• چطور سایت را به وبمستر گوگل معرفی کنم؟
  چطور سایت را به وبمستر گوگل معرفی کنم؟ مدت زمان : `۲ نظرات (۰)

  وبمستر گوگل ابزاری رایگان برای 5 دسته از افراد است که در این مقاله در مورد آن توضیح دادیم. اگر تو جزو این 5 دسته هستی، باید همین حالا در وبمستر گوگل عضو بشوی و از امکانات خوب آن استفاده کنی. اما چند نکته: ..

 • ۵ نفری که باید از وبمستر گوگل استفاده کنند کی اند؟
  ۵ نفری که باید از وبمستر گوگل استفاده کنند کی اند؟ مدت زمان : `۶:۳۰ نظرات (۰)

  شاید بارها اسم وبمستر گوگل را شنیده باشید. البته از سال 2015 گوگل این سرویس خودش را به Google Search Console تغییر نام داد اما جای ترس ندارد چرا که در پس این نام گنده وبزرگ، یک ابزار فوق العاده دوست داشتنی و سا ..

 • معرفی دو ابزار جدید و رسمی گوگل برای سنجش سرعت سایت
  معرفی دو ابزار جدید و رسمی گوگل برای سنجش سرعت سایت مدت زمان : `۲:۳۰ نظرات (۰)

  همان طور که می دانید سرعت سایت و در اصل سرعت لود سایت و پیمایش آن نقش اساسی در سئو دارد. گوگل به تازگی برای اینکه بتواند به وبسمترها کمک کند دو ابزار ارائه داده که می توان به کمک آن ها سرعت سایت را اندازه گیری ..

 • تکنولوژی AMP در آمد تبلیغات را به ۳ برابر رسانده است
  تکنولوژی AMP در آمد تبلیغات را به ۳ برابر رسانده است مدت زمان : `۱ نظرات (۰)

  از زمانی که تکنولوژی AMP  روی کار آمده، بررسی کرده ایم و متوجه شده ایم که حدود 31 میلیون دامین یا بهتر بگوییم 31 میلیون سایت از این تکنولوژی برخوردار شده اند. این تکنولوژی در حقیقت به افزایش سرعت در فضای مجا ..

 • ۱۰ هشدار سفارشی گوگل آنالیتیکس برای کسب و کارهای الکترونیکی
  ۱۰ هشدار سفارشی گوگل آنالیتیکس برای کسب و کارهای الکترونیکی مدت زمان : `۷:۲۵ نظرات (۰)

  گوگل آنالیتیکس به هنگام افزایش یا کاهش ناگهانی ترافیک وبسایت امکان ارسال ایمیل و SMS را فراهم کرده است. استفاده از این هشدارها ساده می‌باشد. ترافیک سایت فقط یکی از چندین پارامتری است که می‌توانید بر آن نظارت ک ..

 • آموزش استفاده از Google Analytics برای توسعه کسب و کار
  آموزش استفاده از Google Analytics برای توسعه کسب و کار مدت زمان : `۱۸ نظرات (۰)

  Google Analytics یکی از ابزارهای مهمی است که من بارها از آن استفاده کرده ام تا سایت های مشتری ها و سایت خودم را به نحو احسن رشد دهم. هر چند این روزها به دلیل تحریم های گوگل، چند هزار حساب آنالیتیک وب سایت های ا ..

 • ابزار چک کردن سایت در Google Sandbox – سندباکس گوگل
  ابزار چک کردن سایت در Google Sandbox – سندباکس گوگل مدت زمان : `۷ نظرات (۶)

  در لابلای ابزارهای سئو، امروز به یک موضوع برخورد کردم که کمتر در رابطه با آن با شما صحبت کرده ام. آیا در مورد سند باکس چیزی خوانده اید؟ در حقیقت سند باکس، ابزاری از گوگل است که کمک می کند، سایت هایی که تازه ..

 • ۲ راه برای شناسایی صفحات ایندکس شده در گوگل
  ۲ راه برای شناسایی صفحات ایندکس شده در گوگل مدت زمان : `۴ نظرات (۰)

  همه تلاش هایی که ما در سایت خود انجام می دهیم به این امید، است که صفحات خود را در گوگل ثبت کنیم. مطالب وقتی در گوگل ثبت می شوند اصطلاحا می گوییم ایندکس شده اند. اما امروز بای مارکتینگ به شما یاد می دهد که بدانی ..

 • ابزار چک کردن آخرین زمان دسترسی ربات گوگل به سایت
  ابزار چک کردن آخرین زمان دسترسی ربات گوگل به سایت مدت زمان : `۲ نظرات (۰)

  ربات های گوگل دقیقا همان چیزهایی هستند که وب سایت ها را مورد بررسی قرار می دهند تا از محتویات و اکتیویتی های جدید بر روی سایت سر در بیاورند و اگر به چیز مثبت یا جدیدی برخورد کردند نسبت به ثبت آن در گوگل اقدام ک ..

 • صفحه 1 از 2
 • 1
 • 2