• اندازه معمولی متن رپورتاژ آگهی چند کلمه است؟
  اندازه معمولی متن رپورتاژ آگهی چند کلمه است؟ مدت زمان : `۴ نظرات (۰)

  چیزی که معمولا وقتی یک فرد تبلیغ دهنده، با آن همیشه درگیر است این است که، متن رپورتاژ من چقدر باید باشد؟ پاسخ این سوال به چیزهای متفاوتی بستگی دارد. قبل از این که نوشتن رپورتاژ و متن آگهی خود را به ما بسپارید، ..

 • ۵ ویژگی محتوای با کیفیت برای هر نوع سایت
  ۵ ویژگی محتوای با کیفیت برای هر نوع سایت مدت زمان : `۵ نظرات (۰)

  معمولا بارها این سوال را از خودم می پرسم که محتوای پر کیفیت دقیقا یعنی چی؟ از آن جا که خودم همیشه مطالبی که می نویسم را دوست دارم، نمی توانم بر حسب علاقه و انگاره های ذهن خودم مطالب را وارسی کنم. بنابراین ..

 • آموزش نوشتن پست معرفی فیلم برای امتیاز سئو و خوانایی
  آموزش نوشتن پست معرفی فیلم برای امتیاز سئو و خوانایی مدت زمان : `۶:۳۰ نظرات (۰)

  امروز در حال نوشتن یک مقاله معرفی بهترین فیلم های اکشن سال 2018 بودم که به نظرم رسید، تکنیک های لازم برای اینکه بتوانی امتیازهای عالی برای سئو و خوانایی بگیری را به تو هم یاد دهم. اگر در وبلاگت گاهی به معرفی ..

 • جنگ محتوا با نقد کردن مقالات رقبا که کلی هم کیف دارد!
  جنگ محتوا با نقد کردن مقالات رقبا که کلی هم کیف دارد! مدت زمان : `۳:۱۵ نظرات (۰)

  حالا این موضوع در دنیای اینترنت مثل توپ صدا کرده و خیلی ها در موردش حساس شده اند خب در چنین حالتی احساس لارج بودن داری! توی دلت میگویی ( ای ول چی نوشتم چی شد! ) اما خب بعد از گذشت چند روز متوجه می ش ..

 • برای پست وبلاگ کمیت مهمه یا کیفیت؟
  برای پست وبلاگ کمیت مهمه یا کیفیت؟ مدت زمان : `

  بعضی روزها که حوصله نوشتن داری ممکن است حتی 10 مطلب هم بنویسی البته وقتی پای زور وسط باشد، من روزانه تا 7 مطلب پر پیمانه هم نوشته ام و البته از این کار لذت برده ام اگر تو هم روزی روزگاری با این لذت ماورائ ..

 • چرخه بلاگری من برای افزایش مهارت نویسندگی سایت
  چرخه بلاگری من برای افزایش مهارت نویسندگی سایت مدت زمان : `۴ نظرات (۰)

  شاید همین حالا با خودت فکر کنی که ! مگر بلاگری هم مهارت می خواهد؟ بابا یک کاغذ بگذار جلویت و شروع کن به نوشتن! علی الله هر چه بادا باد! اما راستش را بخواهی اوضاع به همین راحتی ها هم نیست. بدون مقدمه بگذار ..

 • یک ترفند جدید در نوشتن رپورتاژ آگهی موفق
  یک ترفند جدید در نوشتن رپورتاژ آگهی موفق مدت زمان : `۴ نظرات (۰)

  هم اکنون ساعت 2:40 دقیقه بامداد، روز یکشنبه است، و من تقریبا 1.5 ساعت متوالی در حال نوشتن رپورتاژ آگهی مربوط به پیام رسان بیسفون بودم. در حین نوشتن این رپورتاژ آگهی، به یک نکته جالب برخورد کردم که فکر می کنم دا ..

 • آناتومی بخش های یک پست وبلاگی موفق
  آناتومی بخش های یک پست وبلاگی موفق مدت زمان : `۴:۱۰ نظرات (۰)

  طی سال هایی که در حال وبلاگ نویسی بوده ام، توانسته ام به تناسب محیط و هدف وبلاگ نویسی، انواع پست های وبلاگی را تست کنم و حتی برخی را با هم ادغام کنم. اما یک پست ساده وبلاگی که حوصله ات را سر نبرد و وقتت را هم ..

 • ۳ راز وبلاگ نویسان موفق اینجاست
  ۳ راز وبلاگ نویسان موفق اینجاست مدت زمان : `۴:۱۰ نظرات (۰)

  خب روزانه تعداد زیادی وبلاگ در حال کار کردن هستند. معمولا روی هر کدام از آن ها حداقل یک مطلب آپلود می شود اما راستش را بخواهی یک عده خاص موفق ترند. من می خواهم تو جزو این دسته باشی. اما چطوری؟ این وبلا ..