرده اید. مثلا ما پیامی به صورت زیر برای یکی از دوستان ارسال کرده ایم: سلام با مقالات آموزشی سئو، بازاریابی و برندسا ..

 • ربات آنالیز گر گروه تلگرام برای بازاریابی + روش کار با آن
  ربات آنالیز گر گروه تلگرام برای بازاریابی + روش کار با آن ویژه مدت زمان : `۴ نظرات (۰)

  همان طور که می دانید، گروه ها، نقش اساسی در تلگرام دارند و به شما کمک می کنند که بتوانید از طریق آن ها بازاریابی کنید. بازاریابی در گروه به قدری اهمیت دارد که من و دیگر همکارانم نقش اساسی آن را تا کنون در افزای ..

 • چگونه از کانال‌های یوتیوب و آپارات درآمدزایی کنم؟
  چگونه از کانال‌های یوتیوب و آپارات درآمدزایی کنم؟ ویژه مدت زمان : `۸ نظرات (۰)

  خیلی از مردم اطلاع دارند که کانال‌های یوتیوب درآمدزایی دارند، اما فهمیدن چگونگی این امر ساده نیست. علت این امر نیز واضح است : پاسخ این سوال کمی پیچیده است. برای کانال‌های یوتیوب چندین راه وجود دارد که بوسیله ..

 • ۶ روش که اینستاگرام به افزایش فروش لاک ناخن کمک می کد
  ۶ روش که اینستاگرام به افزایش فروش لاک ناخن کمک می کد مدت زمان : `۴:۵۰ نظرات (۰)

  استوری اینستاگرام، استتوس واتس اپ و های لایت در اسکایپ و البته استوری در اسنپ چت همه ابزاری هستند که ماهیتی یکسان و البته اسامی مختلفی دارند. این ابزار  به عنوان بخش مهمی از رسانه های اجتماعی به شمار می آیند که ..

 • ۷۵ آمار جالب از فیس بوک برای سال ۲۰۱۸
  ۷۵ آمار جالب از فیس بوک برای سال ۲۰۱۸ مدت زمان : `۱۰ نظرات (۰)

  از آنجا که موضوع بازاریابی در شبکه های اجتماعی برای بسیاری از کسب و کارها و برندها اهمیت دارد، تصمیم گرفتم در اولین هفته از سال 2018، گزارشی از وضعیت کار فیس بوک ارائه کنم، که بتوانید برای بازاریابی در فیس بوک ..

 • چیزهایی که باید در ۱۰ ثانیه پروفایل لینکدین شما نشان دهد
  چیزهایی که باید در ۱۰ ثانیه پروفایل لینکدین شما نشان دهد مدت زمان : `۷:۲۵ نظرات (۰)

  همانطور که می دانید برنامه فیس بوک مورد پسند بسیاری از مردم است به طوری که شاید تا سال آینده جمعیت آن به 2 میلیارد نفر برسد اما برای جهان کسب و کار، لینکدین حکم همان فیس بوک در دنیای عادی را دارد. مردمی که از ..

 • ۱۱ اقدامک در فیس بوک برای افزایش فروش لاک ناخن
  ۱۱ اقدامک در فیس بوک برای افزایش فروش لاک ناخن مدت زمان : `۳ نظرات (۰)

  همه ما می دانیم که فیس بوک یکی از شبکه های اجتماعی مهم در زمینه بیزینس است که می تواند به ما کمک کند تا مشتریان زیادی خواه به صورت محلی و غیره پیدا کنیم. البته باید روش کار کردن در فیس بوک را بلد باشیم و هر رو ..