• پادکست سایزبندی محتوا در بازاریابی محتوا
  پادکست سایزبندی محتوا در بازاریابی محتوا مدت زمان : `۸ نظرات (۰)

  وقتی در حال چیدن استراتژی محتوا هستم معمولا به هر چیزی دقت داشته ام، جز اینکه، محتوا هم سایز بندی دارد در حقیقت در عمل به کار برده ام اما به طور واضح به آن دقت نکرده ام. در این آموزش من می خواهم در مور ..

 • فیلم آموزش ارسال پست اینستاگرام از طریق مرورگر کروم
  فیلم آموزش ارسال پست اینستاگرام از طریق مرورگر کروم مدت زمان : `۷ نظرات (۲)

  تا حالا هر چه که در مورد ارسال پست اینستاگرام خوانده ام، در مورد ارسال از طریق موبایل و البته ارسال به کمک نرم افزارهای تحت وب بوده است. اما شاید باور نکنی امروز خیلی خوشحال شدم که یک روش ساده به کمک مرورگر ..

 • تفاوت کانال، گروه و سوپر گروه و PV در تلگرام
  تفاوت کانال، گروه و سوپر گروه و PV در تلگرام مدت زمان : `۳:۱۵ نظرات (۰)

  تلگرام حسابی همه ما را به خودش مشغول کرده که البته هیچ تقصیری ندارد بس که خوب است. خوبیه این تلگرام آبی رنگ این هست که هم یک فرد خاص، هم یک فرد عادی، هم یک فرد تقریبا کم سواد و حتی یک مدیر برجسته از آن همزما ..

 • آموزش ثبت نام در تلگرام
  آموزش ثبت نام در تلگرام مدت زمان : `۱ نظرات (۰)

  خوشبختانه تلگرام خیلی سریع به مرورگر، دسکتاپ و پلتفرم های مختلف موبایلی راه پیدا کرد. امروز آموزش ثبت نام در اینستاگرام را یاد می دهم اما دقت داشته باش که این شیوه دقیقا همان کارهایی را به تو یاد می دهد که برای ..

 • چطور لیست ایمیل ام را افزایش بدهم؟
  چطور لیست ایمیل ام را افزایش بدهم؟ مدت زمان : `۹:۲۰ نظرات (۰)

  لیست ایمیل در حقیقت نیمی از دارایی یک بازاریاب یا کسب و کار هست. خیلی از سایت ها برنامه هایی برای جذب ایمیل برای ایمیل مارکتینگ دارند. شیوه های متفاوتی در این باره بیان شده که من در این مقاله که حدود دو سه سال ..

 • چرا هر بیزینس یک تلگرام نیاز دارد؟
  چرا هر بیزینس یک تلگرام نیاز دارد؟ مدت زمان : `۲ نظرات (۰)

  شوک آور ترین خبر از  تلگرام، برای من در دو حالت رخ داد. یک بار در حال بررسی استیت ها بودم که گزارش استفاده کنندگان از تلگرام را نشان می داد. در آمار ایرانی ها رتبه اول استفاده از تلگرام را داشتند و بعد هم نا ..

 • چرا باید ایمیل مارکتینگ ام را فعال کنم؟
  چرا باید ایمیل مارکتینگ ام را فعال کنم؟ مدت زمان : `۲:۱۵ نظرات (۰)

  در زمینه افزایش فروش و افزایش درآمد بیش از هر چیزی شاید اسم ایمیل مارکتینگ را برده ایم و تو هم شنیده ای. اما راستی چرا ایمیل مارکتینگ خوب است؟ وقتی می خواهم در زمینه های کسب و کار، به دنبال ارزش و اهمیت باشم ..

 • ۳ نکته که قبل از ورود به اینستاگرام باید بدانی
  ۳ نکته که قبل از ورود به اینستاگرام باید بدانی مدت زمان : `۲:۱۷ نظرات (۰)

  اینستاگرام جایی است که من و تو دوست داریم در آن تصاویر، فیلم و رویدادهای روزانه خود را در آن به اشتراک بگذاریم. از طرفی دوست داریم، از عکس ها و چیزهایی که دوستان مان می گذارند هم دیدن کنیم. هر کسی به دلیل خاص ..

 • ۱۰ زمانی که باید از گیف Gif در بازاریابی استفاده کنیم؟
  ۱۰ زمانی که باید از گیف Gif در بازاریابی استفاده کنیم؟ ویژه مدت زمان : `۷ نظرات (۰)

  فایل گیف، همان کوچک های کم حجم و دوست داشتنی چیزی هستند که این روزها زیاد اینور و آن ور نشر می شوند و من به این فکر کردم که چطوری می توان از آن ها در امر بازاریابی بکار گرفت. در این باره به کمک چند منبع معتبر ک ..